Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Parodos atidarymas apglėbė jaukumo ir gėrio akimirkomis

DSC_0022x*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Video ir foto autorės *

       Už lango pliaupiant lietui, praeiviams skubant į šiltus namus, meno mylėtojai rinkosi Viešosios bibliotekos skaitykloje, kur ypatingai jaukiai atidaryta dar viena širvintiškių tapytojų paroda. Šį kartą savo darbus pristatė net šeši dailininkai: mokytoja Stasė Rulevičienė, Laimutė Dambrauskienė, Daiva Lisauskaitė, Vida Kriaučiūnaitė, Tamara Zažeckienė ir Kęstutis Misiūnas.

           Renginį vedė ir nuostabias eiles skaitė, bei Senekos išmintimi dalijosi nepailstanti mokytoja Danutė Miliukinė. Mokytoja tokiu motinišku rūpesčiu apgaubė visus darbų autorius,, taip išmoningai juos kalbino ir drąsino, žiūrovams pasakojo senas istorijas, kaip kartą mokytojų kambaryje buvo surengta pirmoji paroda… Visus savo dainomis apdovanojo mokytojas Arvydas Golcas. Jis išdavė paslaptį, kodėl šiandien yra čia. Pasirodo, kai jo bičiulis Kęstutis pasigyrė, kad ėmė mokytis tapybos, Arvydas jam pažadėjo  groti parodos atidaryme. Ir kaip nustebo jis, kai vieną dieną atėjo Kęstutis ir priminė duotą pažadą.

           Skambant muzikai ir eilėms nuo iš paveikslų šypsojosi gėlė, giedojo paukščiai… Maloniai nustebino, kad kartu tapant kiekvienas autorius išsaugojo savo savitumą ir stilių. Net nenusimanydamas dailėje galėjai aiškiai pajusti, kad štai tie paveikslai yra vieno žmogaus, o anie – jau kito. Tik parodos kaltininkų širdys plakė taip garsiai, jog , rodos, girdėjai jas mušant taktą… Ir kur čia nesijaudinsi apnuogindamas savo sielą prieš didžiulę auditoriją žiūrovų, kurie vos tilpo skaitykloje.

       Šypsenos veiduose, gėlės rankose, begalė pagiriamųjų žodžių ir jaukus bendraminčių pašnekesys… Tik mokytoja Stasė prasitarė: stengėmės, piešėme kvietimus rajono valdžiai, liūdna, kad niekas neatėjo pasidžiaugti kartu su mumis…

          Nuostabios šventės, gal net ne šventės, o bendraminčių susiėjimo akimirkos – video įrašuose ir nuotraukose. Kviečiu pasimėgauti ir pasidžiaugti kartu su darbų autoriais.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. anonimas sako:

  viskas gražu,

 2. Laima sako:

  Sveikinu visų darbų autorius. Jūs nuostabūs, Jūsų darbai taip pat. :)

 3. Benecijus sako:

  Šaunuoliai širvintiškiai – paroda, aprašas, vaizdas, garsas – visas kompleksinis pateikimas kiekvieno parodos autoriaus individualiai.
  Kūrybinės sėkmės dailininkams ir parodos organizatoriams.

 4. et sako:

  ką kiaulė gali apie debesis išmanyti. Va ir neina į parodą

 5. anonimas sako:

  LABAI GRAŽŪS AUTENTIŠKI ŠIŲ MENO MYLĖTOJŲ, VADOVAUJAMŲ MOKYTOJOS RULEVIČIENĖS, DARBAI. ESU SUŽAVĖTA, KAIP GAILA, KAD MŪSŲ VALDŽIAI TAS NEŪPI, BET TAI JŲ PROBLEMA, JI NUO TO NUTOLUSI, JUK ČIA PINIGŲ NEPASIDARYSI.VISIEMS LINKIU LAIMĖS.

 6. anonimas sako:

  viskas puiku

 7. anonimas sako:

  buvo grazus rengenys

 8. sveikinu sako:

  Labai gražūs darbai

 9. gražus renginys sako:

  Faina, kad yra įrašai. Trumpučiai ir daug parodantys.

Jūsų komentaras:


penki × = trisdešimt penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]