Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Merė atidžiai skaito „Krašto naujienas“ ir siunčia nurodymus, kaip turi būti parašyta

 

atsisiųsti         Tai, kad esame skaitomiausi rajone – matome iš GOOGLE Analytics programos suvestinėse. Kasdien jas analizuojame. Tiksliai matome, kokie straipsniai yra mieliau skaitomi, kurie visai nepaklausūs.

           Tačiau matome ir mus tai labai malonina, kad Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė itin atidžiai skaito „Krašto naujienas“. Vos tik randa kokį jos nuomone netikslumą, tuoj ir laišką parašo. Jau tris tokius laiškus gavome. Netrukus apie juos pakalbėsime.

          Įdomiausia tai, kad ponia merė užsimiršo, kokiam laikraščiui vadovauja ir pabandė net „Krašto naujienoms“ nurodyti, kaip turėtume rašyti. Informuojame, kad „Širvintų spauda“ leidžianti „Krašto naujienas“ turi savo vadovą ir niekam kitam nepaklus. 

 Kartu norime pasidžiaugti, kad tiek daug rašome apie merės ir savivaldybės vadovių veiklą, tiek išknisame negerovių, bet jų paneigti neprašo. Tai leidžia tikėti, kad mūsų rasta informacija tikra ir ją net rajono vadovės pripažįsta. 

          Na, mes pripažįstame, kad merė yra viena aktyviausių mūsų darbdavių. Sutikite, jei ne ji – temų gerokai sumažėtų. Turime pasidžiaugti, kad tiek merė, tiek visos naujosios vadovės didžiule dalimi prisideda ir prie to, jog mes vis daugiau ieškome ir randame. Juk jos, neteikdamos „Krašto naujienoms“ ir jų skaitytojams informacijos, išmokė mus ieškoti jos patiems. Tiesa, nepagalvota, kad rasime ne tik tai, ko vadovės norėtų, bet ir daug tokios informacijos, kurią jos mielai nutylėtų.

            Tai gi. Laiškai. (Juos pridedame)

        Pirmiausia administracijos direktorei užkliuvo mūsų paskaičiuoti savivaldybės darbuotojų etatai. Gal ne viską iš lentelės supratome, bet sudėti juk mokame. Gerbiami skaitytojai, prašome kartu paskaičiuoti etatus (pridedame savivaldybės paskelbtą lentelę). Na ar negerai suskaičiavome? Juk gerai. Kiek Jūs sudėję gavote? Žinoma, lentelėje nematome, ar visi etatai pilni. Jei administracijos direktorė būtų atsakiusi į paklausimą apie esamus etatus, tai ir pykti nebūtų turėjusi ko.   

 Nuoširdžiai atsiprašome tų, kuriuos suklaidinome. 

         Antras laiškas susijęs su ūkininkų susirinkimu. Mes neturime pagrindo abejoti ūkininkais ir tuo, kad pradžioje buvo paskelbta vienokia informacija, o vėliau kitokia, kaip teigė mums paskambinę patys ūkininkai. Apie grafikų pakeitimą – atnaujinimą užsimenama ir NMA tinklapyje. Kadangi nė vienas jų neišsaugojo pirminio skelbimo, privalome atsiprašyti ponios merės. Ji pageidavo, kad atsiprašytume ir paskelbtume, jog susitikimas su ūkininkais numatomas balandžio 22 d. Tariame ATSIPRAŠAU. Tačiau širdyje tikime, kad ūkininkai nemelavo. Tai pasakyti gali tik jie patys.

        Trečiasis laiškas mus pasiekė kiek pavėluotai, kai informacijos netikslumas jau buvo pastebėtas ir pataisytas. Klaidą išties pripažįstame. Parašėme, kad opozicija Tarybos posėdyje balsavo prieš merės ataskaitą, bet jie susilaikė. Įkėlėme ir video, ir garso įrašą. Tad tikrai nesiekėme nieko apgauti. Tiesiog per skubėjimą suklydome. Dėkojame skaitytojams, kurie pastebėjo netikslumą ir paskambino. Mes skubiai pataisėme klaidą. Nuoširdžiai atsiprašome tų, kuriuos suklaidinome. 

