Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vicemerė neturi savo nuomonės ar gėdijasi jos?

DSC_7074-ą

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos autorės *

              Širvintose sveikatos apsauga rūpinasi ir už ją atsako rajono mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė.

            Norime pasidžiaugti, kad rudenį, merės atostogų metu, I. Vasiliauskienė labai kruopščiai ir operatyviai atsakydavo į „Krašto naujienų“ klausimus, išsakė savo poziciją. Mes, gerbdami kiekvieno teisę į savo nuomonę, vicemerės atsakymą publikavome (nemokamai) be jokių pataisymų ar išbraukymų. Nauda buvo abipusė – skaitytojas gavo informaciją, o vicemerė ją išsakė. Tačiau, jau tuomet grįžus merei iš atostogų, viskas pasikeitė.

           Vasario 11 dieną vicemerės klausėme: „Kadangi kuruojate sveikatos sritį, norėtume pasiteirauti, kaip Jūs vertinate šios dienos situaciją Širvintų sveikatos sistemoje. Kas laukia Širvintų gydymo įstaigų? Taip pat mus domina Jūsų pozicija dėl ligoninės vaikų skyriaus uždarymo. “

        Vasario 21 dieną domėjomės: „Kadangi kuruojate medicinos sritį, siunčiame klausimus Jums: Kaip pasikeitė medicinos įstaigų darbas po vadovų pakeitimo? Gal galite įvardinti medikus, dirbusius be licencijų? Kodėl dabar nekalbama apie ligoninės ir poliklinikos jungimą? Ar jo jau nebus? Ar yra atleistų, savo noru išėjusių medikų iš darbo po vadovų pasikeitimo? Kiek ir kokių sričių? Kas dirbs vietoj jų? Koks vaikų skyriaus likimas?“

           Atrodo, nei kokių duomenų prašome, nei išsamios ataskaitos, tiesiog išsakyti savo poziciją, savo nuomonę. Pasirodo, tai labai sudėtingas prašymas. O gal tai „Širvintų valstybės“ paslaptis?

          Ir šiandien mes nežinome – ar vicemerė neturi savo nuomonės, ar gėdijasi jos, o gal jai uždrausta bendrauti su rinkėjais? Nenorime tikėti, kad tai tiesiog „bobiškas pavydas“, kuris neleidžia bendrauti su kitaip galvojančiais. Bet situacija tokia, kad net į paprastus klausimus vicemerė neatsako ir tokiu savo elgesiu pažeidžia Visuomenės informavimo įstatymą. Vicemerei ir skaitytojams primename, kad ​pagal Viešosios informacijos teikimo įstatymą “Informacija, kurią rengiant nereikia kaupti papildomų duomenų, viešosios informacijos rengėjams ir (ar) skleidėjams, žurnalistams pateikiama ne vėliau kaip per vieną darbo dieną. Valstybės ir savivaldybių institucijos bei įstaigos, kitos biudžetinės įstaigos, atsisakiusios teikti viešąją informaciją viešosios informacijos rengėjui, ne vėliau kaip kitą darbo dieną turi raštu pranešti rengėjui apie atsisakymo suteikti informaciją priežastis.“


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

31 Komentarai (-ų)

 1. Užkratas sako:

  Dabar savivaldybės elitinės damos jau nerodo , savo rūgščių veidų raudonųjų KRYŽIUKŲ salose.Turi savo vietininkus – jie retransliuoja jų mintis , vykdo užgaidas.Pastebėta ir viena ryškiai infekuota daktarė – pradėjo ant savų rėkaut , purkštaut , rekalaut paklusnybės , skaityt pamokslus…Silpnas padaras tas žmogus , pavasaris imuniteto nėra .Va matot kaip , o netikėjom kad savi į savus šaudo?

 2. Ats. Klausimėliui sako:

  Užspringo medikų kąsneliu. Juk jie dienų dienas mirksta visokiuose mikstūrose, tinktūrose, karčias tabletes čiupinėja. Va carienės vasalai kando ir užspringo. Po truputį ir carienei nuodai persisunkia.

