Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pakvietė į susitikimą ir patys neatvyko

images

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

      Artėja pasėlių deklaravimo laikotarpis. Tai vienas svarbiausių įvykių kiekvienam žemdirbiui. Todėl ūkininkai labai apsidžiaugė pamatę Savivaldybės svetainėje kvietimą į seminarą „Tiesioginių išmokų ir su plotu susijusių priemonių pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą administravimo naujovės ir aktualijos“.

        Šiandien Kultūros centre susirinko dešimt – dvylika ūkininkų iš Šešuolėlių, Vileikiškių, Kielių ir kitų kaimų. Su fotoaparatu rankose atvyko ir Tarybos narys R. Bonikatas, pasirengęs nušviesti visuomenę, kaip atsakingai mūsų rajono ūkininkai ruošiasi pasėlių deklaracijai.

              Tik štai belaukiant prie užrakintų durų paaiškėja, kad seminaras nukeltas į balandžio mėnesį. Niekas niekam nepranešė, niekas iš savivaldybės Žemės ir turto valdymo skyriaus neatėjo atsiprašyti palikusių savo darbus ir susirinkusių ūkininkų.

          Greičiausiai Savivaldybė savo tinklapyje tyliai pataisė datą ir net nepagalvojo, kad ūkininkas gali ir nepastebėti pataisymo. O nepastebėjo per dešimt ūkininkų ir net pats Tarybos narys, kuriam bet kokia informacija greičiausiai pasiekiama. Jei būtų du-trys atėję, sakytum, gal datą sumaišė. Bet atėjo per dešimt. Ir Tarybos narys.

         Net ir patys ūkininkai pritaria, kad taip nutikti gali, tačiau jie jautėsi pažeminti Savivaldybės specialistų požiūrio į juos. „Negi buvo taip sunku ateiti, pasakyti ir atsiprašyti?“ – stebėjosi jie.  Ūkininkai tarpusavyje kalbėjosi, kad štai kovas tinkamiausias tokiems renginiams, o balandį jau bus sudėtingiau. Kiekvienas ūkininkas gaudys gražias dienas ir dirbs žemę. Juk ne veltui senoliai sako, kad darbymečiu ir akmuo kruta…

           Et, vis tik kaip kartais trūksta valdžioje elementaraus žmogiškumo ir pagarbos sunkų darbą dirbančiam, mums visiems duoną auginančiam žmogui…


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. WWW sako:

  Va taip va- kaip aukštaičiai pasakytų – “ana mane durnų mato” – niekas tų susirinkusių ūkininkų neatsiprašė ir net nesiruošia atsiprašyti, – rado “atpirkimo ožką”- liepė atsiprašyti Krašto naujienas – už tai, kad pasidalino informacija, vykdė visuomenės informavimo pareigą?
  http://www.sirvintos.lt/lt/naujienos/del-visuomene-klaidinancios-zcek.html
  Tokia politika?

 2. Joooo sako:

  Kas kaltas? Kaltų nėra? Kai jau dabar visi ten alia ssavi,tai gaunasi, kad organizatoriai superiniai, o tie kurie susirinko – tai jau ”alia’ žiopli?, nes turėjo sėdėti ir naršyti internete- šimtą kartų tikrinti oficialiai pateiktą informaciją?.

 3. va,u sako:

  melo tiek, kad net neraudonuoja,..o mums ūkininkams reikia galvot kas bus pavasari, kas gi deklaruos pasėlius, gal pardavėjos ar sūrių spaudėjos, o gal tie kur dvi kėdes užsėde super specai,… manau reikia kreiptis į Makelį, kad priimtu žemės ūkio konsultavimo tarnyba,atleisti galės be vargo dirbti,..

 4. Ūkininkas sako:

  Savivaldybės tinklalapyje “žemės ūkio skyrius informuoja” radau man kaip ūkininkui labai aktualią informaciją, kad kovo 22 d. NMA organizuoja seminarą pasėlių deklaravimo klausimais, deja nuvykęs į kultūros centrą, radau tik savo kolegas ūkininkus, o kad seminaras nukeltas mėnesiui sužinojom iš kultūros centro darbuotojos, o rengėjai taip ir nepasirodė, matomai žemės ūkio skyriui ūkininkai nebeįdomūs.

