Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų “Atžalyno” progimnazija renka savo mokyklos istoriją

Emblema_maza              Kuriame filmą apie mūsų mokyklos istoriją, bet mums trūksta informacijos ir nuotraukų apie senąją pradinę mokyklą, kurios vietoje dabar stovi progimnazijos pastatas. Kviečiame atsiliepti tuos, kurie mokėsi senojoje medinėje mokykloje ir savo albumuose turite nuotraukų iš senosios medinės mokyklos laikų (tinka klasių nuotraukos su pirmąja mokytoja, gatvės, aplinkinių namų, pačios mokyklos nuotraukos). Filmo titruose paminėsime tuos žmones, kurie mums padėjo kuriant šį filmą.

Širvintų “Atžalyno” progimnazija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. iš atminties sako:

  Vertė voenrukas mintinai išmokti sovietinę karinę priesaiką ir visą klasę (ir paneles) rašyti popieriuje kaip diktantą. Esu įsitikinęs, kad tas jau buvęs “Atžalyno” mokytojas ir šiandien širdies gelmėse laikosi tos sovietinės priesaikos. Tokia ta tikroji istorija.

 2. WWW sako:

  O gal reikia įkurti Žp mokyklą, jau seniai laikas?

 3. to istorikas sako:

  labai geri buvo laikai

 4. istorikas sako:

  Pamenu, kad “Ąžuolyno” mokykloje nuo pat jos įkūrimo iki nepriklausomybės atkūrimo aktyviai buvo propaguojamas sovietinis militarizmas. Tuo aspektu ši mokykla neturėjo lygių Lietuvoje, o atsakingi asmenys už tokius moksleivių auklėjimo rezultatus buvo aukštai įvertinti Maskvoje. Ar tai nebus nuslėpta renkant mokyklos istoriją? Esu pastebėjęs, kad šią veiklą yra bandoma pridengti “sportine” veikla.

 5. pradinietis sako:

  Buvusi pradinė mokykla “Atžalynui” nepriklauso. Pradėkite istoriją nuo 1985 metų. Mano nuomone “Atžalynas” – per didelė prabanga rajono biudžetui. Reikia jungti arba su dabartine pradine, arba su gimnazija (pradinę paliekant)

Jūsų komentaras:


× šeši = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]