 3. Klausimėlis sako:

  Susitiime su Poliklinikos darbuotojais pristatėte grandiozinį gydymo įstaigų sujungimo planą V. Deisadzės “paruoštą pagal galiojančius įstatymus ir teisės aktus”leisiantį sutaupyti 120-150 tūkst.eurų.Prašome paaiškinti visuomenei kaip sekasi vydyti pateiktą planą,kiek pavyko sutaupyti lėšų atleidus dalį “nekompetetingų” darbuotojų, kaip buvo apdovanota projektą, privertusį krūptelėti šalies vadovus, sukūrusi Didžioji Svekatos Reformos kūrėja.

 4. Joooo sako:

  Į Vienuolyną nepriims, ba ten reikia pasiaukojančiai dirbti’ o ne vadovauti

 5. nedaug liko sako:

  Dabar viskas gerai:ji galinga VASILIAUSKIENĖ, bet laikas greitai bėga, metai praėjo, o jau tiek prišiukšlino, toks dvokas, kad be kaukės pro šalį praeiti sunku. O po 3 metų taip smirdės, kad bažnyčioje nieks giedoti nepriims. Nebent juodą skarą ant galvos ir į vienuolyną, jeigu dar ir ten priims.

 6. anonimas sako:

  reikia bobas i karieta ir vezioti pagarbiai….

 7. Anonimui sako:

  fain, į dešimtuką. tai prisijuokiau.

 8. Anonimas sako:

  Oi, kur reiks tas bobas dėt???
  Oi, kur reiks tas bobas dėt???
  -Į Rygą, į Rygą
  Į KALIOŠŲ FABRIKĄ……

 9. Žmonės sako:

  Ši valdžia vis skelbiasi, kad išrinkta žmonių ir jiems tarnauja. Tačiau neatsako į Žmonių laikraščio klausimus. O Gal Krašto naujienos tai ne žmonių laikraštis? Gal Valdžia atsakytų tik į Žmonės.LT klausimus? O gal reiktų keisti pavadinimą į PVZ.- Krašto naujienos Žmonėms? Gal tada suprastų, kad skaito žmonės, o ne gyvūnai arba Ufonautai.

 10. Į Rygą sako:

  “oi kur reiks tas mergas dėt,
  oi kur reiks tas mergas Dėt?
  Į Rygą, Į Rygą, į saldainių Fabriką?

 11. ekstrasensas sako:

  pasisamdytų KN ekstrasensą, tas ir nuskaitytų mintis. Nereikėtų klausinėti ponių

 12. Pritariu nuomonei sako:

  Mūsų miestelis labai mažas, kalbos ir aptarimai sklinda greitai. Tai ir aš esu girdėjęs, kad ponia I.V. labai norėjo vadovaujančių postų- norėjo būti Muzikos mokyklos direktore, Karitas vadove, Šeimos centro vadove, gimnazijos direktore, Senelių namų direktore ,vadovauti katalikišakai Širvitnų bendruomenei, vadovauti ŠIrvintų konseravatorių partijai,siekė tapti Širvintų rajono mere irt.t.Suprantama, kad ne viskas tai yra tesės aktais pagrindžiami faktai, tačiau žmonės tai aptarinėja bendraudami tarpusavyje ir randa labai daug sutapimų,tarp šių gandų ir vyksmo…

 13. Anonimas sako:

  Napoleono sindromas…..Manytina, kad IQ atvirkščiai proporcingas itin aukštai savivertei….

 14. Nuomonė sako:

  matau tokią situaciją- kad ponia vicemerė neišlaikė egzamino-išbandymo VALDŽIA? Iš istorijos: – Mažai kas ja tikėjo ir ja pasitikėjo, balsų gavo žiauriai mažai, bet DP nežinojo kiek balsų gaus, tai susidraugavo prieš rinkimus ir daug ko jai pasižadėjo? Bet kai labai jau gausiai DP laimėjo rinkimus, jiems kaip ir buvo nereikalinga, bet gal būt DP norėjo pasirodyti besilaikantys duoto žodžio, suteikė garbingajai poniai postą? Labai gaila, o bet tačiau ko gero toks rado tokį? Susidaro toks įspūdis, kad dabartinė ponia vicemerė visada turėjo didelę potenciją griauti ir ardyti, kiršinti ir pavydėti kitiems. Išbandė ji daug visokių veiklų, ir visur jautėsi labai viską sugebanti ir mokanti daryti. Super didelis savivertės pojūtis? Tačiau, kai aplinkybės lemdavo jos išėjimą- jį lydėdavo didelis džiaugsmas, destrukcijos pasišalinimo džiaugsmas? Gal aš ir neteisi, tai tik mano nuomonė, paremta su ja bendravusių žmonių potyrių pasisakymų?

