Informacinis renginys „Dėmesys smurtui artimoje aplinkoje“    Jauniūnų pašto kolektyvo sveikinimas    Savaitės gaisrai - piktybiškai deginama žolė    Paramai praėjusiais metais Širvintų r. gyventojai skyrė apie 69 tūkst. eurų    Aktuali informacija gyventojams   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Dviejų atleistųjų pergalė

DSC_0002x*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ ir JADVYGA BARBARAVIČIENĖ *

            Šiandien du atleistieji švenčia pergalę prieš Širvintų rajono savivaldybę.

           Širvintų rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs ieškovų Česlovo Grinio ir Kęstučio Gečio bylas nusprendė, kad abu ieškovai iš darbo atleisti neteisėtai.

     Išnagrinėjęs bylą Teismas išvardijo pažeidimus, kuriuos padarė Širvintų rajono savivaldybės administracija ir nusprendė:

 • Pripažinti ieškovo Česlovo Grinio atleidimą iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos specialisto pareigų ir Kęstučio Gečio atleidimą iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos Socialinio darbo organizatoriaus pareigų neteisėtu.
 • Panaikinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės įsakymą ir grąžinti ieškovą Česlovą Grinį į Širvintų rajono savivaldybės specialisto ar lygiavertes pareigas, o ieškovą Kęstutį Gečį į Širvintų rajono savivaldybės administracijos Socialinio darbo organizatoriaus arba lygiavertes pareigas.
 • Įpareigoti Širvintų rajono savivaldybės administraciją sumokėti ieškovui Česlovui Griniui po 325 Eur, o Kęstučiui Gečiui 491,95 Eur vidutinį darbo užmokestį už kiekvieną mėnesį už visą priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo iš pareigų dienos iki teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos, išskaitant jiems išmokėtą 5 mėnesių išeitinę išmoką.
 • Priteisti ieškovui Česlovui Griniui ir ieškovui  Kęstučiui Gečiui iš atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos po 1050 Eur teisinės pagalbos išlaidų.

          Abu Teismo sprendimai gali būti skundžiami apeliaciniu skundu per 30 dienų nuo jų priėmimo dienos Vilniaus apygardos teismui per Širvintų rajono apylinkės teismą.

         *****

            Jau aštuoni Širvintų rajono savivaldybės administracijos atleisti iš darbo žmonės yra pripažinti atleistais neteisėtai ir grąžinami į darbą, tai Erikas Druskinas, Algirdas Miliukas, Danutė Jaglinska, Danguolė Kazlauskienė, Laimutė Ciesiūnienė, Vaclovas Osinskis, Česlovas Grinius ir Kęstutis Gečys.

           Atsiprašome skaitytojų, kad neįkeliame video medžiagos iš Teismo sprendimo skaitymo, kadangi joje yra daug ieškovų asmeninės informacijos, kuri negalima skelbti viešai.

Paveikslėlis2

Paveikslėlis1


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. kostas sako:

  Pasirodo, kad Širvintų valdantieji (Darbo partija, konservatoriai ir liberalų sąjūdis) absoliučiai neišmano Darbo kodekso

 2. tau "to yes" sako:

  Labai stipriai prasilenki su etika ir kultūra, be to matosi, kad ir rašyti nemoki.

 3. to yes sako:

  Durniuke, rasydama kas 2 min. komentarus, tikiesi isprovokuoti diskusija kaip delfyje. nEPAvyks. Nesistenk. Uzuojauta.

 4. Yes! sako:

  Bravo Aš už asmeninę atsakomybę. Jeigu tokia Lietuvoje būtų nereikėtų nei atleidimų, nei teismų, nei žmonių ištampytų nervų. O kol kas kiekvienas elgiasi taip, kaip jam patogu.Mat, vadovauti reikia ne tik norėti, bet ir sugebėti, tam reikia proto, išsilavinimo, visapusiško išprūsimo ir tolerancijos, ko ir palinkėčiau dabartinei valdančiai daugumai.

 5. ko nesuprast sako:

  Žadėjo visiems darbus. Ir dalina. O kad kitų sąskaita – dzin. Valdovei viską atleis ištikimieji klapčiukai. Tik ar norės ir bausmes už ją atlikti?

 6. širvintiškė sako:

  nesuprantu meres atleidimų. Čia ne tik kerštas (tik nenumanau už ką)bet greičiausiai valdžios galios parodymas ir jai lojalių žmonių sudėliojimas į valdiškas vietas.Juk reikėjo atsidėkoti lankstinukų ir sėklų nešiotojams, bambalinių vežiotojams balsavimui.

 7. Pone Justai, sako:

  Jūs teisus, tačiau visiems aišku, kas to orkestro meno vadovė ir vyriausioji dirigentė.

 8. Justui sako:

  Visus tuos pinigus mokėsite ir jūs, ir aš, ir visi mokesčių mokėtojai. Va kur esmė. Viena durna galva liepė, o mokėsime visi.

 9. Justas sako:

  Sveikinu su pergalėmis, bet tai tik vienas žingsnis. Tuo viskas nesibaigė. Nes tikrai bus apskųsti teismo nuosprendžiai aukštesnės instancijos teismams.

  Straipsnio autorės, galėtų visko nesuplakti:
  Dėl E. Druskino atleidimo buvo pasirašytas Širvintų rajono savivaldybės mero potvarkis, tad atsakomybė turėtų prisiimti merė.

  Dėl D. Jaglinskos pasirašytas Širvintų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės įsakymas, tad atsakokybė tenka tiesiogiai tenka įstaigai.

  Dėl A. Miliuko, D. Kazlauskienės, L. Ciesiūnienė, V. Osinskio, Č. Grinio ir K. Gečio – kurie dirbo Širvintų rajono savivaldybės administracijoje, atsakomybė tenka Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorei.

 10. valiooo sako:

  Nu kaip faina skaityti tokias naujienas! Visai kitu kampu pradėjau žiūrėti į teisėjus. Jis griežti, atsakingi, sąžiningi ir tvirti. Šaunuoliai!

 11. Puiku sako:

  Sveikinimai Česlovui ir Kęstučiui. Ir didelė pagarba Širvintų teisėjams, kad nesileido apakinami neregėto krištolinio grožio ir apmulkinami mūsų išrinktųjų nerealaus “auksinio proto”.

 12. Laima sako:

  Sveikinu su pergale.

 13. Jau laikas, sako:

  protingosios valdžios mergaitės, baikite jovalynę. Kiek griausite gyvenimus ir atleistiems, po teismus be reikalo vaikštantiems, ir naujai priimtiems, be jokių garantijų. Juk netikit, kad amžinai taip bus, kaip nori blondinės.

 14. Amsis sako:

  Asmeninė atsakomybė? Labai abejoju , apkaltins teismus , opoziciją ir visus šventuosius ,tik ne save .Apskųs teismo nutartis , tems laiką , o paskui spruks , palikusios jovalą kitiems išsemti…

 15. Kainuos sako:

  ne krištolinėms, o mums visiems. Teks pakloti pinigėlių iš biudžeto

 16. @ sako:

  Ir tikrai ne paskutinės pergalės. Įdomu kaip universalios ir superinės vadovės vertina situaciją? Ar atėjo suvokimas, kad pasielgė neteisėtai ir neapgalvotai? Akivaizdu keršto troškimas stipresnis buvo už viską.

 17. ? sako:

  Na ir kainuos krištolinėms. Ar ne laikas pamąstyti apie asmeninę atsakomybę. O gal apkaltins teismus neobjektyvumu?

Jūsų komentaras:


penki × = keturiasdešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]