Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kodėl ligoninėje nebuvo vizituojami pacientai?

DSC03458x*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos “Krašto naujienų” archyvo *

           Į “Krašto naujienų” redakciją ir vėl kreipėsi Širvintų ligoninės pacientai, pasakodami, kad išėjus gydytojai Jūratei Šiukštienei atostogų, jie liko be priežiūros. Neva kelias dienas nebuvo vizituojami ir prižiūrimi.

            Pripažinsime, labai gera, kai tavimi pasitiki ir kreipiasi žmonės, ištikti bėdos. Deja, žiniasklaida problemos nepajėgi išspręsti. Taip, mes galime parašyti, bet ir viskas. Už tvarką ligoninėje atsako tik ligoninės vadovas. Siekdami pagelbėti pacientams, kreipėmės į Širvintų ligoninę su klausimais apie nevizituojamus pacientus ir gavome atsakymą:

Laba diena.

Džiaugiamės, kad domitės sveikatos sistemos klausimais ir padedate mums tobulėti.

Atsakydami į Jūsų klausimus norime informuoti, kad siekiant užtikrinti sklandų Vidaus ligų skyriaus darbą kovo mėnesį, atsižvelgiant į skyriaus vedėjos Jūratės Šiukštienės prašymą vidaus ligų skyriaus gydytojai N. Dimšienei nuo 2016-03-08 iki 2016-03-31 (imtinai) buvo padidintas darbo krūvis nuo 0,25 etato iki 1,0 etato. Vadovaujantis tuo Vidaus ligų skyriuje 2016-03-30 ir 2016-03-31 nuo 8:00 iki 16:06 dirbo gydytoja N. Dimšienė. Gydytoja turėjo užtikrinti skyriaus pacientų tinkamą priežiūrą. Išaiškėjus, kad gydytoja neprižiūrėjo pacientų iš jos buvo pareikalauta pateikti raštišką pasiaiškinimą dėl pareigų neatlikimo. Gavus gydytojos pasiaiškinimą bus sprendžiamas klausimas dėl drausminės nuobaudos skyrimo. Nuo 2016-04-01 Vidaus ligų skyriuje pacientus konsultuoja gydytoja Zita Milčienė.

Atsiprašome pacientų jai buvo laikini nepatogumai.

Dėl Ligonių kasų patikrinimo norime informuoti, kad 2016-04-01 15:30 gavus anoniminį skundą buvo atliktas Ligonių kasų patikrinimas. Su džiaugsmu norime informuoti, kad patikrinimo metu teisės aktų pažeidimų nenustatyta. Skundas nepagrįstas.

 Pagarbiai,

l.e.p direktorius  V. Eigėlis DSC03457x

              Kadangi ligoninės LEP direktorius kaltina gydytoją Nijolę Dimšienę, pakalbinome ir ją. Gydytoja į paklausimą atrašė:

Širvintų ligoninėje dvidešimt aštuonerius metus dirbau pagal gydytojo neurologo licenciją, kurią tik vieną ir teturiu. Balandžio 8 dieną aš joje dirbsiu paskutinę dieną. Išeinu iš darbo šalių susitarimu,  gaudama dviejų mėnesių išeitinę kompensaciją ir Širvintas palieku. Daugiau nieko komentuoti nenoriu. Dėkoju visiems savo  kolegoms su kuriais teko dirbti už konstruktyvų ir malonų darbą kartu, o visiems savo buvusiems pacientams linkiu kuo geriausios sveikatos.

Pagarbiai Nijolė Dimšienė, gydytoja neurologė

                Po šių atsakymų mums kilo naujų klausimų. Kaip gydytojas neurologas gali pavaduoti kardiologą, kaip vienas terapeutas gali dirbti per kelis skyrius ir dar kitų. Todėl paprašėme situaciją pakomentuoti ir Ligonių kasų atstovų. Jie pažadėjo kitą savaitę pateikti išsamius atsakymus. Po to kalbinsime ir savivaldybės vadovus.

                O kol kas klausiame savo skaitytojų (žiūrėti apklausą dešiniame stulpelyje): Ar jūs patenkinti Širvintų biudžetinių medicinos įstaigų darbu?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

25 Komentarai (-ų)

 1. Bonifacijai sako:

  Gaila, kad jau pavasaris, bet meskos toliau vartosi po savo purveli ir niekaip nepabunda is ziemos haliucinaciju.

 2. O sako:

  O kas gi tas soriukas. Pasakykit ir man, nes aš nežinau, nors ir Širvintose esu.
  Varom geriau pas Bonifacijų likę normalūs paprasti gydytojai, tegu dirba Širvintose tik puikūs geri specialistai ir kelia darbo partijos ūkį.

 3. Bonifacija sako:

  O JE! Atrodo ,kad visus nelabai lojalius gydytojus atleis , o vietoj jų dirbs labai GERI NAUJI vieną kartą į savaitę , aišku už tokį pat atlyginimą , kaip buvusieji dirbdami kasdien. Valio !Tegyvuoja laisvė rinktis savo kelią!

