Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Žolės degintojai įžūlėja – per savaitę net 11 iškvietimų

DĖL ŠIRVINTŲ RAJONE ATLIKTŲ GAISRŲ GESINIMO IR GELBĖJIMO DARBŲ NUO 2016-04-04 IKI 2016-04-11 DIENOS

Pranešame, kad nuo šių metų pradžios iki balandžio mėn. 11 d. Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 19 gaisrų ir buvo atlikta 14 gelbėjimo darbų.

2016 m. balandžio 04 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Pociūnų k. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 1000 a. plote degusi žolė.

2016 m. balandžio 04 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Prienų k. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 200 a. plote degusi žolė.

2016 m. balandžio 05 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Juknonių k. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 70 a. plote degusi žolė.

2016 m. balandžio 05 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Bartkuškio k. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 5 a. plote degusi žolė.

2016 m. balandžio 05 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Vindeikių k. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 70 a. plote degusi žolė.

2016 m. balandžio 06 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Liukonių k. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 20 a. plote degusi žolė.

2016 m. balandžio 06 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Kalnalaukio k., Šiaurinės g. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi žolė.

2016 m. balandžio 06 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Meiliakalnio k. dega žolė. Atvykus į vietą degančios žolės nerasta.

2016 m. balandžio 06 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Diržioniškių k. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 1500 a. plote degusi žolė.

2016 m. balandžio 07 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Barčių k. įvyko autoįvykis, reikalinga pagalba sutvarkant važiuojamąją kelio dalį. Nespėjus nuvykti iki įvykio vietos, pajėgos buvo atšauktos ir grąžintos atgal į tarnybą.

2016 m. balandžio 09 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Šniponių k. įvyko autoįvykis, reikalinga pagalba. Atvykus į vietą, buvo nuvalyta važiuojamoji kelio dalis.

2016 m. balandžio 09 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Rudžionių k. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 75 a. plote degusi žolė. Gaisrą gesino Utenos apskr., Molėtų r. sav., Giedraičių mstl. ugniagesiai.

2016 m. balandžio 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Jaunimo g. reikalinga pagalba greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Atvykus į vietą buvo padėtas nunešti sunkiasvoris ligonis į greitosios medicinos pagalbos automobilį.

2016 m. balandžio 10 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių I k. dega žolė. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 400 a. plote degusi žolė.

Viršininkas     Eugenijus Iziumcevas

atsisiųsti


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ šeši = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]