Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

A. Kolosovas išklausė Teismo sprendimą (VIDEO)

Žuvusio berniuko mama, klausydama Teismo nuosprendžio, braukė ašaras.

Žuvusio berniuko mama, klausydama Teismo nuosprendžio, braukė ašaras.

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Foto ir video autorės *

            Šiandien Širvintų rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Andriui Kolosovui. Jis pripažintas kaltu dėl nepilnametės sužalojimo ir paauglio žūties eismo įvykio metu, kai vairavo automobilį neblaivus ir neturėdamas teisės.

          Širvintų rajono apylinkės teismas bylą nagrinėjo pagreitinto proceso būdu.  Skaitytojams primename, kad pernai gruodžio 12 d.  Širvintose po A. Kolosovo vairuojamo „Volvo V70“ ratais perėjoje žuvo penkiolikmetis ir sužalota jo 17-metė draugė.

             Neatsiprašė

            Žuvusiojo mama po teismo sprendimo ašarodama pasakojo, kad A. Kolosovas pats asmeniškai jos neatsiprašė. Iškart po įvykio su gedinčia motina bendravusi tik jo žmona. Mamos teigimu, A. Kolosovas turėjo galimybę atsiprašyti, tačiau to nepadarė. Tik antro posėdžio metu Teismui girdint ištarė atsiprašau. Mama esanti tikra, kad atsiprašymas nebuvo nuoširdus, o tik tam, jog sušvelnintų sau bausmę.

Kaltę pripažino

                    Andrius Kolosovas po eismo įvykio iš vietos pasišalino, automobilį uždarė garaže. Jį po kelių valandų intensyvių paieškų rado policijos  pareigūnai. Jis buvo  neblaivus (2,65 prom. alkoholio). Tuo metu taip pat paaiškėjo, kad vairavo įtariamasis neturėdamas teisės vairuoti. Kaltinamasis savo kaltę pripažino, tačiau dėl avarijos bandė teisintis prastomis oro sąlygomis, o savo pabėgimą iš nusikaltimo vietos aiškino stresu.

Teismas nusprendė

            Prokurorė Teismo prašė skirti A.Kolosovui tik 4 metų ir 5 mėnesių nelaisvės atėmimą. Teisėjui L. Zinkevičiui teko vadovautis Baudžiamojo kodekso normomis ir teisės aktais. O juose (Baudžiamojo kodekso 64 str. 31 dalis)  numatyta, kad procesui vykstant sutrumpinta tvarka, bausmės laikas mažinamas trečdaliu. Todėl šešerių metų bausmė sumažinta iki ketverių metų. Bausmę nuteistasis atliks atvirojoje kolonijoje.

               A.Kolosovas iki šiol nebuvo teistas, tačiau yra  baustas administracine tvarka už vairavimą neturint teisės bei už vairavimą neblaiviam ir neturint teisės.

              Teismas priteisė iš atsakovo žuvusiojo mamai neturtinės žalos 20500 eurų. Likusią neatlygintą turtinę  žalą 1092 eur. Žuvusiojo tėvui priteista 15 tūkst. eurų neturtinės žalos ir iš draudimo kompanijos 1500 eurų turtinės žalos.

           Nuteistojo advokatas, paklaustas ar ketina skųsti Teismo sprendimą, atsakė, kad tai priklausys nuo jo kliento noro. Apie nukentėjusiems priteistus pinigus advokatas sakė, jog atsižvelgiant į nuteistojo šeimos finansinę padėtį, suma gerokai viršija jo galimybes.

               Teismas grąžino mamai žuvusio sūnaus telefoną, o kaltinamajam jo asmeninius daiktus, paimtus po nelaimės.

               Teismo sprendimas įsigalios po 20 dienų. Per tą laiką abi šalys jį gali jį skųsti aukštesnės instancijos teismui.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. Lietuva sako:

  Šitokia nelaimė gali atsitikti ir blaivam zmoguj ne duok Dieve tokios nelaimės kam nors o Lietuvoje kartojasi kas dieną jam Skirtą bausmė ir jis ją atliks jeigu jis bus žmogžudys reiškia Lietuva zmogzudziu valstybė

 2. paskutiniam sako:

  Tai gal nori pasakyt, kad yra normalu važiuot girtam ir be teisių? Kad normalu palikt likimo valiai du partrenktus vaikus? Girtas už vairo jau turėtų būti vadinamas žmogžudžiu.

 3. Lietuva sako:

  Mamos vaiką nutrenkė žmogus nenorėdamas šitos nelaimės, kiekvieną dieną Lietuvoje žūsta žmonės įvairiomis aplinkybėmis.klausymas su kuo gyvena mama auka kuri teigia kad būtų pripažinta teisybė jos sugyventinis nužudė ant savo kiemo žmogų ir šiandien jis yra laisvėje Lietuviai moka tik teisti ir plakti liežuviais gėda už jus nes prisisike esat ant viso pasaulio!!!!

 4. sistema sako:

  Lietuvoje sistema atlaidi pažeidėjams. O gaila. Jau po pirmo pasivažinėjimo be teisių reikia bent pusmečiui pasodinti. Tada gal išvadas padarytų ir nieko nenužudytų.

 5. Toji,piktoji.... sako:

  Absurdas…4m už gyvybę vaiko,žmogaus. Ir dar žmona bučiuoja,mama va jau nebeturi ką bučiuot. O dar žmona socialinį darbą dirba,įdomu ko moko,kokių įgūdžių?????

 6. vargšė motina sako:

  Užuojauta neteus vaiko. Gaila, kad esate priversta vis iš naujo išgyventi tą košmarą. Stiprybės Jums.

 7. tik 4 m sako:

  Tik tiek už nužudytą vaiką?

 8. Anonimas sako:

  Manau labai teisingas sprendimas, ir pasėdės ir žalą turės atlygint, o kaip su jais kovot

Jūsų komentaras:


+ septyni = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]