Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Bendraminčiai šventė vasaros pradžią

DSC_0027x

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Foto ir video autorės *

         Jau tapo tradicija, kad Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Širvintų skyrius įvairias šventes švenčia kartu. Šį kartą  kartu su būriu bendraminčų susirinkta pasveikinti jau ant slenksčio stovinčią vasarą.

       Kartu šventėje dalyvavo LLS vadovybė iš Vilniaus, skirtingų partijų Seimo nariai, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Socialdemokratų Širvintų skyriai. Atvyko ne viena kaimo bendruomenė. Svečiai pasakė po sveikinimo kalbą. Visos kalbų temos sukosi apie situaciją rajone, apie atleistųjų teismus.

     Vakaro metu ypatingai daug palaikymo žodžių išsakyta atleistiesiems. Ir tiems, kurie prieš Širvintų rajono savivaldybę jau laimėjo pirmosios instancijos teismuose, ir tiems, kurių bylos dar tik pradedamos nagrinėti. Visi didžiuliais plojimais pasveikino atleistuosius ginančią advokatę Gitaną Gudaitę.

        LLS Širvintų skyriaus pirmininkas Kęstutis Pakalnis džiaugėsi, kad mūsų krašto žmonės tampa vis drąsesni ir jau nebijo ginti savo teisių. O kad jiems būtų dar drąsiau, juos privalo palaikyti rajono politikai ir visuomenė.

         Liberalai svečius pasveikino savo himnu. Visi kartu smagiai dainavo, šoko, bendravo. Ir niekam netrukdė skirtingų partijų narystė ir skirtingos pažiūros. Juk visų mūsų siekiai tie patys – demokratiška visuomenė, sąžiningas ir skaidrus rajono valdymas, pagarba ir gerovė kiekvienam rajone gyvenančiam.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

77 Komentarai (-ų)

 1. Apie patyčias sako:

  Visi žino, kad Kalėdos Širvintose daug kam buvo stresinės ir sunkios, iš darbo staiga buvo atleista daugybė žmonių, dar kiti buvo pažeminti pareigose. Specialistams, daugybę metų atsidavusiems savo darbui ir staiga patapusiems nereikalingais? Ar jūs įsivaizduojate, ką tai reiškia, kokis tai yra žmogaus likimo griovimas? Kaip matome, teismai pripažįsta, kad atleidimai buvo neteisėti, taip pat neteisėtas buvo Vaiko teisių tarnybos panaikinimas ir t.t.. Viena iš pagrindinių valstybės ir savivaldos funkcijų užtikrinti pagrindines piliečiu reikmes- svarbiausia darbą- orų pragyvenimo šaltinį. Tiek daug žmonių tąsyk pasijuto nuskriaustų, jų šeimos irgi išgyveno kraupias nežinios Kalėdas…Na ir kas, kam tai rūpėjo? o šventė Širvintose vyko, žibėjo fejerverkai, liejosi šampanas, Kalėdiniai atvirukai su baltąja šeima lindo į pašto dėžutes… Ar tai ne pačios skaudžiausios patyčios?

 2. to viskas teisinga sako:

  ne išriko, o už bambalį nupirko balsus. Jei jau sakome tiesą apie bartulį ir iš maximos išaugusias specialistes. Sakykime tiesą ir apie žmonių merę: karjerą pradėjo neaišku kur ir negražiai, balsus nupirko.

 3. Viskas teisingai sako:

  >Kasininkas

  Neišaugo, o ją išrinko, Širvintų rajono gyventojai. Skirtumą pajuskite, kaip nebebutų kam apmaudu.

 4. vaje sako:

  vietoje regalijų rūdimis apaugusi grandinė labai pataikyta į centrą , šaunuolis Kęstutis

 5. Kasininkas sako:

  Na kai kas iš padavėjos į meres išaugo. Tai nereikia ir kasininkių nurašyti, jos bent jau gerai skaičiuoti moka

 6. socdemui sako:

  ko užkliuvo maximos kasininkės, jų darbas sunkus ir garbingas, kaip ir bet kuris darbas.O pažvelgus į vieną asmenį nuotraukoje akivaizdu pažemino save jis pats atvykdamas girtas.Klausimas socdemams ką jūs ten veikėt,esat ne opozicija, ar vis bandot dvi kėdes užsėsti.

