Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Atvira jaunimo erdvė Musninkuose. Gal mums PAKELIUI?

2015 metų birželio mėnesį Musninkuose veiklą pradėjo Atvira jaunimo erdvė „Pakeliui“.

Pradžia buvo kupina didelių planų bei daug paprastesnės realybės, tačiau atviromis širdimis siekėme susipažinti su jaunimu bei skleisti žinią apie Atvirą jaunimo erdvę.

Džiaugėmės,  jog pavyko susitikti, susipažinti, susibendrauti. Jau kitą mėnesį  jaunimo pagalbos prireikė vaikų dienos centro stovykloje, vyko šlapias žygis iš Čiobiškio į Kernavę, braidymas Musės upe ir vakarinis tinklinis.

Rudenį sugrįžome į patalpas. Įsigijome stalo futbolą, žiūrėjome filmus, vykome į kitus atvirus jaunimo centrus, pradėjo veikti merginų saviraškos grupė, intensyviai ruošėmės ir repetavome kalėdiniam renginiui.

Erdvę lankę jauni žmonės sako, jog :

Smagiai praleisdavom laiką su kitais. Man tai naudinga, nes įgaunu daugiau patirties tiek bendravimo, tiek savanoriavimo srityje. Taip pat susipažįstu su kitokia veikla ir skirtingais žmonėm.

Esu laiminga, labiau bendrauju su žmonėmis, daugiau visko išmokau ir būnu drąsesnė.

Erdvė Pakeliui man asmeniškai padėjo peršokti per mane laikančias ribas. Čia supratau, kad esu protingesnė, drąsesnė ir juokingesnė negu pati galvojau.

Šiuo metu kartą per savaitę,  AJE „Pakeliui“ su stalo žaidimais ir gera nuotaika keliauja pas Musninkų  Alfonso Petrulio gimnazijos mokinius.

Ką dar galima čia nuveikti?

Susitikti su draugais, žiūrėti filmus, tiesiog gerti arbatą, kalbėtis asmeniškai, diskutuoti problemiškomis temomis. Galima tikėtis stovyklų, mokymų, kūrybinių, savęs pažinimo grupelių.

Ervėje laukiamas ne tik mokyklinis jaunimas, bet ir tie, kurie nesimoko mokykloje, nedirba,  jaunos mamos ir tėčiai.

Tad, jei esi jaunas – nuo 14 iki 29 m. – žmogus ir turi laisvo laiko bei norėtum jį išnaudoti turiningiau, ateik į Jaunimo erdvę „Pakeliui“ (Gelvonų g. 10, II aukštas (buvusio bendrabučio patalpos), Musninkai) trečiadieniais 15 val. arba apsilankyk „Pakeliui Aje Musninkuose“ Facebook’e ir sužinok, ką ir kada mes veikiame. Taip pat laukiame Tavo pasiūlymų veiklai!

Atviros jaunimo erdvės „Pakeliui“ veiklą 2015 metais iš dalies rėmė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir  Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei  Širvintų rajono savivaldybė.

Esame dėkingi savanoriams Vytautui Stiškai, Neringai Jagelavičiūtei – Teišerskienei, Ozgun Can Turkmen ir Mehmet Arif Isil už pagalbą veikloje, Ievai Vaitkevičai, Neringai Juškevičienei, Gintautui Sakalauskui ir Birutei Švedaitei – Sakalauskei už veiklų aptarimus ir planavimus, pagalbą rašant projektus.

 

Jaunimo darbuotoja Birutė Golubeva

http://www.musi.lt/veikla/pakeliui/

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]