INTUITYVIAI IŠMOKSTAMA ABĖCĖLĖ!    Pamokos botanikos sode. Kiekvienas mokinys globoja savo medį    2019 m. Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai - II turas (vaizdo klipas)    Atsisakoma perteklinių pažymų apie vaikų sveikatą    Daugiau nei ketvirtadalis Lietuvos žmonių namų saugumą patiki šunims   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apie skundus… Telefoninių sukčių verta istorija

Vytas Šimonėlis, Tarybos narys

Vytas Šimonėlis, Tarybos narys

           Savivaldybės merė susitikimuose su gyventojais, Tarybos posėdžių metu vis mini, jog opozicija prirašė aibę skundų, kad į Savivaldybę važiuoja tikrintojai iš įvairiausių institucijų. Norime patikinti, kad opozicija atkreipė dėmesį tik į dviejų objektų viešuosius pirkimus, ir tik į tuos, kuriuose neatitikimai bado akis, kur darbai buvo vykdomi neatlikus viešųjų pirkimų procedūrų, be sutarčių, be statybą leidžiančių dokumentų. Mes kol kas negirdėjome, kad į Savivaldybę buvo atvažiavę tikrintojai dėl šių objektų. Bet pradėję darbą, žadame užbaigti.

              Prieš savaitę sulaukiau skambučio, kuris mane suglumino. Telefoninio pokalbio metu manęs klausė ar tiesa, kad dėl opozicijos skundų bus sumažinti atlyginimų priedai socialiniams darbuotojams. Mat sukviestame socialinių darbuotojų susirinkime dalyvavusi merė informavo, kad atlyginimų priedai bus mažinami dėl patikrinimų pagal opozicijos skundus. Kas yra bendro tarp kelių priežiūros programos viešųjų pirkimų ir socialinių darbuotojų atlyginimų? Patikrinus informaciją paaiškėjo, kad pati merė ir sukurpė šią istoriją. Mūsų merė kalba įtikinamai, meluoja neužsikirsdama, jeigu reikia ir ašarą išspaudžia. Tuo įtikina ne tik kitus, bet ir pati, ko gero tuo melu įtiki. Po merės kalbos darbuotojai pasirašė, tik šiandien negali pasakyti ką – ar buvo kažkoks tekstas, ar pasirašė ant tuščio lapo. Ši istorija su Socialinio paslaugų centro darbuotojų atlyginimais man  panaši į telefoninių sukčių sukuriamas situacijas. Jų veikimas pagrįstas įžūlumu, netikėtumo momentu, geru psichologiniu pasiruošimu. Telefoniniai sukčiai dažniausiai skambina iš įkalinimo vietų, todėl jiems tramdyti naudojamos įvairios priemonės – kratos ir telefonų aparatų konfiskavimas, įrenginiai telefoninio ryšio signalams slopinti. Bet kaip apsiginti nuo melo, sklindančio iš merės lūpų ir dar neretai padauginamo per vietinį valdžios laikraštį, pasirašant „ŠK“ informacija. Šiandien atsvara melui ir populizmui yra viena – tai viešumas. Šiandien daug informacijos yra internete, galima sužinoti apie Savivaldybės pirkimus, sudarytas sutartis, skirtas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšas ir kt.

        Etikos komisija, Kontrolės komitetas Savivaldybės taryboje suformuoti taip, kad opozicija kartu su neapsisprendžiančiais socialdemokratais ir lenkų rinkimų akcijos atstove neturi daugumos, tuo pačiu ir įtakos tiems neigiamiems procesams suvaldyti. Savivaldybės kontrolierė taip pat nėra slenkstis per kurį dabartinė valdžia lengvai neperžengtų. Kitaip sakant, demokratinė Savivaldybės institucijų sąranga, savireguliacijos principas, neveikia. Taigi, anksčiau ar vėliau prieisime liepto, o gal ir tilto pabaigą.

Tarybos narys Vytas Šimonėlis


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. super sako:

  o kaip kitaip apraminti tą l#chudrą? Teisingai opozicija daro. Jei yra už ką – tegu rašo. Ne savo kieme ponia randasi. Žmonės tikėjo, laukė geresnių pokyčių.

 2. Tikrai sako:

  labai pritariu paskutiniam komentarui. Reikia žmonėms aiškinti realią situaciją, tad susitikimai su gyventojais būtų labai geras opozicijos sprendimas.

 3. Taip sako:

  Šaunuolis,Vytai,reikia viską viešinti,nes rajone,daug žmonių,kurie nesusigaudo,bijo ir ką pašnekėti,važiuokite į kaimus su opozicija ir kalbėkite.Sekmės.

 4. o sako:

  Jūsų pinskuvienė pasirodo įvaldžiusi ir zeku visas gudrybes.jai tarp jų ir vieta.

 5. Anonimas sako:

  socdemai apsispręs po kitų savivaldybės rinkimų.

 6. To jo sako:

  Keistas poźiūris. Kalbėti netiesą, pažeidinėti įstatymus jūsų nuomone norma, o viešinti negerus darbus neteisinga… Norėtų kai kas, kad būtų viena tiesa… Deja tie laikai jau praeityje.

 7. jo sako:

  tupi tupikas ,skundzia skundikas

 8. Pastebėjimas sako:

  Man pasirodė ne tokia ir mylima, į prezidiumą nepakvietė, jaunesnę surado. Pirmoje eilėje tarp dp elito irgi vietos neliko, o kažkada šalia dp pirmininko sėdėjo. Tik raudonas kostiumas žurnalistų dėmesį atkreipė, kitaip nieks net nebūtų pastebėję.
  Leidžiasi ne tik dp žvaigždė, leidžiasi ir šios ponios žvaigždė. Net net vienmandatės apygardos, kurioje būtų bent koks šansas Pinskui negavo. Vilniuje jau riestainio skylę savivaldybių rinkimuose gavo, dabar net tokio rezultato sunku tikėtis…

 9. Anonimas sako:

  būtų tapusi aktore,būtų populiari, garsi, žinoma,gal net labai mylima. Dabar populiari KK2 laidose,garsi skandaluose,žinoma melagystėse,pripažinkime labai mylima savo dp narių, nes pakolkas ji viršūnėje, o kai kris ar nebus taip,kad savi pirmi ir išduos.

 10. Anonimas sako:

  merės artistiniai gebėjimai-nepralenkiami.

 11. Oi, Zita, sako:

  jei atsibodo, tai ko lendi į šitą puslapį

 12. Zita sako:

  Kaip atsibodo……

 13. Laima sako:

  Pasižiūrėk į Pinskuvienės skundikus. Va tie tai moka skųsti, jei nėra ko, tai prigalvoja. O opozicija skundimu neužsiima, jei užsiimtų, seniai krištolinei ir jos pakalikams keliai iš baimės drebėtų.

 14. s........ sako:

  skundikas

 15. pašalinis sako:

  KADA šildymas bus įjungtas?

 16. Vytui sako:

  rašykit, viešinkit, informuokit žmones apie išrinktųjų “gerus darbus”, Jūs daug žinot ir išmanot, mokat tai pasakyti visiems suprantama kalba, kalbate faktais, o ne populistiniais lozungais. Gaila ir tų įbaugintų darbuotojų, bet kol leisis, tol ir bus trypiami. O kad valdantieji naudoja kalinių metodus, gal ir nereikėtų stebėtis…

Jūsų komentaras:


penki − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]