 7. Viskas teisingai sako:

  >Kaip pažiūrėsi,
  Jeigu jus apie Živilę, tai ją likimas nubaus pats. Jau pradeda bausti. Toliau, bus dar geriau. O mes išlikime žmonėmis, nepraraskime orumo vaidindami tokį scheisą.

 8. Kaip pažiūrėsi, sako:

  Jeigu žmogus nesižemina pats, tai ir jo niekas, net ir norėdamas, nenužemins. Nešokinėkit aukščiau bambos.

 9. Viskas teisingai sako:

  Maximos kasininkė turi sėdėti Maximos kasoje ir šypsotis pirkėjui, klausdama juo „ar turite Ačiū kortelę“?, o ne debiliškus žeminančius šou vaidinti.

 10. Superiui sako:

  Tik nereikia minėti maximos kasininkių mentaliteto. Niekas nežino, kur gyvenimas jį numes. Gal daug kas iš mūsų gali ten pakliūti. Kiekvienas darbas garbingas, žmonės kaip žmonės. Viskas priklauso nuo to, kaip tu savo darbą atlieki. O kapstantis velniai žino kur, gali ir iki buvusio Spadviliškio viešbučio nusikapstyti.

 11. nepriklausomų sako:

  žmogaus teisių specialistų nuomonė apie mūsų krištolinę jau pasakyta. Atidžiau sekite respublikinę spaudą ir televiziją. Išvada aiški – merė pažeidžia kitų žmonių teises.

 12. tai sako:

  pasižiūrėkite į savo krištolinę ir pamatysite tikrų patyčių. Čia buvo parodija, o ne patyčios. Prisiminkite p. Juršėną, jis kolekcionavo savo šaržus ir parodijas, o iš to darė išvadas. Lai jūsų krištolinė išmoksta pamoką, kitaip iš tikro ne tik politologai blogu žodžiu minės.

 13. fg sako:

  Idomu butu nepriklausomu zmogaus teisiu specialistų nuomone dėl tokiu patyciu ir zmogaus orumo zeminimo. Kaip galima tokius dalykus viesinti, jeigu taip ir buvo?

 14. super sako:

  maximos kasininkės paimtos į savivladybės specialistės pareigas mentalitėtas. Todėl ir juodina.

 15. vilte sako:

  bendraminciai susirinko rasot ,tai kam Bartuli juodinat jeigu bendraminciai ?

 16. actute sako:

  topines patycios. Ziauru :(

 17. virazai sako:

  Ir špygų buvo ir visko iš komentarų matosi, kaip įdomu?

 18. OKEY sako:

  Labai gerai pasityčiojo,taip ir toliau

 19. Anonimui, sako:

  ar nematai, kad merė į jus kojas šluostosi? O pradėjo nuo administracijos direktorės. Ar iškęsit viską, nedejuosit? Gal baikit pykčiais spjaudytis ir pradėkit mąstyti…

 20. Patyčios sako:

  Tie kurie ieško ir mato patyčias čia, labai klysta. Turim tobulą patyčių meistrę, bet šioj šventėj jos nebuvo. Na o apie jos pasityčiojamus visi žino, bet ne visi garsisi kalba.

 21. Anonimas sako:

  Visos patyciu programos nublanksta prieš šia. Tobulai pasityciota ir nufilmuota. Tokius vaizdelius galima naudoti kaip vaizdine medziaga, ko musuose buti neturetu. Zema, pigu ir amoralu. Nebent gerai padaugine toki sou gali organizuoti , dalyvauti ir garsiai zvengti. Ko is tokiu specialistu galima pasimokyti??

 22. X sako:

  Kodėl Jūs kritiką vadinate patyčiomis, gal būt sąmoningai norite įnešti dar didesnį priešiškumą? Skirkite pagaliau sąvokas ir naudokite jas teisingai : ” Patyčios − tai tyčiniai, pasikartojantys veiksmai, kuriuos, siekdamas įžeisti, įskaudinti kitą žmogų, sukelia psichologinę ar fizinę jėgos persvarą turintis asmuo”. Kritika, juolab valdžios- tai yra demokratijos ir laisvės pasireiškimas, tai sveikos visuomenės ženklas.