 O mes savo ruoštu rajono merei, vicemerei ir administracijos direktorei primename: reikalaujame ir laukiame „Krašto naujienų“ ir mūsų skaitytojų atsiprašymo. Jūs melavote, kad mūsų skundų socminui pasekmė – negalimi išmokėti priedai socialiniams darbuotojams. Ponios vadovės puikiai žino, kad „Krašto naujienos“ savivaldybės niekam neskundė. Tad laukiame viešo informacijos paneigimo ir atsiprašymo. 

        Kartu norime pasidžiaugti, kad tiek daug rašome apie merės ir savivaldybės vadovių veiklą, tiek išknisame negerovių, bet jų paneigti neprašo. Tai leidžia tikėti, kad mūsų rasta informacija tikra ir ją net rajono vadovės pripažįsta.

             Merė nepaneigė, kad gyvas žodis Lietuva buvo fotografuojamas ne jos partijai, taip pat nepaneigė dėl savo melagysčių, dėl neteisėtų žmonių atleidimų, dėl išgalvotų medikų pažeidimų, dėl šiaip sau išardytos atliekų aikštelės, dėl nežinia kur išleistų iš verslininkų surinktų pinigų, neneigė ir dėl „Krašto naujienų“ šmeižto socialinių darbuotojų susirinkime. Mes jau supratome, kad vienintelis apsigynimas nuo nuomonės pakeitimo mums lieka – diktofonas. Todėl savivaldybėje su visais specialistais bendraujame tik įjungę jį.

         O mes savo ruoštu rajono merei, vicemerei ir administracijos direktorei primename: reikalaujame ir laukiame „Krašto naujienų“ ir mūsų skaitytojų atsiprašymo. Jūs melavote, kad mūsų skundų socminui pasekmė – negalimi išmokėti priedai socialiniams darbuotojams. Ponios vadovės puikiai žino, kad „Krašto naujienos“ savivaldybės niekam neskundė. Tad laukiame viešo informacijos paneigimo ir atsiprašymo.

            Visada su Jumis, Neringa Tuškevičienė ir „Krašto naujienos“


Susiję straipsniai:

23 Komentarai (-ų)

 1. > taip sako:

  …ir po Šustausko iki šio dar negali atsigauti

 2. Taip sako:

  žmonės padaro klaidas. Net ir Kaunas buvo Šustauską meru išrinkęs. Viršūnė, o gal jau laikas riedėti nuo kalno…

 3. pyktas sako:

  kada bus įjungtas šildymas?

 4. paskutiniam ooo sako:

  po ketverių metų čia bus tokia skylė, kad gal reikės skelbti rajono bankrotą. Klysta, aišku, visi, bet kai nei vienas darbas nepadaromas be pažeidimų, melo ir piaro, tai nelabai kas.

 5. ooo sako:

  Visi klysta nebepilkim purvo vieni ant kitu.praeis ketveri metai ir pamatysime kas padaryta.

 6. xx sako:

  Aga pajudejo ziwiles darbai taip kad net sustojo.. as apie kelius. Pajudejo taip kad iki giminiu priwaziuot neina. Uzp..o jau sita jowaline ir betwarke. Geriau eitu ji ir c…tu ka gerai moka

 7. to valio sako:

  PRAREGĖJOT AR AKINUKUS ĮSIGIJOT, KAD NIEKO ANKSČIAU NEMATĖT? IR DAR NORIU PAKLAUSTI,GAL ŽINOTE KĄ RAŠO IR MATOOOOOOO AFRIKOS LEIDINYS ,,PAPUASŲ KRAŠTAS,,?

 8. širvintiškė sako:

  rajono merei tinka darbo partijos lozungas “mes galim tai, ko negali kiti”. Taip, kiti neina prieš įstatymus, o ši ignoruoja įstatymus. Tada kam savivaldybėje yra teisės skyrius, o gal ir ten sėdi bet kas, jei patarinėja jai nesąmones daryti (turiu mintyse atleidimus ir savų sodinimus į atleistųjų kėdes).Kada pagaliau bus l.e.p pakeisti į pastoviuosius konkurso būdu?O gal ir liks tik l.e.p. vadovai taip parankiau.

 9. valio sako:

  Sirvintos BUNDA.Visur darbai vyksta:kalnalauki ,Sirvintu km.sviestuvai pakeisti,na tikrai darbu atlikta per metus daugiau nei per 25metus,bet KERSTO NAUJIENOS nematoooooo

 10. šauonuolė sako:

  Pagarba, kad nebijote atsiprašyti.

