Informacinis renginys „Dėmesys smurtui artimoje aplinkoje“    Jauniūnų pašto kolektyvo sveikinimas    Savaitės gaisrai - piktybiškai deginama žolė    Paramai praėjusiais metais Širvintų r. gyventojai skyrė apie 69 tūkst. eurų    Aktuali informacija gyventojams   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

DARBO BIRŽOJE ATVIRŲ DURŲ DIENOS MOKSLEIVIAMS

           images

           2016 m. gegužės – birželio mėnesiais Lietuvos darbo birža  organizuoja akciją „Atvirų durų dienos moksleiviams“, skirtą besimokančiam jaunimui, norinčiam vasaros atostogų metu įsidarbinti. Vilniaus teritorinės darbo biržos Širvintų skyrius  organizuoja informacinius renginius, seminarus bei profesinio orientavimo užsiėmimus, kuriuose moksleiviai bus supažindinti su situacija darbo rinkoje bei jos aktualijomis, įsidarbinimo ir užimtumo galimybėmis, bus aptartos profesijos pasirinkimo ir karjeros planavimo temos, moksleiviai taip pat bus konsultuojami individualiai.

  • 2016 m. gegužės 16 d. ir 2016 m. birželio 20 d. 14.00 val. Informacinis renginys. Tema – „Situacija darbo rinkoje. Įsidarbinimo galimybių barometro pristatymas 2016 m. Kaip atsakingai ir pagrįstai pasirinkti profesiją?“.
  • 2016 m. gegužės 18 d. ir 2016 m. birželio 20 d. 15.00 val. Informacinis renginys. Tema – Projekto „Atrask save“ pristatymas.
  • 2016 m. gegužės 24 d. ir 2016 m. birželio 21 d. 15.00 val. Darbo biržos paslaugų pristatymas darbo ieškantiems moksleiviams.
  • 2016 m. gegužės 25 d. 10 val. Informacinis renginys „Verslumo skatinimas. Verslo pradžia“. Dalyvauja VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas.
  • 2016 m. gegužės 30 d. ir 2016 m. birželio 20 d. 14.00 val. Informacinis renginys. Tema – „Informacinės sistemos EdBirža paslaugų pristatymas. Gyvenimo aprašymo (CV) rengimas. Pasiruošimas pokalbiui su darbdaviu”.
  • 2016 m. gegužės 31 d. 14.00 val.  susitikimas su UAB „Verdela“ atstovais.
  • 2016 m. birželio 16 d. 14.00 val. susitikimas – išvyka į UAB „Lelija“.

Vilniaus teritorinės darbo biržos Širvintų skyrius, bendradarbiaudamas su socialiniais partneriais bei darbdaviais, kviečia moksleivius aktyviai dalyvauti atvirų durų dienose ir pasinaudoti galimybe gauti informaciją apie laisvas darbo vietas, situaciją rajono ir regiono darbo rinkoje, įsidarbinimo dokumentų rengimą, profesinį mokymą.

 

Mus rasite

Plento g. 41, LT-19125 Širvintos

 

Tel. (8~382) 51 621

El. paštas: [email protected]


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni × septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]