 23. tai sako:

  kad pačiai merei tuoj parodys duris ir paprašys pasijuokti.

 24. ? sako:

  po tokių superinių patyciu mere turetu visiems tiem dalyviams parodyti duris ir paprasyti dar pasijuokti

 25. Asta sako:

  Koks skirtumas kokia partija, visos partijos nesigėdydamos ima kyšius, tik vienos jau įkliuvo, o kitos dar kol kas ne. Nėra tokios partijos kuri būtų nesusitepusi vienaip ar kitaip.

 26. Būtų gerai, sako:

  kad kalbėtų, rašytų, komentarais mėtytųsi tie, kas matė, girdėjo, dalyvavo. O dalyvavo daug daug linksmų, šviesių, draugiškų ir geranoriškų žmonių. Ir įspūdį gerą paliko, kaip Sąjūdžio laikais. Niekas neverkė ir neaimanavo. Visi linksminosi visai nebijodami. Tik vienas ponių klapčiukas, o gal turėjo būti šnipas, nuotaiką gadino griuvinėdamas. Ponios pačios save sunaikins laikui bėgant, toks jau gyvenimas.

 27. chm sako:

  Žmogus iš darbo atvažiavo girtas. Hm… Šiaip jau tokiu atveju bauda numatoma tiek darbuotojui, tiek darbdaviui. Gal reiktų nuolat rytais ir vakarais patikrinti, kokios būklės savivaldybės klapčiukai dirba?

 28. superiui sako:

  tai buvo ne darbiečių tusas,tad jame susirinko žmonės ne prisiliuobti, o pasilinksminti. Bartulio lipimas ant stalų ir kiti sekę poelgiai jam tikrai garbės nedaro .Pasityčiojimo nebuvo, buvo puikiai padaryta parodija iš dviejų mergaičių gyvenimo.Medžiagą parodijai ikėlė į internetą tai tikrai ne opozicija , jos pačios.

 29. super sako:

  Nelabai supratau, kodėl visi užsipuolė Bartulį? Visų pirmą, girtumą nustato policija. Jus nesate policija, tad ir nereikia čia nekaltai žmogų šmeižti. Visų antrą, o jeigu net taip ir buvo, tai kas? Bartulis darbe pasirodė girtas, ar sodyboje, po darbo, tuso metu? Nebukite celkos, jeigu jais 50 metų jau nesate.
  Baisiau man atrodo viešas pasityčiojimas iš Pinskuvienės, kuris parodė, kad ir opozicija yra tokios pačios atliekos. Vedėjos-Maximos kasininkės lygis.

 30. Astai sako:

  ponia nelabai skiriate, kas yra kas. Tai ne ta partija, apie kurią kalbat.

 31. Asta sako:

  Pasirodo kad liberalai ne tik kyšius moka imti bet ir už tuos kyšius linksmintis. Na juk reikia greitai pinigėlius ištaškyti kol dar ne visus surado. Sumos, kaip matom iš spaudos, gana įspūdingos randamos. Pokeristų partija, o ne kitaip. Kur pokeris ten ir sumų reikia atitinkamų, taip kad linksminkitės kol visų nesusėmė.

 32. Anonimui sako:

  Kam protestuot galima nevažiuot.
  P.S. na pripažinkim, akivaizdu kad tai buvo ne protestas, o. ……….

 33. Socdemas sako:

  Ačiū už palaikymą…

 34. Anonimas sako:

  Didesnė nuodeme ne prisigerti, o dalyvauti tokiame slyksčiame patyčių šou. Labai zema. Nenuostabu, kad zmones, protestuodami prieš patyčias, prisigere.

 35. dalyvis sako:

  Daugiau nusigėrusių nebuvo. O girtas atvažiavo jis vienas. Nepagarba didžiulė. Juk atstovavo savo partiją.

 36. .... sako:

  Na nedievas gi žmogus,klysti žmoniška,kiek matosi visi nepamaldose dalyvavo:)

 37. Prieš tai rašiusiam sako:

  Tai kad girdėjau savivaldybėj kažką šventė darbuotojai,sakė merė sveikino vyrus.

 38. nevarykit ant žmogaus sako:

  juk ką tik po darbo buvo. Negi savivaldybėj leidžia gert. Netikiu.