 5. anonimas sako:

  Korespondentas parodos nefotografavo.Sužinojus, kad seminaro nebus visi išėjo.

 6. Anonimas sako:

  Tarybos narys parodos nefotografavo.Sužinojus, kad seminaras neįvyks, visi išėjome.

 7. Anonimas sako:

  Atvykęs laikraščio korespondentas jokios parodos nefotografavo.
  Seminaro dalyviai išsiskirstė iš karto sužinojus, kad seminaro nebus.

 8. ponia Janina, sako:

  su visa pagarba Jūsų žinojimui, bet… tikrai ne visi ūkininkai žino, kas ką organizuoja ir kokiuose tinklalapiuose ieškoti informacijos. Gal tai ir nėra gerai, bet jie buvo pratę aktualią informaciją sužinoti žemės ūkio skyriuje. O savivaldybės puslapyje tikrai buvo nurodyta kovo 22 d.

 9. janina sako:

  Mieli rašynėtojai, jei geriau pasidomėtumėt, tai NMA tinklapyje rastumėt grafiką, kad Širvintose seminaras numatytas balandžio 22d. Kas domėjosi, tas žinojo ir šiandien niekur nevyko. O ką mūsų laikraštukai skelbia, tai dar nereiškia, kad tiesa.

 10. Meškutavičienei sako:

  Gal jau, Jūrate, dirbt pradėk:)

 11. anonimui sako:

  širvintų krašte skelbimas buvo kovo 22d. savivaldybės tinklalapyje kovo 22d. ką jūs mus durniais laikot ir tyčiojatės iš mūsų.

 12. Tarybos narys sako:

  Tarybos narys dirba laikraštyje “Širvintų kraštas”, kuriame du kartus buvo skelbta, kas seminaras vyks balandžio 22 dieną, todėl suklysti negalėjo. Tarybos narys atvyko fotografuoti menininkės Genutės Burbaitės parodos planuojamam straipsniui ir tapo liudininku, kaip prie durų susirinkę keletas ūkininkų reiškė nepasitenkinimą, kad juos atseit apgavo, kad būtent “Širvintų kraštas” išspausdino klaidingą informaciją. Belieka manyti, kad tai buvo banali provokacija. Tai, kad gal būt “Krašto naujienos” remiasi nepatikrintais faktais, garbės nedaro…

 13. Anonimui sako:

  Organizuoja tai NMA, bet iki šių metų visada tokius renginius koordinuodavo ir su ūkininkais komunikuodavo Žemės ūkio skyriaus specialistai. Ne tik skelbimus įdėdavo, bet ir paskambindavo mums, nes kaimuose ne visi pamatom tuos skelbimus.

 14. kaimietė sako:

  o kodėl skelbimas apie seminarą buvo patalpintas savivaldybės tinklalapyje? Apie seminarą sužinojau iš savivaldybės tinklalapio.

 15. kaimietė sako:

  O ar dabar valdžiai reikia žmogaus, o tuo labiau kaimo žmogaus. Prisimins mus prieš rinkimus,ateis su dovanėlėmis,prižadės aukso kalnus, ir aplankys tikrai ne po vieną kartą.Prieš savivaldybių rinkimus kas savaitę lankydavosi.Noriu priminti liaudies išmintį-kaip šauksi,taip atsilieps.Kaip balsuosiu per kitus rinkimus tikrai žinau.

 16. Anonimas sako:

  Taigi situos seminarus organizuoja NMA, o ne musu vietiniai.
  https://www.nma.lt/index.php/naujienos/vyksianciu-seminaru-rajonuose-tvarkarastis/8326

 17. Tai sako:

  ką veikia naujoji vedėja?Gavo maksimalų koeficientą ir viskas dzin

Jūsų komentaras:


× keturi = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]