Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kai kurie Širvintų ligoninės gydytojai pacientus priima Kupiškio ligoninės adresu?

20160510_114926x

Šį kartą tiesiog pateikiame mūsų skaitytojo laišką. Jį išsiuntėme ir Širvintų ligoninės vadovams. Jei atsakys – būtinai informuosime skaitytojus. O Laiškas yra toks:

Labas rytas,

            Šiaip norėjau užsiregistruoti pas neurologą, nes skauda kaklą ir ranka tirpsta. Šeimos gydytoja siunčia pas neurologą. O radau perliukų :) . Įdomu, tai, kad ligoninės svetainėje nurodyti gydytojai per sergu.lt jau nebedirba. O dar geriau, kad yra informacija, kad atsisveikino su gyd. Raudeliūniene, bet ji vis dar sistemoje yra. O Jokimaitienės nėra. Tai aš galiu dar registruotis pas Raudeliūnienę, kad masažą paskirtų, ar ne? Štai kur klausimas!

         Pagal šiandien ryto talonus Kadžienė, Puncevičienės, Kriščiūnaitė ir Šiukštienė ligonių nepriima, tačiau nėra nurodyta, kad jos ar tai serga ,ar atostogauja, kodėl nepriima nėra neaišku. Kaip ir neaišku, kada priims. 

         Kiti gydytojai Tubelienė, Vaitiekūnienė, Ramanauskienė, Jasinevičienė, Odinienė ir Štelemėkas apskritai priėmimo vieta Širvintų ligoninėje yra Kupiškyje esančiu Kupiškio ligoninės adresu. Nieko nesuprantu.

         Ką tai reiškia? Ar tai, kad naujieji vadovai labai stengiasi ir rodo kiek daug „pritraukė“ gydytojų, bet man konkrečiai tektų važiuoti neurologo konsultacijos į Kupiškį?

            Įdomu, kaip šį faktą paaiškins LEP- ai, tai jau užduotis laikraščiams. O aš geriau susirasiu gydytoją arčiau, tai yra Vilniuje. Iki Kupiškio nevažiuosiu. O Širvintų ligoninės vadovai tegul gydosi patys. Beprotnamis kažkoks.

              Beje, kyla dar vienas klausimas:  

gydytojai Tubelienė, Vaitiekūnienė, Ramanauskienė, Jasinevičienė, Odinienė ir Štelemėkas apskritai priėmimo vieta Širvintų ligoninėje yra Kupiškyje esančiu Kupiškio ligoninės adresu. 

               Ar tai patvirtina tik žodžius: mes galim tai, ko negali kiti.

               Pažiūrėkite patys, ir nesakykite, kad tai sistemos klaida.

            Esu informatikas, todėl galiu drąsiai teigti, kad tokių klaidų sistema nemeta, jei nenurodai, jog konkretus gydytojas dirba konkrečioje įstaigoje. Tai sąmoningai padaryta tikslinga informacija, dar viena panegirika, kaip šauniai tvarkosi naujieji vadovai. Pabandykite užsiregistruoti patys, pamatysite.

              Prašau mano pavardės neminėti, nesutinku būti viešinamas.  Bet tokių nesąmonių dar nemačiau.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

38 Komentarai (-ų)

 1. Laima sako:

  O kada tai merei buvo gerai? Tie laikai praėjo… :) O seselė matyt ne tik, kad kažkokių įtakų neklausė, o ir pačios Pinskuvienės nepaklausė. Tai kaip išdrįso? Juk Pinskuvienė ją tikrai rėmė, o dabar žodžių neranda… Abi vienodos ožkos, tai ant lieptelio ir nesutelpa. O va Ingrida besąlygiškai paklūsta, Vaida taip pat: jos ir geros.

 2. bulvesodžiui sako:

  Pakartok lietuvių kalbos kursą, o tada rašyk, jei nenori apsijuokti.

 3. . sako:

  O aš pamenu, kaip Tarybos posėdyje 2013 m. Pinskuvienė džiaugėsi, kad Aleknienę pakeitė Meškauskienė ir vieningai su savo darbo partija už pastarąją balsavo ir gyrė. Tai kaip čia dabar? Dabar rėkia, kad buvusios direktorės giminaitė. Mere niekad negalima tikėti

 4. Įdomu, sako:

  ar darbiečiai kada nors lankė mokyklą, ar mokėsi lietuvių kalbos. Jei negerbiat kitų, tai nors save gerbkit. Šitiek klaidų, net skaityti nesinori. O gal toje partijoje tik tokia publika ir susirinko?