 39. Ievai sako:

  Žmonės kurie gerbia save ir kitus taip nesielgia. Sutinku su tavim kad kiekvienas turi žiūrėti pirmiausia savęs, bet taip nepagarbiai besielgenčio politiko negalima nepastebėti ir nematyti. Gaila, bet yra kaip yra. Daugelis mūsų dalyvavusių buvo nemaloniai nustebinti, sakyčiau netgi šokiruoti.

 40. cekava Zosė sako:

  Kai skyriaus pirmininkas girtas kaišo špygas, tranko per nugaras ir tai daro ne šeimos baliuj, tai jau pyyypec

 41. Ieva Bartulyte sako:

  Skiriama ceka Zosė. Saves žiūrėkit.

 42. Ieva Bartulyte sako:

  Skiriama cekava Zosė. Saves žiūrėkit.

 43. jefreitorius sako:

  O patyčios gerokai giliau nei jūs manote…

 44. Justinas sako:

  super – labai gerai pasityčiojo,taip ir toliau :) ))))))

 45. fiodosija sako:

  patyciu nematau

 46. saulius sako:

  patyciu nematau

 47. jadvyga sako:

  nrmatau niekur paticiu

 48. tadas sako:

  patyciu nera

 49. larisa sako:

  nematau patyciu

 50. pranas sako:

  paryciu nematau

 51. širvintiškė sako:

  Broniau, kelių partijų atstovai, tame tarpe ir nustumtieji, kaip pats rašai, buriuojasi, linksminasi, na o dp nariai daro tik tai ,ką liepia regalijų nešiotoja. Ir tai – iš pasalų.

 52. Julija sako:

  Šaunuoliai. Miela žiūrėti nuotraukas. Visi linksmi, šviesiais veidais. Lyg giminės krūvoj

 53. Jurgiui sako:

  Jurgi, kaip džiugu, kad nesi atplėštas nuo šiltos kėdės. :) ))Nes jeigu mąstai, kad gyvenime svarbiausia turėti šiltą kėdę, tai jos praradimas tau būtų šiurpi tragedija. Žinok, ne kėdėmis viskas matuojama, matuojama prasmingu gyvenimu…

 54. Zuoka sako:

  Visi PONAI susirinko net miskelis linko.

 55. pastebėjimas sako:

  Peržiūrėjau, man patiko. Jokių patyčių neįžvelgiau. Nieko nuostabaus, kad demokratinėje visuomenėje pakritikuojami esantys valdžioje, jeigu būtų nereikšmingi, niekas apie juos nekalbėtų ir nekritikuotų. Gebėjimas pozityviai reaguoti į kritiką rodo sąmoningumo lygį, o pažiūrėjimas į save iš šalies, vaizde kaip reaguoja kiti ir kaip tai mato, netgi sveikintinas. Juk net senovėje karaliai savo menėse turėjo samdytus juokdarius, ant kurių nepykdavo, ir leisdavo jiems išsakyti jumorą, kuriame būdavo daug karčios tiesos, jau nekalbant apie tai, kad karaliai persirengdavo paprastais rūbais ir eidavo į visuomenę, sužinoti tikros tiesos iš pirmų lūpų…

 56. tai sako:

  Linksma smagu. Kai prisimenu dp suwaziawimus., uij alkoholis liejosi laiswai.. dauguma girtu apsiseilejusiu. Is banketo nesdawo wiska kas tik imanoma net galona su wandeniu., siaubia. Wikondoj kai wyko suwaziawimas tas pats maista krowesi i maiselius. Geda buwo ziuret.. geda..

 57. Jurgis sako:

  Susirinko visi atplešti nuo šiltu kedziu ir tiek.

 58. baimei sako:

  gal mūsų ir mažiau, juk bambalinių nerenkam. Bet mes vieningi. Ir mūsų vienybė tik stiprėja.

 59. Zigmui sako:

  būtum tamsta pakviestas, rašytum, kad tūkstantis buvo

 60. apie patyčias sako:

  nu kur jūs matot patyčias? analogiškas filmukas merės paviešintas. bet nesakot, kad ji mazochistė

 61. super sako:

  Prie ko čia patenkinti.nepatenkinti?
  Gyvenimas eina savo vaga, o jus užsikruškite savo su^inlai^iavime.

