Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kitaip galvojančius merė išvadino šunimis

20160512_191115x

    „Šunys loja, karavanas eina.” Taip Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė rašo savo asmeninėje facebook paskyroje. Net galva susisuko iš netikėtumo. Patikėkite, ir gyvatyne taip neišgirsi.

         Ar save gerbiantis rajono vadovas gali sau leisti šitaip elgtis – mano ANA KUNDOS galva nesvarstys. Tačiau kaip turėtų jaustis rajono gyventojai, išvadinti šunimis? Ar galima pasitikėti tokiu vadovu, nemokančiu elementarių elgesio ir bendravimo taisyklių? (netikiu, kad žinodama tas taisykles merė jomis nesinaudotų) Kaip kreiptis pagalbos į rajono vadovą, žinant, kad tu jam esi tik šuo?

       Ar mūsų valstybėje panaikinta demokratija? O gal mūsų rajone įvesta diktatūra, leidžianti galvoti ir kalbėti tik taip, kaip leidžia merė? Tuomet leiskite paklausti, ar dėl tokio elgesio su mumis mes gynėme laisvę, stojome nuogomis rankomis prieš tankus?

         Neteko girdėti, kad net didieji diktatoriai taip viešoje erdvėje būtų žmones vadinę.  Na, tik Maxima vadovas taip šiomis dienomis išvadino durneliais tuos, kurie prisijungė prie akcijos ir neperka didžiuosiuose prekybos centruose. Bet blogo pavyzdžio tikrai neverta mokytis.

          Nemanau, kad šunimis išvadinti gyventojai kada nors patikės rajono vadove. O netikėdami jie tikrai balsuos už kitus kandidatus. Ir jokios dovanėlės čia jau nepadės.

        Galiu drąsiai pasakyti, net neskaitysiu ataskaitos. Neleisiu savęs vadinti šunimi nei merui, nei prezidentui, nei dar kam. Aš esu žmogus. Žmogus, suprantantis, kad merui meluoti ir prasivardžiuoti yra mažų mažiausiai negarbinga. O ir ataskaita, skirta šunims, greičiausiai bus pilna pagiežos ir melo.

Nereikia užmiršti, kad rajono vadovo žodžiai net ir privačiame pokalbyje traktuojami, kaip rajono savivaldybės nuomonė. Gerbiami savivaldybės darbuotojai, ar jums visiems mes esame tik šunys? Tuomet nenustebkite, jei atvykę pas mus į susitikimus, ar agituoti balsuoti už jus, būsite aploti. Nesistebėkite ir džiaukitės, kad tik aploti, o ne apkandžioti… Juk šuo ir tai gali…

Tad saugokitės. Nežinia iš kurio kampo šuo išlėks.

O šiandien apklausoje klausiu Jūsų, ar gali rajono vadovas žmones vadinti šunimis.  Būkite aktyvūs.

ANA KUNDA (nenustebkite, jei katrą aplosiu)


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

29 Komentarai (-ų)

 1. ataskaita sako:

  Ta ataskaita , tai labai geras koziris tiems, kas bylinėjasi teismuose ir tiems, kas tikisi, jog egzistuoja asmeninė politiko atsakomybė… tik reikia mokėti skaityti, viskas pateikta kaip ant lėkštutės:)

 2. Lolai sako:

  Atsiverskit ataskaitą ir pamatysit, kaip merė liaupsina savę. Paskaičiuokit, kiek nuotraukų su jos abrazdėliais. Atkreipkite dėmesį į aprangą. nerasite dviejų vienodų. va į tokias amulkmenas ji daugiausia kreipia dėmesį. savireklama – jos hobis.

 3. xx sako:

  Mes net priešmirtiniu konvulsijų traukomi, savo stervoje išsivolioje , mirties patale guledami sauksime: Neringa, tu saunole, tu rasai tiesa, kokia tu saunole. Rasyk tiesa, dar siandien nieko naujo nera apie mere. Aciu uz tiesa.

 4. Lola sako:

  Na, manes liaupsinti tikrai nereikia :) . Jeigu Neringos tikslas reklamuoti mere, tai pirmyn – sekasi tikrai neblogai.

 5. Monika sako:

  o jums taip nepatinka, kad Neringa parašo apie merės darbelius. Jeigu ne Neringa kas parašys apie pralaimėtas savivaldybės bylas,jums labiau patiktų,kad žmonės nieko nežinotų, būtų akli, kurti ir liaupsintų jus.

 6. tiesa sako:

  tikra tiesa.lojat ir lojat

 7. Lola sako:

  Gerb.Neringa, galbut jau laikas padirbeti siek tiek placiau? Ar taip ir toliau didesne laikrascio dali skirsite kiekvienam meres pirstelejimui?

 8. Chamelionė sako:

  mūsų merė. Vieną viešai kalba, visai priešingai elgiasi. Jo, labai jau griežtai televizijos laidoje kalbėjo apie asmeninę atsakomybę. laukim, kada pati ją prisiims. Neabejoju, kad to tikrai nebus. Ji mano, kad visada teisi, neklystanti, nors jau 7 teismus pralaimėjo. Teks žmones gražinti į darbą. Kur dės Lepus? dar vienas savas įdarbintas. Vaikų teisių skyriuje atsirado partietės Braškienės sūnus.Labai jau greitai plečiasi savasis klanas. To dar niekada Širvintose nebuvo.