 15. rašė kažkas sako:

  Neseniai komentaruose kažkas rašė, kad mero rūmuose uždrausta bendrauti darbuotojams, net pokalbiai bus tikrinami

 16. nežinantiems sako:

  nesmerkit šios vargšės. Ji po padu. Kaip karūnuotoji lieps , taip ir bus. O atsakyti svetimiems tai negalima.

 17. Anonimas sako:

  Kn REIKALAUJA is visu, kad jiems straipsnius rasytu. Ot tamsuoliai, vasaros net nezino. Cirkininkai. Tai patys pasirasykite ir baikite tas durnystes vaidinti ale zurnalistus. Mokslus pabaikite pirma.

 18. Noumantas sako:

  Eik tu peklon dievobaimingoji, eik pasiskaityk bibliją ir miegot, niekam neįdomu tavo Dievo paistalai, vien tavo Dievo žodžio naudojimas kas antram žodį parodo, kad tu proto ubagas

 19. poniai rasytojai sako:

  Idedate kokia nors nesamone ir tyciojates visaip. Juk turbut esate katalike ir suprantate, kas doram zmogui dera ir kas ne. Kai zmogus praranda sazine ir nebijo net Dievo, tuomet gimsta tokie rasliaviniai kuriniai. Ir dar kimbama prie visu reikalaujant pasiaiskinimu. Zema ir net labai. Protingi zmones supranta tas jusu kuriamas velnio zabangas.

 20. Gintei sako:

  Sutinku 100 procentų. Krištolinė ne tokia persona, kad šalis jos būtų ne jos nuomonė.O pavaduotoja tikrai tuščia vieta, besipūčianti kaip povas.

 21. va ir aš sakau sako:

  Reikia kreiptis “Jūsų Didenybe” ir neužmiršt žemę pabučiuot, kuria vaikštoma. Kas čia per “laba diena”, “dėkojame už atsakymus”, “pagarbiai”… ne gerbti reikia, o dievinti ir tikėti!!! Ir kepurę nukėlus reveransus daryt. Būtinai nusilenkt. Mokykitės su valdovėmis bendrauti, vergai. O išvis geriausia – mokesčius mokėkit ir neklausinėkit.

 22. Joo oo sako:

  jo ir gerai kad suskalde ,nereikia mums tokios partijos nes V. Landsbergis sugriovė kolūkius

 23. .... sako:

  nepalaikau DP, bet jei man atsiųstų tokį laišką, kaip oficialiam žmogui, aš taip pat spausčiau mygtuką trinti. Nes nepykit, bet jokios rašto kultūros nėra….

 24. monika sako:

  o kur buvo gėdos jausmas kai skaldė konservatorių partiją.

 25. Anonimas sako:

  Ciucikai pradejo “darbo” savaite. Tokie, kurie jokio gedos jausmo neturi. Apie sazine net kalbos nera

 26. xxx sako:

  Jei geriau tiko dainuoti ir groti pianinu mokykloje,o ne sedeti savivaldybeje ir vadovaut sveikatos sriciai……

 27. Ginte sako:

  Ji savo nuomonės neturi, o daro tai, ką jai liepia. Apgailėtina persona.

 28. taip sako:

  Tapusi vicemere iki kadencijos pabaigos įsikalino Darbo partijos rūbuose. Dabar ji gali reikšti tik merės nuomonę Tapo elementariu DP sraigteliu. Laikas keisti partinę priklausomybę.

 29. Joo oo sako:

  Kartą labai protinga moteris – nieko nepasakė.

 30. KRANAS sako:

  o bozagraika
  Apsaugok mus nuo pikto
  Dieve, padėk

Jūsų komentaras:


penki + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]