  Daltonikas spalvų neskiria. Jam viskas arba juoda arba balta. Rajono talibai (iš abiejų pusių) spalvų irgi nemato. Jiems arba už Pinskuvienę, arba už Pakalnį. Trečio kelio nėra. Kas prieš – užmėtyti akmenimis.
  O jeigu ne už Pinskuvienę ir ne už Pakalnį? Jeigu nei tas nei tas nėra idealus? Kaip žmogui su tokia mąstysena elgtis?

 62. Pavyduoliams sako:

  Ui kaip nepatinka , kad žmonės vieningi, draugiški, o gretos tokių tik plečiasi. Negerus laikus ateinant nujaučiat? Teisingai nujaučiat.

  Sėkmės ir vienybės visiems dalyvavusiems ir nekreipkit dėmesio į mėlynos gvardijos ir carienės gynėjų komentarus.

 63. gal sako:

  Viena is samdytu komentatoriu turbut ruosiasi seimos sventei, tai neturi laiko net uz pinigus komentaru rasyti :) ))

 64. super sako:

  Primityvai kompleksiškai elgtis nesugeba. Kultūringas žmogus kovoja argumentotai, chamai, ir ribotų gabumų primatai – kaip gyvuliai, agresyviai. Tai – pagridninis skirtumas tarp žmogaus ir ten susirinkusiųjų.

  Kur apmokėta redaktorė/komentatorė? Kodėl tyli? Cepelinų apsivalgė?

 65. tiesa sako:

  Superines patyčios. Susirinkusiems galima elgtis bet kaip, bet deti į viešą erdvę gali tik nelabai aplinkoje besiorientuojantis zmogus. Labai gaila, kad visoje Lietuvoje kovojant su patyciomis, Širvintose jos tokiu primityviu būdu tik skatinamos. Primityvu ir prasta .

 66. super sako:

  “Širvintų rajono aktualijas” veda buvusi Maximos kasininkė? Na, kurį laiką savivaldybės specialistė. Išties Širvintoms gali vadovauti ir kasininkė ir virėja. Graudu, persileidėlių susibėgimas.

 67. zigmas sako:

  juokas ima :) ,vos ne 5 partijos suvaziavo,o susirinko tik 42 personazai :) ))))))

 68. man sako:

  Matosi buvo super šventė, Pakalnio komanda šaunuoliai, sugeba suburti, padėti, atstovauti žmones, matosi skirtingų partijų vienybė, pagarba vieni kitiems, nepalikti likimo valiai ir buvę neteisėtai atleisti, jų vienybė yra stiprybė, gerai, kad jie nebuvo palikti kovoti vieni.Savivaldybės vadovybei reikia labai daug mokytis, kad pasiekti tokį lygį kaip matote renginio metu.Gaila, bet to ko gero niekada nebus. Aš, asmeniškai didžiuojuosi Jumis. Humoro jausmą turite superinį. Ačiū, kad nenuleidžiate rankų, kovojate su blogybėmis sąžiningai ir teisinėmis priemonėmis.

 69. Vau sako:

  Regalijos vienetinės, turinčios praktinę naudą. Praktiška nors ir ne tobula.

 70. Ačiū sako:

  Interviu video super!!!!!!!šaunuoliai, pasirodo esat geri humoristai.

 71. Jo sako:

  Toks pirmininko elgesys nedaro garbės socdemams. Mielieji ar ne laikas susimąstyti?

 72. Cekavai zosei sako:

  Tikrai taip . ir ten vaizdelių neblogų išmetė. Toks pirmininkas negerbia nei savęs, nei savo bičiulių, o svarbiausia šventės šeimininkų.
  P.s. pažiūrėkite foto kur pasisako, puikiai matyt. Manau atsiras dar daugiau foto ir video internete šia tema.

 73. cekava Zosė sako:

  ar tiesa, kad Bartulis girtas į šventę atvažiavo?

 74. Broniui sako:

  už intensyvų KN skaitymą ir tavetuoj išmes valdovė

 75. video sako:

  gerai pavaryta!!!!!

 76. super sako:

  šaunuoliai, kad palaikote vieni kitus

 77. Bronius sako:

  NUSTUMTU is postu sambūris

Jūsų komentaras:


trys + = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]