 4. Linkejimai soriukui sako:

  Baikit juokint, visiem Sirvintuose aisku kas yra soriukas ir kas cia peckelioja, nes neturi ka veikti… SORRY :)

 5. Aldonai sako:

  Sakot, nėra kam skųstis. Yra ligonių kasos. Sveikatos ministerija. Ir tikrai žinau, kad Neringa palaikys.

 6. Aldona sako:

  Turiu giminių ten, tačiau nepaisant to, gydytis nebus pas ką, nes giminės ne gydytojai :( . Sklando gandai tarp jų, kad net metų pabaigos nereikės laukti, viskas paaiškės kur kas anksčiau.

 7. . sako:

  Gerbiamo “darbuotojo” komentarą aš nusikopijuosiu ir būtinai jį priminsiu metams pasibaigus. Pamatysim kokie bus tie stebuklingi specialistai, sesučių padorūs atlyginimai (Lietuvoje, jeigu ką – ne tik sesutės, bet ir gydytojai “padorių” negauna), kaip labai skolos ligoninės sumažės ir kaip visi ramiai ir gražiai ligoninėje dirbs. Laikas parodys, nesikarščiuokim… Būtinai priminsiu tam “darbuotojui”, nors ir taip aišku, kad tai ne sesutė.

 8. Aldona sako:

  Kaip buvo betvarkė, taip ir liko, tik dabar užnugarį turi ir neturime kur pasiskųsti. Anksčiau nors merei pasiskųsti galėjom, o dabar ir ten keliai užsidarė.Ranka ranką plauna, o klounai džiaugiasi. Gaila, bet man nepavyko gauti kokybiško gydymo pas neurologę ambulatoriškai nei anksčiau, nei dabar. Ji matyt tik vieną vaistą žino ir rašo visiems, nežiūrint vienokia ar kitokia liga. O išėjus ir Dimšienei, nesulauksiu man taip reikiamos pagalbos ligai paaštrėjus.

 9. tvarka sako:

  Balandžio 4d bandžiau užsirašyti pas kardiologą. Balandžiui ir gegužiui nerašo. Tai man gal mirt?

 10. darbuotojui sako:

  Uolus gynėjas net nepamatė, kad jūsų LEPas pripažino incidentą.

 11. Darbuotojas sako:

  Gerbiamieji senieji vadovai, gal paliksit kada nors ligonine ramybeje. Mes, Sirvintu darbuotojai norime buti normalus medikai- dirbti ir gauti oru atlyginima. Norime, kad atlyginima moketu ne paveluotai, kaip buvo paskutinius 2 metus, neziuret kaip griuna ligonine, neziuret kaip vis kazkas uzdaroma, kaip uoliai buvo varoma i bankrota, o sesutes pastoviai gautu tik minimuma, o gauti kaip ir kitose ligoninese normalu atlyginima.
  Keli zodziai apie begancius specialistus, taip nerimstantys buve feodalai norejo, kad isbegtu reanimatologai,terapeutai, specialistai… Bet nieko nepavyko. Specialistai i ligonine grizta. Jau pradejo dirbti 2 nauji specialistai. Musu ziniom bus ir daugiau. Pagaliau nereikes vazinet i Vilniu ir laukt po puse metu eileje.
  Gal pagaliau “senieji rasytojai” bus tokie drasus ir pasirasines savo vardais, o ne prisidengines skambiu gydytoju vardu ir apsimetes “susirupinusiais” ligoniais, neskambines bei nerasinet is pirsto lauztu kliauzu.
  Galim pasakyt drasiai, kad su naujais vadovais i ligonine sugrizta ramybe. Pas juos bent galima uzeit pasitart ir nedrebet, kad busi kazkuo apkaltintas. Mes palaikysim visus, kurie dirbs Sirvintu ligonines ir musu rajono zmoniu labui. Mes jau pavargom nuo intrigu, chaoso ir neuztikrintumo… Norim tik vieno ramiai dirbti savo mylima darba ir buti tikri del savo darbo vietos ir atlyginimo.

 12. pritariu, sako:

  kad užtenka ir Milčienės. Juk vidaus ligų skyrius atsidūrė priėmime. Kokia čia gali būti pagalba, tik diferenciacija: guldom į slaugą ar ne.

 13. Gydytoja sako:

  Gydytojai pradėjo BĖGTI atėjus naujam vadovui : po pakalbio su p. Eigėliu ir sav. atstovėm – išėjo PENKI reanimatologai , paskui buvo pasityčiota iš gyd. N.P. , diplomuotą specialistę paverčiant asistente , aišku su mažesniu atlyginimu .Toliau gyd. N.D dirbusi >20m ir buvusi reikalingas , patyręs specialistas -naujai valdžiai nebereikalingas -reikia apkaltinti tuo ,ką patys jokiu įsakymu , net žodžiu nepavedė daryt-pavaduot atostogaujančią vedėją, o darbo krūvį sumažint iki 0,25 et. , kad neapsimokėtų iš Vilniaus važinėt. Buvo žadamas naujas gyd. terapeutas , bet jo vis dar nėra .Kita vertus koks durnius gali dirbt be komandos , be specialistų , be tyrimų , kurių būtinumą dabar nuspręs l.e.p.vyr. gyd. pav. chirurgas . Sori tokiu atveju terapinis skyrius = slaugos , Užtenka ir Milčienės…

