Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs    Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kiekviena valdžia pagal save darbuotojus renkasi…

atsisiųsti

Naujasis Širvintų ligoninės LEP direktoriaus LEP pavaduotojas A.Skorupskas. Nuotrauka www.15min.lt

 

                   Pagal Jurgį ir kepurė – teigia senolių liaudies išmintis. Dar kiti teigia: kokia valdžia – tokius ir darbuotojus renkasi.

            Kas paneigs, kad ne todėl Širvintų ligoninei vadovauti ėmė už Ignalinos ligoninėje padarytus finansinius nusikaltimus teistas, ligoninės automobiliu į pietus atostogauti keliavęs V. Eigėlis, kurį savivaldybė pristatė, kaip kompetetingą ir patyrusį specialistą. Lygiai tokiu pačiu kompetetingu ir patyrusiu pristatomas ir naujasis Širvintų ligoninės LEP direktoriaus LEP pavaduotojas A. Skorupskas. Tik va – bėda – niekam neaišku, kokios tos kompetencijos ir patirtys. Savivaldybė piktybiškai neinformuoja (čia tik ministerijos ir Prezidentūra informacijas spaudai nuolat siunčia. Širvintų savivaldybė tokiomis smulkmenomis neužsiima). Tad belieka pasikliauti informacija, randama interneto platybėse. O ta informacija iškalbinga.

           Lietuvos Respublikos Seimo narių interpeliacijoje tuometiniam Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrui Vyteniui Povilui Andriukaičiui rašoma: “…patarėjas SAM Arvydas Skorupskas, 2009-2011 m. dirbdamas Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje chirurgijos gydytoju, neteisėtai ir nepagrįstai išdavė keliolika siuntimų ortopedijos priemonėms įsigyti. Jų pirkimas buvo užsakomas iš viešosios įstaigos „Vilties žiedas“, kurioje A. Skorupskas, kaip paaiškėjo, 2010 m. birželio 2 d. buvo neteisėtai įdarbintas gydytoju chirurgu. Tuo pat metu jis dirbo ir Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Iš pareigų įstaigoje „Vilties žiedas“ A. Skorupskas pasitraukė tik 2012 m. prasidėjusio įvykio tyrimo metu…”

 Visas dokumentas skelbiamas čia: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:cwDUR2eX3lAJ:www3.lrs.lt/docs2/SFISEVUV.DOC+&cd=10&hl=lt&ct=clnk&gl=us&client=opera

                      Pasidomime, ką apie šį gydytoją sako pacientai:

https://www.pincetas.lt/index.php?action=gydytojas_ziureti&id=2693

*Ne gydytojas, o siaubas. Rėkimas, nekantrumas, grubi apžiūra. Diagnozę nustatė visiškai nę į tą pusę. Iš tokios apžiūros nieko daugiau ir negalėjo nustatyti. Išrašė žvakutes, kurių jau seniai vaistinėse nėra.

*Atliko operaciją, bet neįvedė dreno, susikaupė pūliai,teko grįžti i ligoninę…Siūlę iš naujo atvėrė.Dvi savaites atliko perrišimus. Kas kada yra susidūrę, žino ką reiškia tokie perrišimai, kiek skausmo būna.Ko nors užklaustas niekada neatsakė į klausimus, o jei ką ir pakomentuodavo tai su didžiausia pašaipa, cinizmu. Paskutinis jo atsakymas buvo rėkimas.Tutbūt patogiausia, kai pacientas nieko neklausia, bet šis atvejis buvo ne toks. Tikiuosi niekada gyvenime daugiau jo nesutikti.Vertinu visapusiškai neigiamai.

P.S.:  LEP – laikinai einantis pareigas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. Pacientas sako:

  Pasakyk jo personalui kas operuos, visi uz galvos imasi, zegnojasi. Kai man nesamoniu pridare, jo paties kolegos is pirmo karto atspedavo kuris daktaras.. :D dabar juokinga.,o tada buvo ne.

 2. sutinku sako:

  kad žmogaus vaizdas atstumiantis,nemalonus sutinku…kad darbo klaidu buvo-ne jis vienintelis daktaras ju padares,kiti irgi daro sociai,o ligonines tvarkyti jau nebera ko seniai,dave pasireikst pradedant A.D tai like nuliai.As nei uz tuos,nei uz anuos bet taip yra.

 3. pavasaris sako:

  Matosi, kad superinis specialistas, neičiau nei kaip pas gydytoją, nei kaip pas lep. pavaduotoją. Abu lepai patvarkys kompetetingai ligoninę. Ir iš kur pas DP tokios krūvos gabių ir kompetetingų žmonių, nors vežimu vežk. na kuo toliau, tuo gražiau.

 4. nu sako:

  Na lep pas tokį neičiau,pažiūrėjus kvapą gniaužia…

 5. TAIP sako:

  Palaiko formą. Visi superiniai specialistai, visi lepai, visi su įdomia istorija. Nesistebiu. Kaip merė sakė kad reorganizacijų dar bus, tai išgirsim dar ne apie vieną LEP.

 6. Rasa sako:

  Man jau vien išvaizda apie žmogų daug pasako.

 7. pirmam sako:

  tai juk nuoroda yra. Imk ir skaityk komentarus. Čia tik pas jūsų patronę laikraštyje – viskas užslaptinta.

 8. oho sako:

  o man ir vienas blogas komentaras apie gydytoją yra įrodymas, kad jis atgrubnagis. Gydytojas visiems turi būti kantrus ir visų turi išklausyti

 9. Dar sako:

  Dar yra tokie komentarai, bet gi jūs nematote to :D
  Labai kompetetingas ir geranoriskas chirurgas.
  Pagyde. Paskui pacienta netupcioja, bet duoda geru patarimu.
  Puikus gydytojas! Savo srities zinovas.pagal pacienta netupcioja, bet i visus klausimus issamiai atsako.Aciu Jums daktare!
  Jei rašot, tai viską rašykit, ne tik blogus dalykus.

Jūsų komentaras:


devyni − du =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]