 11. kaimietė sako:

  ačių Neringa, gera mintis-diktofonas.Gaila kad neturėjau atvažiavusi į susitikimą su NMA atstovais,kuris neįvyko.Buvau ne viena ir visi girdėjom kas buvo sakoma.Tai tarybos nario sąžinės reikalas. “mes galim tai, ko negali kiti” labai gerai apibudina mūsų pozicijos tarybos narius.

 12. O jūs sako:

  pabandykit paskaičiuoti, kiek kainavo merės ir jos apaštalų ataskaita ant “gliancinio” popieriaus (kuris, beje, net blogai dega)su visom nufotošopintom nuotraukytėm. Kiek egzempliorių reikėjo atspausdinti, sumaketuoti, įrišti, kad buvo iškaišiota net į vaikų spinteles darželiuose, jau nekalbant apie įstaigas, organizacijas ir t.t. Baisu šaldytuvą namuose atsidaryti, o jei ir iš ten skaidriausioji iššoks?

 13. Pašalini sako:

  Paklausk pinios merės. Juk pagaljos komanda viskas visur ir visada.

 14. Laimai sako:

  Sutinku. Dabar laukia tarybos posėdis, kuriame ligoninės direktoriui kels alga. Įdomu, gal už nevizituotus ligonius, o gal kad neurologui duoda gydyti vidaus ligų sk. ligonius, o gal kad savas? Kas galėtų paneigti?

 15. pašalinis sako:

  kada šildymą įjungsit?

 16. Laima sako:

  Pažadėjo patiešijo ir tuom baigėsi. Dabar turi kitų darbų, vasiukai palauks.

 17. Anonimui sako:

  Eilinis piaras sau už mūsų visų pinigus. Su savo pagyrom man jau gerklėje sėdi. Nereikėtų savęs girti ir liaupsinti, daugiau garbės būtų jei žmonės girtų už nuveiktus darbus. Beje antri metai įsibėgėja bet nei vieno vasiukų projekto nematyt, o žadėjo bus per ketverius metus.

 18. Anonimas sako:

  „Mes galim, ko negali kiti“- puikus šūkis. Manau, nė vienas meras į savo ataskaitą neįdėtų tik tarybos narių nuo savo partijos ir jos prielipų nuotraukos. Ar rajono savivaldybės taryba – tik šios 12 personų??? O kur mūsų išrinktieji??? Ar jie nesėdo su valdančiaisiais, ar jų nereikėjo???
  Tada ir mes dėkojame, ir tos glamūrinės 12 gelbėtojų fotosesijos mums nereikia.

 19. Neringai sako:

  Kam atsiprašinėjate? Tegu atsiprašo ne tik KN, bet visų kuriems melavo, o melavo tikrai daugeliui. Kaip sakoma: ant kitų šapelį mato o ant savęs ir rąsto nemato. Lai negąsdina, nei teismais nei kuo kitu. Kaip matom atleidimų trys teismai jau prakišti ir tikiu ne pabaiga. Kad teks mokėti kompensacijas ir teismo išlaidas irgi kaltins beleką?
  Laikykitės, rašykite, o tai kad skaito ir ieško kabliukų, parodo kad kažko nerimauja, o gal bijo?

 20. Skaitytoja sako:

  Vakar mačiau DP politinę reklamą per TV ir garsų šūkį: MES GALIM TAI , KO NEGALI KITI. Ir noriu pasakyti savo nuomonę: P.Mazuroni tikiu, nes mūsų krištolinė savo darbais ir elgesiu tai jau įrodė. Kiti tikrai nedrįstų dėl galimai savo keršto troškimo ar asmeninių ambicijų, masiškai atleidinėti, meluoti,…. Save liaupsinti, girti irgi ne kiekvienas sugebėtų. Atskira tema gebėjimas surinkti tiek dovanų miestui.

 21. @ sako:

  Atsiprašymų prireikė? Gal pradėkite ponios nuo savęs, o gal neturite nei kam nei už ką?

 22. ukvedys sako:

  šildymas kada bus įjungtas? butuose vos +7?

 23. ukvedys sako:

  kurikas…. gal malkom kurena?

Jūsų komentaras:


− vienas = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]