 5. Bulvesodis sako:

  Vaje, kiba senosios bobeles bulves pasodino ir prie kompu sugrizo. girdejo Sirvintu turguj viena ausim, o dabar rekia “dangus griuva”. Gerb. daktare ne atleista, o i pensija islydejo kaip padorioj visuomenej priimta. Gaila, kad kai kam nuo pirmo siu metu karscio galvytes perkaito ir uzmirso senaji ligonines vadovo konkursa, giminiu peripetijas ir ale sazininga laimejima. Kodel niekas jau nebeprisimena, kad prie senuju gyvavo tik kavos klubelio keletas isrinktuju. Nereikejo nei darbo kodekso, nei demokratijos, o dabar rekia ligonine griuva… Ar galima sugriaut ta kas buvo sunaikinta. Dar ne viena desimti tuksteliu teks grazint ligoniu kasom uz senosios gvardijos darbelius. Ir visiems ne motais, juk narcizai tai zydi

 6. ? sako:

  Galimai Pinskuvienė kalta, kad trėmė lietuvių šviesuolius į Sibirą, juk priklauso tai pačiai “valdančiųjų” kastai,tai yra, tiems, kurie priima sprendimus ir vykdo politiką.
  O kodėl neskundėte konkurso? NŽT konkursą apskundė, peržiūrėjo ir viskas aišku.

 7. ats sako:

  Raudeliūnienę atleido, Šiukštienė serga.

 8. ar sako:

  ar tiesa , kad daktarę Šiukštienę irRaudeliūnienę iš darbo atleido?

 9. ir dar to Jonas sako:

  “vyr gydytoja laimėjo konkursą galimai dėl giminystės ryšių su adm direktore,gydytojai dirbo alia po 3 etatus ir gaudavo tokias algas!”
  koks pažįstamas stiliukas iš krištolinės rudens akcijos “pudrink kaimiečiams smegenis”, kurios metu pastaroji skiedė, kad gydytojai gauna 15 000 ir kad galimai pažeisti įstatymai :) Merginos, ar pačios rašote?
  O tai atsakykite dabar pastatyti lepai ant dviejų įstaigų už kiek etatų dirba? Neabejoju, kad dabar išsipildė krištolinės svajonė: sujungė ligoninę su polikliniką, pastatė vieną vadą, beliko atleisti vieną iš vyr. buhalterių ir reorganizaciją bus įvykdyta. Ir kaip per forumą pati pasakė, lepai gali metus vadovauto, po metų kitas ateis lepas, tas į pavaduotojus bus nugrūstas. Šaunuolė visgi merė, savo pasiekė: kaip taip, o vis tiek liko vienas vadas sveikatos priežiūros įstaigoms. Valio :)
  Ir dar neabejoju, kad dabar jo atlyginimas perspjaus GALIMAI “tokias gydytojų algas” :) ir suklestės ligoninė, nes pinigus ims iš poliklinikos :)

 10. to Jonas sako:

  Sakote anksčiau po tris etatus sėdėjo? Suabejočiau… O va dabar, tikint sergu.lt, gydytojai aiškiai ir visai atvirai sėdi ant dviejų etatų oficialiai :) Pažiūrėkite patys, priima ligonius, kai atvyksta į budėjimą nuo 17 val ir priima visą šeštadienio dieną, taip pat savo budėjimo kitame skyriuje metu. O va ” ne giminaitis” ir “ne pažįstamas” krištolinei ligoninės direktoriukas jau ir poliklinikos vadas tuo pačiu metu, tom pačiom darbo valandom. DP viskas galima. Kur žiūri darbo inspekcija? O gal irgi papirkta?

 11. Taigi sako:

  Ei, jūs ten, visokie jonai ir panašūs anonimai, tikrai krištoliniu pagalba širvintiškiai sveiki kaip niekad, netikit, nueikit į Širvintų ligonine ir pamatysit, kad palatose po vieną žmogelį kurninėja, o tai ir iš vis jos tuščios tos palatos, ne taip kaip anksčiau , kai vietų nebuvo , o dabar naujoji valdžia su naujais gydytojai, kurie tik sąrašiniai … visus išgydė. Belieka eilinį kartą sušukti ūūūrrrrraaaaaaaaaa.

