Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Teisme pradėtos nagrinėti atleistųjų iš Savivaldybės bylos

DSC_9318x

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos autorės * 

                  Širvintų rajono apylinkės teisme pradėtos nagrinėti  bylos dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo. Į teismą kreipėsi didžioji dauguma Širvintų rajono savivaldybės atleistųjų iš darbo. Šiandien vyko aštuonių iš jų parengiameji posėdžiai.

                Ieškovus gina advokatė Gitana Gudaitė. Širvintų Socialinių paslaugų centro atstovas Arūnas Kontrimavičius, Savivaldybės poziciją gina advokatas Martynas Žilinskas. Kodėl Savivaldybė nesinaudoja savo turimais teisininkais, kaip tai buvo anksčiau, o samdo advokatus ir moka už jų paslaugas, sunku pasakyti.

                   Visi ieškovai nusiteikę pakankamai optimistiškai. Jie tiki Teismo teisingumu ir tikisi, kad teisybė triumfuos.

             Atleistieji turėjo nemažai priekaištų Savivaldybės atstovui, nes melagingai pateikti atsiliepimai į ieškinius. Bet kol vyksta bylų nagrinėjimai, mes nepažeisime įstatymų ir nuo detalių atskleidimo susilaikysime.  Trumpai situaciją „Krašto naujienoms“ pakomentavo ieškovų advokatė Gitana Gudaitė: DSC_9314x

-          Koks pirmas įspūdis po parengiamųjų posėdžių? 

-          Neatrodo, kad darbuotojams buvo pagrindas nebelikti tose darbo vietose dirbti. Realiai, kiek turime šiandien dienai dokumentų, kiek pateikė pats atsakovas, tai mano manymu, kažkokios kitos priežastys lėmė atleidimą iš darbo, o ne struktūriniai pertvarkymai.

-          Kaip prognozuotumėte bylų baigtį?

-          Tikrai neturiu prognozių. Šiandien parengiamųjų posėdžių metu Savivaldybės atstovas, advokatas, išsakė nuomonę, kad yra galimybė visiem susitarti taikiai. Tokią viltį, turbūt, turi ir patys darbuotojai. Jeigu atsakovas turi viltį susitaikyti, tai gal išvis užsibaigs tie procesai taikiai.

„Krašto naujienos“ ketina sekti bylų eigą. Apie Teismo sprendimus informuosime skaitytojus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. Anonimas sako:

  Jeigu jau savi teisininkai nestatomi ginti savivaldybės sprendimų, tai, matyt, rimta. Teistis iki galo. Tik toks kelias. Arba laimėti , arba pralaimėti garbingai.

 2. q sako:

  Jokios taikos, arba pergalė, arba pralaimėjimas. Per visas televizijas apjuodino, o dabar nori taikos.Pirmiausiai turėtų atsiprašyti per visus kanalus ir savo vadinamą laikraštį, o paskui reikia priteisti visas teismo išlaidas iš tos kuri pasirašė atleidimo įsakymus.

 3. Polemika sako:

  Merė neprivalo klausyt sav. teisės skyriaus ,nes JI MERĖ ir jokių motyvų ar formuluočių skaidriosios politikos žvaigždei nereikia. Ji viena visiems atleidžia ir paleidžia iš darbo , šaukia , šaukia ir atšaukia irgi iš darbo…Tiesa – šaukti padeda dar Keturios Ponios , kad baisiau būtų…

 4. merei sako:

  Dirbu ir turiu neįgalumą. Nesutinku, kad mano biudžetui sumokėti mokesčiai būtų naudojami bylinėjimuisi. Advokatams susimokėkit iš savo kišenės.

 5. palaikau sako:

  Šaunuoliai, kad išdrįsot, kad ginatės. Esate pavyzdys tiems, kudie tik už kampo skundžiasi, bet nieko nedaro.

 6. KLAUSIMAS sako:

  Kaip čia taikiai? Tave išmeta kaip šunį, o po to taikiai.

 7. liūdnas širvintiškis sako:

  Jeigu jau savivaldybės “advokatas’ nori taikos, tai reiškia, kad pagal įstatymus darbuotųjų atleidime yra savivaldybės kaltė. Jeigu viskas būtų teisėta sprendimas būtų tik vienas: ieškinius atmesti

 8. Cha, sako:

  reikia atleisti iš darbo visą savivaldybės teisės skyrių. Nemokėjo TEISĖTAI suformuluoti pasiūlymų darbuotojams išeiti iš darbo, “pavedė” didžiąją “politikę’ pinskuvienę, o dabar neatstovauja savivaldybės teisme. Arba joms išskaičiuoti teismo išlaidas iš atlyginimų. GANA ŠVAISTYTI MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ PINIGUS!

Jūsų komentaras:


keturi × = dvidešimt aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]