Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Skirkite savo 1 % Lietuvos laisvės sąjungai

Gerb. Lietuvos laisvės sąjungos nariai,page

           Kviečiame Jus skirti 1 proc. paramos nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM), savo – Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) – partijai. Taip pat prašome paraginti paramą skirti ir savo: šeimos narius, draugus, artimuosius bei kolegas. Pažymime, kad jeigu Jūs patys nepaskirsite savo 1 % GPM (skirto tik politinėms partijoms), jis bus paskirstytas be Jūsų žinios.  

 Skiriant 1% Lietuvos laisvės sąjungai, Jums prireiks organizacijos kodo: 195725238. Paskirties laukelyje nepamirškite nurodyti LLS Širvintų skyriui (kodas 48) skiriate savo 1% paramą. 

           1% GPM paramą Lietuvos laisvės sąjungai Jūs galite skirti dviem būdais. Užpildyti popierinę 1% GPM formą ir pristatyti ją į Lietuvos laisvės sąjungos būstinę (adresu Vilniaus g. 22, Vilnius) arba pasinaudoti lengviausiu ir patogiausiu būdu ir paramą Lietuvos laisvės sąjungai skirti internetu. Užtruksite vos kelias minutes pildydami specialią formą bei sekdami šiais žingsniais:

    Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sukurtos nuorodos paspaudę čia: https://goo.gl/OgezS0
Meniu eilutėje, dešinėje pusėje spauskite “Paramos skyrimas”;
Spauskite ant formos FR0512 v. 2 elektroniniam pildymui;
Užpildykite reikiamus laukus. Skiriant 1% Lietuvos laisvės sąjungai, Jums prireiks organizacijos kodo: 195725238 bei reikės pažymėti iki kada skiriate paramą (paramą galima skirti iki 2019 m.). Paskirties laukelyje nepamirškite nurodyti LLS Širvintų skyriui (kodas 48) skiriate savo 1% paramą.

                  Patikrinkite klaidas. Jei jų nėra – spauskite “Pateikti deklaraciją”.

              Nepamirškite pasitikrinti ar Jums nėra privaloma deklaruoti savo pajamų už 2015 metus. Tai padaryti paspaudę nuorodą: http://goo.gl/h6N52i . 1% GPM formą rasite prisegtame dokumente. Jei kils klausimų ar neaiškumų, skambinkite arba rašykite apačioje nurodytais kontaktais. Iš anksto dėkojame už Jūsų paramą!

images (1) images


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni × du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]