 12. Jonui sako:

  Gerb. Jonai, (gal, būt ne Pinskus?)Esmė ne tame, kad prieš tai buvo kokių tai klaidų, esmė tame, kad nauja valdžia nesugeba organizuoti darbo ir neteisėtai atleidžia visus iš eilės. Juk geri vadovai, profesionalai, turėtų gebėti suburti esamus darbuotojus , juos motyvuoti, iškelti jiems naujas užduotis , sudaryti normalias darbo sąlygas ir visi dirbtų. Kam reikėjo viską išdrąskyti, atleisti žmones, bylinėtis ir t.t?

 13. Jonas sako:

  Nesiilgėkite to kas buvo. To jau nebus. Išėjo meras į užtarnautą poilsį ir dėkui dievui. Senieji dar ne tą toleravo: vyr gydytoja laimėjo konkursą galimai dėl giminystės ryšių su adm direktore,gydytojai dirbo alia po 3 etatus ir gaudavo tokias algas! O ligininė lindo į skolas…ir t t . Oi reikėjo čia naujos šluotos, tikrai reikėjo.

 14. šiandien sveikas sako:

  apsaugok Viešpatie nuo tokios sveikatos apsaugos ir gydymo įstaigų Širvintose, jau dabar tikrai nenoriu sirgti:))))

 15. Neringa sako:

  Taip skaitytojas atsiuntė dokumentus “print skrinu”. Tačiau arba mūsų programa tokio formato nepriima, arba aš nemoku įkelti (juk nesu programuotoja). Todėl fotografavau. Prie teksto, deja, negaliu pasigirti prisidėjusi. Tik tiek, kad nukopijavau iš laiško.
  Labai ačiū, kad atpažįstate mano stilių. Tai reiškia, kad dažnai mane skaitote. Malonu.

 16. Nobodu sako:

  Kai nori pasikabinet, tai galima ir prie stulpo, nebutina apsimetineti mistiniu Antanu. Kas nori visi zino kokiom dienom priima neurologe Jokimaitiene ir visi kitigydytojai. O Lietuvos istatymai draudzia skelbti informacija apie zmoniu sveikata viesai, tame tarpe ir gydytoju. O tik visiski neismaneliai gali teirautis kada zmogus baigs sirgti. Kuris is cia rasinejanciu zino kada pagis po gripo ar apendicito- pirmadieni ar penktadieni.

 17. gerb.Neringa sako:

  Foto prisegtų prie straipsnio stilius visiškai identiškas Jūsų straipsnių nuotraukom….ir nereikia būti profu, kad tą pastebėt…gal visgi nereikėjo “kabinti” visko mistiniam informatikui, o tiesiog pačiai pasirašyti po straipsniu ;)

 18. Lochams sako:

  Širvintų ligoninė dalyvauja e. sveikatos projekte, kur vienas iš gausybės projekto partnerių yra Sergu.lt Taigi, ne vien nuo ligoninės viskas, kas matoma Sergu.lt priklauso. Atsakomybę nešasi ir kitos institucijos. Šiuo atveju įvyko sistemoje nenumatyta klaida, kurią reikia sutvarkyt. Tokių klaidų pasitaiko visose informacinėse sistemose, tuo labiau kai jos yra apjungtos tarpusavyje. Gudručiai rašykit Sergu.lt, o ji imsis atitinkamų veiksmų, kad šią bėdą išspręstų, o ne juokinkit Širvintiškių ir nekvailinkit jaunimo. Sėkmės

 19. nepriklausomai sako:

  tikrai, kad prie senų valdžių naujai kuriamuose dokumentuose nebuvo tokių kvailų klaidų. Žmonės žinojo ką daro o ne kopijavo kitų rajonų dokumentų ir pateikdavo kaip savus. Gėda dabartinės valdžios gabiausiems nepailstantiems Lepams.

