Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ar merė atsiprašys gyventojų?

Kęstutis Pakalnis

*JADVYGA BARBARAVIČIENĖ *

          Pasibaigus Tarybos posėdžiui  Tarybos narys Kęstutis Pakalnis perskaitė paklausimą. Štai šis tekstas:

         ”Atsižvelgdamas į tai, kad konkrečiai neatsakyta į  mano 2015-08-04 ir pakartotiną 2016-02-18 paklausimus dar kartą prašau pateikti išsamią informaciją apie Širvintų miesto šventei skirtas ir panaudotas kiekvienos Širvintų rajono biudžetinės įstaigos, Savivaldybės kontroliuojamos įmonės, rėmėjų ir kitų finansavimo šaltinių lėšas. Atsakyme pateikta tik bendra iš verslininkų gauta suma: 28 227,85 Euro. Informacija bus naudojama Tarybos nario veiklai.”

                Nuo praėjusių metų iš merės K. Pakalnis taip ir negauna tikslios informacijos. Kodėl ji slepiama? Kam ji nepatogi? Merė vis kartoja, kad Tarybos narys gali kreiptis į teismą, jeigu jam neaišku. Neaišku mums, gyventojams. Jau įsitikinome, kad neretai merė kalbą bet ką, meluoja. Kodėl? Ar tai gyvenimo būdas? Kęstutis Pakalnis įsitikinęs, kad merė privalo gyventojų atsiprašyti, jeigu juos suklaidino. Todėl Tarybos posėdyje jis perskaitė ir merei įteikė kreipimąsi. Žemiau pateikiu jo tekstą:

            “2015-06-04 susitikime su rinkėjais Jūs, merė paskelbėte, kad trūkstant lėšų surengti miesto šventei, kreipėtės į verslininkus. Iš 74 atsiliepė 70 ir mažiausiai pervedė  nuo 2,5 tūkst. eurų. Tad galimai buvo surinkta 175 tūkst. eurų. Iš dalies atsakydama į mano 2016-02-18 paklausimą 2016-03-02 rašte (6.13)-17-610 teigėte, kad iš verslininkų surinkta 28 227,85 eurų. Jūs pateikėte skirtingą   oficialią  informaciją apie Širvintų miesto šventei (2015 metų gegužės mėnesį) skirtas ir panaudotas lėšas.

                  Reikalauju viešai atsiprašyti gyventojų, nes Jūs, mere 2015-08-04 susitikime su gyventojais juos apgavote ir pateikėte klaidingą informaciją.”

                  Ar merė atsiprašys gyventojų ? Tie žmonės, kurie laiko save neklystančiais, tokių dalykų nepripažįsta. Pagyvensim, pamatysim.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. to mona sako:

  Reiškia jis sumanus verslininkas , savarankiškas , mąstantis žmogus . Jam nereikia lįst į s…. , padlaižiaut valdžiai , kad tokiu būdu nugvelbt kąsnelį skanesnį iš kito. Pagarba Kęstučiui.

 2. mona sako:

  idomiausia tai ,kad pakalnis pats nedave nei cento ,o reikalauja zinoti kas ir kiek dave :)

 3. Anonimas sako:

  Koks skirtumas kiek surinko,sena valdzia dar ne tiek isvoge.Zmoniu net neatsiprase.Taip kad Mielieji,maziau kabinkites prie nieku,verciau pagalvokite,ka naudingo miestui galite nuveikti?Merei,nuosirdus ACIU,uz tikrai atgijusias Sirvintas,nes buvome pamirse kaip reikia dirbti.

 4. to pasirodo sako:

  Tai kad ir anksčiau buvo aišku kieno sugalvoti tie prasivardžiavimai. Tik “šventas” žmogus božegraika gali tokias nesamones rašyti ir šnekėti. Pabus moteriškė valdžioi keleta metų ir nemasto kad likęs gyvenimas nusimato pelkių vandos

 5. pasirodo sako:

  kad iš KN redaktoriaus kreipimosi aišku, kas keršto naujienų komentatorius Mero pavaduotoja? Jo majo.

 6. Taigi sako:

  visos didžiosios grožybės daromos “Bargan”. Veiksmas vykdomas , “po manęs nors ir tvanas”. Visi “didieji” darbai vykdomi , kas galėtų paneigti, ateities sąskaita. Valio “kristalinėms”. Gerai, kad apsigalvotu visi, ir ne per vėlai nes tada gali pasireikšti meškos principas, čiulpk l….. cha, cha, cha….

 7. širvintiškė sako:

  tikrai pritariu, kad tokio mero – gėlių sodintojo dar neturėjome.Darbšti, ką ir besakysi: ir vadovais naujais apsistatė, ir medelius naujus susodino, ir šaligatvius patiesė. O ką nuveikė jos rankų kilnotojų grupelė norėčiau sužinoti? Visur tik ji ir jos nuopelnai, tai kam reikėjo naujų vadovų jei viską tik ji daro?

 8. manau sako:

  Save gerbiantis žmogus atsiprašytų. Greit pamatysime, ar ji gerbia bent save

 9. armonikai sako:

  tokiu jusu pries mere gal kokie 200 ne daugiau ,net ir tie kurie buvo pries per rinkimus jau perejo i kita puse matydami darbu gausa.pripazinkit tokio stipraus ir darbstaus mero Sirvintos neturejo ir kazin ar tures

 10. Monika sako:

  Be pasodintų gėlyčių daugiau merrės(buvusi valdžia irgi sodino,tik gal mažiau, nes taupė pinigus)darbų nematau naujų,nes vykdomi visi senai paruošti projektai, kuriems atėjo finansavimas.Kai pamatysiu naujus merės paruoštus projektus(kadangi viską padaro ji viena), tuomet galima bus pasakyti, kad merė kažką padarė.

 11. Manau sako:

  KN atspindi visą nepagražintą realybę. Merė yra kokia yra, o KN rašo taip pat taip kaip yra. Nėr ko pykti jos gerbėjams. O darbai ne jos vienos nuopelnas o daugybės žmonių dirbusių, dirbančių savivaldybėje. Nors, manau negali atimti iš žmogaus noro savintis ar didybės manijos.

 12. Anonimas sako:

  Keršto naujienos tik smeižti moka. Aplink tiek pozityvo, tiek darbų, o jie tik keršto ieško. Jokios sarmatos neturi

 13. to pastebejau sako:

  Na Širvintų krašte dažniausiai pasirašoma ŠK informacija, man tai asocijuojasi su Šūdų krūvos informacija. Ir straipsnių kvapas dažniausiai tai patvirtina

 14. pastebejusiam sako:

  klausyk ka sk nebesugebu suintriguoti sraipniais? kad nebezinot ka ir berasyt cia

 15. pastebejau sako:

  KERSTO NAUJIENOS ,pasirodo kilo nuo KESTO NAUJIENOS,va kokia cia partija

 16. Melas sako:

  Tų pinigėlių seniai nėra , koks atsakymas ? Papūskit visi man …… pavėjui.

 17. Juokaujat sako:

  kad merė atsiprašytų? Ji greičiau eilinį kartą apš…

Jūsų komentaras:


šeši − penki =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]