Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaiko nepriežiūros atvejis Širvintų rajone: tėvui nustatytas 5 promilių girtumas

          Vasario 5 d. pavakarę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisarito Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai iš Bendrojo pagalbos centro sulaukė pranešimo, kad moterį sumušė vyras, jis neblaivus namuose kur kartu yra ir mažametis vaikas.

         Pareigūnai, nuvykę į įvykio vietą, rado lovoje miegantį vyrą ir mažametį lovytėje.   Vyriškis sunkiai orientavosi aplinkoje, jam nustatytas sunkus 5 promilių girtumas. Vaikas buvo neperrengtas, nepamaitintas. Tik atvykus policijos pareigūnams, vyriškis bandė ieškoti maisto vaikui, sauskelnių. Policijos pareigūnai, perrengę vaiką sausais drabužiais, vaiką nuvežė į Širvintų ligoninės Vaikų skyrių, kur juo buvo visapusiškai pasirūpinta.

          Vaiko motina rasta pas kaimynę. Moteris buvo taipogi neblaivi, tik po kurio laiko, bendraujant su pareigūnais pasiteiravo apie vaiko būklę. Fizinio smurto ji nebuvo patyrusi ir paaiškinti dėl ko kvietė policijos pareigūnus negalėjo. Tokius savo veiksmus teisino  nesusiklosčiusiu gyvenimu, kad šiuo laikotarpiu jai nesiseka ir norinti, kad jos vaiku pasirūpintų atitinkamos tarnybos.

         Asmenys palikti išsiblaivyti namuose. Abejiems vaiko tėvams teks atsakyti už vaiko nepriežiūrą. Jiems bus surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai pagal LR administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – LR ATPK) 181 straipsnį – tėvų valdžios nepanaudojimas arba panaudojimas priešingai vaiko interesams.

Širvintų rajono policijos komisariato informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. klausiu sako:

  tai anksčiau socialkės nematė tos šeimos?

 2. parazitai sako:

  atiminėt iš tokių vaikus. o tiems, iš ko atimti vaikai, neduoti pašalpų. lai dirba viešus darbus ir už tai tik pamaitinti.

 3. Aga sako:

  O kiek dar tokių nesugautų ir vaikai vis šalia jų. Kai įvyks tragedija vat tada tai jau diskutuos, važiuos, fotografuos.Kodėl vyrauja socialinių darbuotojų nuomonė, jog kokie tėvai bebūtų, svarbu savi?
  Kol prisigert bus pigiau nei pavalgyt taip ir bus. Kartais atrodo kad sąmoningai girdoma tauta, o iš to kraunami dideli, labai dideli pinigai į kažkieno kišenes.

 4. savivaldybėje sako:

  jau girdėjau, kad darbuotojai mokosi globėjų kursuose. tai matyt jie dabar dirbs socilinį darbą namuose, tai jie ir augins atimtus vaikus, kai vaikų skyrius užsidarys. Vaikus iš karto savo namuose glaus, juk čia mūsų savivaldybėje universalai liko bet kuriam skyriui tinka, ir įvaikinti vaikams tiks. Jiems bus lengva kaip du pirštus apsiusioti, juk jie kilniaširdžiai ha ha ha ha

 5. OHO sako:

  ai gerai, kad Širvintose dar yra vaikų skyrius, nes kur gi daugiau tuos vaikus dėti?

 6. ojojoi sako:

  net netikėjau, kad taip greitai pasireikš lojalių darbiečiukams nekompetencijos apraiškos. Soc darbuotojos matyt nesulaukė nurodymo šią šeimą aplankyti ir neaplankė, o va mat čia ir 112 atvyko. Oi kaip reikia komisarui dabar laikytis tvirtai įsikibus kėdutės, dabar siūbuos ji kaip laivelis per audrą, matyt nesuderino lankymo šeimoje, todėl ir gaspadinių gaspadinės nuotraukoje nėra.

 7. Neringa sako:

  Košmaras ! Tiek promilių, tai čia jau daugiadienės. Ir ką, pabus vaikelis ligoninėje šiltai, pavalgęs ir vėl atgal į pragarą. Tai kas gali išaugti iš žmogelio matančio tokius vaizdelius nuo gimimo? O kur socialiniai darbuotojai? Tipo nematė, kad ištisai girtaujama? Labiausiai gaila vaiko

 8. OHO sako:

  Ajajai, tai kas atsitiko, kad merė neatvažiavo nusifotografuoti?

Jūsų komentaras:


devyni + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]