Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Eismo įvykyje Širvintų rajone nukentėjo policijos pareigūnai

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *  Nuotraukos “Krašto naujienų” skaitytojo page*

             Mūsų skaitytojas atsiuntė nuotraukas, kuriose matyti apdaužytas policijos automobilis eismo įvykio metu. Skaitytojas pasakojo, kad policijos pareigūnai vijosi nestojusį automobilį. Galimas pažeidėjas nuvažiavo nuo kelio, o pareigūnai įvažiavo į medį.

            Tikslesnę informaciją pateiksime susisiekę su Širvintų policija.

           Keista tai, jog įvykis buvo savaitgalį, bet nei Širvintų policijos suvestinėje, nei Policijos departamento įvykių sąraše jis nėra paminėtas.

                PAPILDYTA

            Įvykį “Krašto naujienoms” pakomentavo Širvintų rajono Policijos komisariato viršininkas Erik Jalovik. Jis patvirtino, kad iš šeštadienio į sekmadienį naktį policijos pareigūnai automobiliu vijosi galimą pažeidėją. Operacijos metu nuo kelio nuvažiavo tiek pažeidėjo, tiek policijos pareigūnų automobiliai. Pastarasis atsitrenkė į medį. Viršininkas pasidžiaugė, kad eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, nesmarkiai apgadinti tik automobiliai.

               Pareigūnai išsiaiškino, kad automobilį vairavo nepilnametis, kuris savavališkai pasiėmė tėvų transporto priemonę. Natūralu, kad teisės vairuoti jis neturi.

         Kodėl iki šiol neinformuota visuomenė – priežastis žemiška. Širvintų policijoje neliko ryšių su visuomene specialisto (šiuo metu vykdoma atranka). Bet viršininkas pažadėjo, kad bet kuriuo atveju informacija artimiausiu metu bus paskleista ir planuojama spaudai pateikti vaizdinę medžiagą.

                   PAPILDYTA   Širvintų r. Policijos komisariato  pranešimu spaudai

 Neblaivus arba be vairuotojo pažymėjimo vairuotojas sulaikomas kas antrą dieną

            Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami patruliavimą ir policines priemones skiria didelį dėmesį grubių kelių eismo taisyklių pažeidėjų išaiškinimui. Nors baudos už šiuos pažeidimus nemenkos, bet vairuotojams tai nė motais. Dar dažnas išgėręs alkoholio arba apskritai neturėdamas vairuotojo pažymėjimo sėda už automobilio vairo, negalvodamas nei apie sau, nei apie kitiems eismo dalyviams keliamą pavojų. Nuo metų pradžios policijos pareigūnai Širvintų rajone jau išaiškino 21 neblaivų vairuotoją, 28 – be vairuotojų pažymėjimų, o dar 5 bandė nesėkmingai pasprukti nuo policijos pareigūnų.

            Vienas iš šių nesėkmingų bandymų pasprukti nutiko balandžio 17-os naktį. Apie  0 val. 30 min.  policijos pareigūnai mieste pastebėjo automobilį TOYOTA RAV4, kurio vairuotojas važiavo neįsijungęs šviesų. Pamatęs policijos pareigūnus, minėto automobilio vairuotojas padidino greitį ir tikėjosi išvengti susitikimo su pareigūnams. Pareigūnams pradėjus automobilį persekioti, jo vairuotojas nė neketino sustoti ir dideliu greičiu lėkė Širvintų gatvėmis. Gaudynės tesėsi iki Paširvinčio kaimo, kur bėglio automobilį posūkyje sumėtė ir šis nulėkė į griovį. Policijos pareigūnai norėdami išvengti susidūrimo su persekiojimu automobiliu irgi turėjo pasukti į griovį ir apgadino patrulinį automobilį. Sulaikius bėglio automobilį paaiškėjo ir jo bandymo pasprukti priežastis. Už vairo sėdėjo septyniolikmetis vairuotojas, kuris savaime suprantama neturi vairuotojo pažymėjimo, o automobilis priklauso tėvui. Vairuotojas buvo blaivus. Laimei eismo įvykio metu niekas nenukentėjo.

            Policija primena, kad nepaklusimas uniformuoto policijos pareigūno teisėtam reikalavimui sustabdyti transporto priemonę, taip pat pasitraukimas iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pažeidžiant Kelių eismo taisykles – užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų šešiasdešimt aštuonių iki vieno tūkstančio vieno šimto penkiasdešimt aštuonių eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trejų iki penkerių metų arba administracinį areštą nuo penkiolikos iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trejų iki penkerių metų, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo vieno tūkstančio vieno šimto penkiasdešimt aštuonių iki vieno tūkstančio keturių šimtų keturiasdešimt aštuonių eurų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo arba administracinį areštą nuo dvidešimties iki trisdešimties parų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


vienas + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]