Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

BPC informaciją teikia atstovė viešiesiems ryšiams V. Juozevičiūtė

BPC atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

BPC atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

              Statistika negailestinga. Dauguma skaitytojų pirmiausia renkasi informaciją apie nelaimes. “Krašto naujienose” jau kelias savaites skiltyje “Kriminalai. Nelaimės” publikuojama operatyvi BPC informacija. Norime atkreipti skaitytojų dėmesį, kad tai informacija, kurią gauna pareigūnai, atsiliepę į gyventojų skambučius numeriu 112, todėl kartais ji šiek tiek gali skirtis nuo tos informacijos, kurią pamato ir sužino operatyviosios tarnybos, nuvykusios į vietą.

             Kad tokia informacija pasiektų skaitytojus, rūpinasi BPC specialistė, kurią šiandien ir norime pristatyti. Nuo 2016 m. kovo 1 d. Bendrasis pagalbos centras (BPC), administruojantis pagalbos skambučius bendruoju pagalbos telefono numeriu 112, turi atstovę viešiesiems ryšiams. Ja tapo Vilma Juozevičiūtė.

               V. Juozevičiūtė turi daugiau nei 10 metų darbo patirtį viešųjų ryšių srityje. Ji yra dirbusi kultūros ir mokslo institucijose, ir prieš pradėdama dirbti BPC ketverius metus buvo vyriausiąja viešųjų ryšių specialiste Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre. Darbas vidaus reikalų sistemai priklausančioje įstaigoje jai yra naujas, todėl jau savaime įdomus bei atveriantis galimybes plėsti pažinimo ribas, tobulėti profesinėje ryšių su visuomene srityje. atsisiųsti

             Naujajame darbe vienas pagrindinių uždavinių bus BPC įvaizdžio formavimas, teigiamos patirties atvejų viešinimas ir visuomenės švietimas apie numerio 112 paskirtį ir naudojimosi juo ypatumus. 2015 m. atliktos gyventojų apklausos duomenimis, iš tų, kurie kreipėsi į BPC, teigiamai BPC darbą vertina 64 proc., o kurie nėra skambinę pagalbos numeriu 112 – neigiamai vertina net 49 proc. respondentų. Iš šios apklausos rezultatų matyti, kokią didelę įtaką visuomenės nuomonei turi neigiami išankstiniai nusistatymai. Be to, nemaža visuomenės dalis yra nepakankamai susipažinusi su BPC veiklos sritimis, kompetencijos ribomis ir techninėmis galimybėmis, todėl kai kurie priekaištai yra paprasčiausiai nepagrįsti. Šviesti visuomenę, aiškinti apie skubios pagalbos telefono numerio 112 naudojimo ypatumus, lyginti Lietuvos patirtį su kitų Europos šalių patirtimi – tokius uždavinius sau kelia naujoji BPC atstovė viešiesiems ryšiams. Nemažai dėmesio pareikalaus ir interneto svetainėje pateikiamos medžiagos atnaujinimas, informacijos pateikimas žiniasklaidos atstovams. Teks komunikuoti organizacinius pokyčius, o jų nusimato ne vienas ir ne du. Siekiant greičiau suteikti pagalbą nukentėjusiems asmenims, kokybiškiau ir efektyviau valdyti greitosios medicinos pagalbos ir policijos įvykius, jau šiemet planuojama modernizuoti BPC informacinę sistemą, palengvinti duomenų mainus su policijos ir greitosios medicinos pagalbos informacinėmis sistemomis.

atsisiųsti (1)                 Ateityje taip pat bus sukurta BPC informacinės sistemos sąsaja su internetinėmis Google Maps ir Google Street View sistemomis, leisianti panaudoti jų galimybes greičiau nustatyti skambinančiojo vietą. Šiais metais BPC taip pat dalyvauja Europos Sąjungos finansuojamame projekte „HELP 112“, kurio metu bus siekiama rasti geriausius sprendimus tikslesniam skambinančiojo vietos nustatymui. Stengiamasi daryti viską, kad pagalbos numeriu 112 teikiamos paslaugos būtų kuo kokybiškesnės. Palinkėkite BPC, o tuo pačiu ir naujajai jo viešųjų ryšių atstovei sėkmės.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. liuks sako:

    bus smalsu paskaityti info

Jūsų komentaras:


šeši × = penkiasdešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]