 20. Antanas sako:

  aš parašiau, ir ką? Seku naujienas tiek Širvintų krašte, tiek savivaldybės svetainėje, tiek Krašto naujienose. Naujasis vadovas ir merė gyrėsi, kad tuoj viskas bus kitaip, specialistų bus gausybė. Laukiau, sulaukiau, prisijungiau ir likau išsižiojęs. Apsidžiaugiau, kad atsirado kita neurologė, nes ta kur buvo, man nelabai pagelbėdavo. O pasirodo čia eilinis MELAS. Visur tik melas.

 21. Zitai sako:

  trečias d… paskaitė, o ketvirtas d… pakomentavo :)

 22. Zita sako:

  vienas d……… parašė , o kitas d……… įdėjo į laikraštį.

 23. Laima sako:

  http://www.sirvintupspc.lt/ va gi, parašyta. Sakau, kad aš visada galiu pasitikrinti ar mano šeimos gydytoja dirba.

 24. Laima sako:

  Visada į Santariškes ir į Centro polikliniką registravausi per sergu.lt, į Širvintų PSPC taip pat. Viskas ten gerai visada buvo toje sergu.lt. Jei nemoki, tavo bėdos. O kad dabar nesąmones daro tai tikrai. Aš neišmanau kaip ten kas ką daro, o pvz.: Širvintų PSPC informacija, kad mano šeimos gydytoja nedirbs kažkuriom dienom visada buvo. Ir buvo parašyta, atostogauja, serga, tobulinimosi kursuose. O ką sunku parašyti?

 25. To anonimui sako:

  Dar reik dabartinius apkaltint , kad siandien nelyja

 26. To jums sako:

  Idomu butu suzinoti, ar nors karta tamstele per sergu.lt registravosi??? Turbut atsakymas aiskus nei karto. tai ir nereik slieku ieskot ant asfalto.

 27. Anonimui sako:

  Nu ne krašto naujienos tokius marazmus kuria. O garbieji “patyrę” ponios statytiniai.

 28. jums sako:

  Jei jums gerai, kad prirašyta čia nedirbančių medikų, jei jums patinka, kad nepavaduojami sergantys ar atostogaujantys gydytojai, tai džiaukitės iki nukritimo. Betką darysite, kai užpuls rimta liga? Krištolinės ponios nepagydys

 29. Anonimas sako:

  Kersto naujienu rasomos nesamones jau net nejuokingos. Tiesiog iesko s… smegenu. Daugybe metu registruojuosi internetu, bet ne karto neteko matyti nurodyta, kodel gydytojas nepriima. Tai kam db ieskotyi tokio. Tiesiog bandyta padaryti sensacija, o tokiomis nesamonemis jau niekas netiki. Anksciau is viso nebuvo pas ligonine sgydytojus registracijos ir nieko.

 30. paprastas mirtingasis sako:

  topinė profė rašė,taip išmanyt visas vingrybes,ir nesuprast ,kad ligoninė nė prie ko, sergu .lt ne ligonines ,,nuosavybė,,ir tvarkosi ne ji.O kad nurodyt gydytojas serga ar atostogauja tai nesąmonė,gal žinodama neblogai įstatymus dar panagrinek?!!!Melas rašė,kad pirminis šaltinis Širvintos cha cha apie Kupiškio gydytojus Širvintos žino cha cha…

 31. O kodel sako:

  Pilnai pritariu, kad uz zymaus IT specialisto aiskiu bobeliu ausys kyso. Bent jau ismoktu printscreen’a daryti, o ne mobiliaku fotkint.

 32. O kodel sako:

  Visiska zanro krize kersto naujienose. Dar truksta , kad parasytu kodel pienes nezydi melynai ir apkaltintu mere ar nauja direktoriu

 33. nepriklausoma sako:

  Nedarom is muses dramblio, prie senos valdzios is vis pensionai karaliavo.

 34. Va sako:

  Informatikas, o normaliu printscreen padaryt nemoka…

 35. VISKAS gerai sako:

  prie senos vadžios tokiu nesąmonių nebuvo

 36. Melas sako:

  kaltinti ministeriją. Ji pateikia tas žinias, kurias gauna iš vietos. Tad piorminis informacijos šaltinis – Širvintos

 37. IT ziniuoniui sako:

  Pirmiausia IT specams reikia zinoti, kad “sergu.lt” yra LR sveikatos ministerijos nuosavybe, o ne Sirvintu ligonines. Tai toks ir specas parase, kad net neskiria kas prie ko.

Jūsų komentaras:


devyni − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]