 14. autorė sako:

  Atsakau paskutinių dviejų komentarų autoriui (pagal IP kodą matau, kad tai tas pats žmogus rašo). Man nesvarbu, kas dirba. Bet noriu būti tikra, kad kai man ar mano artimiesiems reikės kardiologo (ar kito gydytojo) – gausime būtent tos srities specialisto pagalbą. Ir niekada nesutiksiu, kad mane gydytų ne tos srities specialistas. Ligoninė PRIVALO tai užtikrinti, nes jai tai apmoka Ligonių kasos. O dėl atėjimo. Juk bendrauta su jūsų vadovu. Galėjote bet kada prisijungti prie pokalbio.
  Galiu drąsiai patvirtinti, kad taip, aš asmeniškai suinteresuota, kad mūsų rajone visada būtų teikiama kvalifikuoto kardiologo pagalba.Nes nuo to priklauso mano pačios gyvybė. Per šešerius pastaruosius metus visada gaudavau būtent kardiologo pagalbą.

 15. Kernave sako:

  Pagal komentaru stiliuka matoosi, kad straipsnius apie ligonione komentuoja straipsniu uzsakovai arba senoji ligonines administracija.

 16. nuomone is salies sako:

  Labai gaila straipsnio autores, kuri pateikia tik jai patinkancia nuomone ir neprisimena kas buvo vakar. Beje labai, butu malonu, kad straipsnio autore bent ateitu iki ligonines pasikalbetu ne tik su senaisiais , bet ir dabartiniais darbuotojais. Ne jau visi uzmirso, kad metu metais Siukstiene pavaduodavo Dimsiene ir viskas buvo ” v zakone”, o dabar staiga klykia negalima. Kitas dalykas, kad kiekviena diena vidaus ligu skyriuje dirbo maziausiai 2 kiti vidaus ligu gydytojai. Ne jau visi uzmirso, kad per paskutinius 2 metus is Sirvintu ligonines issilakste visi geri specialistai, pati ligonine davaryta iki bankroto. Juk visiems aisku, kad tie “stebuklingi ir susirupine ligoniai”, kurie nerimsta ir ale skambineja i redakcija ir ligoniu kasas, tai ir yra senoji administracija, kuri sugriove ligonine. Bjauriausia yra tai, kad senoji vadovu gvardija i savo jauodasias technologijas bando itraukti ir ligonius. Juk Sirvintiskiams reik tik kvalifikuotos medicinines pagalbos bei geru gydytoju o kas vadovauja ligoninei, jiems iki lemputes.

 17. . sako:

  užtat remontai vyks….

 18. Gyd. sako:

  Pasirodo, vadovas nesuvokia, kad neurologo licencija turintis gydytojas neturi teises gydyti terapiniu ar kardiologiniu pacientu – kaip LOR gyd. neutri teises gydyti akiu ar pan., uz tokias saviveiklas grestu labai rimtos nuobaudos. Kaip toks neismanelis gali vadovauti gydymo istaigai? Tai cia vadinasi kompetetingas vadovas? As tokiam net kebabu kiosko nepatikeciau!

 19. Padariniai sako:

  Toliau reikia palikt viską savivaldybės ponių valiai , tegul jos tvarkosi,kaip supranta . Viskas ,kas daroma tik” Širvintiškių žmonių gerovei ” , nes iki šiol buvo absoliuti” blogybių blogybė” , niekur Lietuvoj “blogiau ” nebuvo. Tegul žmonės įvertina tuos skirtumus patys ir pasirenka patys.Nes ką bedarysim , ką besakysim , šitos juodųjų technologijų specialistės , vistiek išniekins , apspjaudys , o po kurio laiko pasinaudos , jau kaip savo idėjom ir medalius pasikabins.

 20. jo sako:

  Mano žiniomis jau du gydytojai ištremti…Kas bus toliau?

 21. Klausimas vadovui sako:

  Gal ir ginekologai pradės ausų lygas gydyti, o terapeutai psichologo konsultacijas teiks?

 22. Prieš tai rašiusiam sako:

  Tai jei socialinių reikalų specialistė architektūrai gali vadovaut… o kiek dar įvairiapusių specialistų savivaldybėj, tai nenuostabu kad neurologui siūlo kardiologinius ir su vidaus ligom ligonius gydyt. Oi baugu kad sulauksim laikų kai dirbs kas ką nori nepaisant gebėjimų ir žinių, ir valdžiai panašu universalai patinka.

 23. geruliai sako:

  O kardiologą gali neurologas pavaduot? Tai gal dar psichiatrui operuot leiskit

 24. gaila sako:

  Dimšienės gaila. Gera gydytoja. Tai jau sudorojo…

 25. Širvintiškis sako:

  tai ir siandien kazka administracijoj svencia:)

Jūsų komentaras:


− keturi = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]