 9. skaito sako:

  Skaito. Ir dar kaip skaito. Ir paskui savo jovalą taiso

 10. nesupratau sako:

  apie ką Jūs čia kalbate, pažiūrėjau merės Facebook,ą, tai nėra ten jokių šunų ir karavanų? tai negi taip greit atsisakė karavano ir viską ištrynė? tai gal skaito krašto naujienas?

 11. JONAS sako:

  Šunys-tai jau žino meres linkėjimus, Karavanas- gal taip pat sužinos.

 12. X -ui dėkoju sako:

  už komentarą, tik jo dėka pastebėjau, kad yra apklausa dešinėje puslapio. Aš jau balsavau. Kartais tokie iksiukai, nors ir durniais visus išvadina, bet padaro darbą, kurio rezultatų nesitiki:)))))

 13. Amsiui sako:

  Kokių dar gėlių? Juk rinkimai tik rudenį.

 14. Amsis sako:

  Geriau aš būsiu eiliniu šuneliu (nekilmingu) šitoj merės hierarchinėj sistemoj , nei šakalas , lydintis išrinktųjų karavaną .Ačiū , palauksim , paveizėsim kaip toli nulinguosit , kokius stebūklus sukursit. Oi tiesa , o kodėl tiek nedaug gėlių?

 15. x sui sako:

  Ar ne Stiopka esi?

 16. x sako:

  Durnas visas ale straipsnis, o dar durnesne apklausa desineje. Manau, kad lojimas ir smeizimas jau nesiliaus. Samdytos komentatores bulves jau pasisodino, tai dabar pyskins komentarus apie sunis :) )))

 17. jau stogas važiuoja sako:

  kitaip nepasakysi. Visiškai nesuvokia, nei ką daro, nei ką kalba. Pamažu pradeda visiems aiškėti, kas per žmogus ta mūsų merė.Pasirodo, ji atėjo ne vadovauti, o valdyti. Ką noriu, tą darau. Honoras neleidžia paimti dirbti patarėją, o labai praverstų. Nors , aišku, protingesnio nenori, o kvaillys taip pat priskaldys malkų.O kad stogas mūsų carienei pradėjo važiuoti, akivaizdu.

 18. Brisius sako:

  pasklido gandas, kad Širvintose daug šunų gyvena. Nutariau reikia užsukti.Bėgu gatvėmis, dairausi, nematau lakstančių vienų.Sutikau kelis, bet juos žmonės vedėsi laikydami už pavadėlio.Amtelėjau klausdamas,o kurgi šunys laksto, noriu draugų susirasti.Man atsakė:merė žmones Širvintose šunimis vadina.

 19. ***** sako:

  Žmogus paleidžia kulką bet tik dievas žino į ką jį pataikys .

 20. Justas sako:

  To Nenuostabu,

  Gerbiamasis, tikriausiai nežinojai, kad socialiniai tinklai neatsiejama dalis viešų asmenų, tarp jų ir politikų, komunikuojant su visuomene.

  Facebook paskyrose išplatintais pasisakymais naudojasi nacionaliniai portalai, kaip delfi.lt, 15mnin.lt ir kt.
  Taip pat ir tarptautiniai leidiniai ir naujienų agentūros seka facebook, twitter ir kt. Ten išplatintais pranešimais naudojasi BBC, CNN, Jerusaleam Post, The New York times ir daugybė kitų.

  Merei, sveikintintas žingsnis dėl naudojamų komunikacijos priemonių, bet deja politinės kultūros, tiek etikos nerasta. Dėl to tikrai gėda.

  O Krašto naujienos po truputi tobulėja, bet dar daug kur reikia pasistengti.

 21. nenusiminkime, "šunys" sako:

  juk mes – ištikimiausi Žmogaus draugai, o Žmonės net savo asmeninėse paskyrose nesidrabsto purvais, nes supranta sąvoką ETIKA. Tiesiog džiaukimės, kad esam protingesni už nusipirkusias postus ir karūnas.

 22. Nenuostabu sako:

  KN facebooke naršo ir ieško prie ko čia pri****st :-D

 23. klausimas sako:

  Laisvoje šalyje kiekvienas pilietis gali reikšti savo nuomonę? o jeigu jis išsakė savo nuomonę- tai jis jau nebe žmogus- o lojantis šuo? Kai Merė kalba per radijas ir televizijas reikšdama savo nuomonę- tai ji kalba, ar loja? Kaip paprastam žmogeliui žinoti, kada jis drąsiai gali pasisakyti ir bus laikomas žmogumi, o kada bus laikomas šunimi kuris loja? Gal bus laikomas žmogumi tada, kai jo mintys sutaps su merės mintimis, o šunimi, tada, kai bus kritikuojama? “Šunys loja- o karavanas eina”? Karavanas tai kas- kupranugariai ar žmonės? Karavanas- tai gal čia tie teisuoliai, kurie viską žino ir išmano, ir eina sau kur tik panorėję, savo pačių dykumoje pramintu keliuku link neegzistuojančio miražo? o tie kurie kreipiasi į juos ir sako, kad jūs einate ne į oazę, bet į miražą ir dar vedate ten kitus, tai tie šunys? …O man visai patinka būti šunimi, nes tai vienas iš ištikimiausių ir protingiausių gyvūnų ir tikrai žinau, jeigu šuo loja, tai nebe pagrindo…

 24. Ruja sako:

  kai kale rujoja daug šunu iš paskos varineja

 25. siūlau sako:

  Neplokime merei kai ateina. O lokime au au au

 26. nepykit sako:

  Mergaitė turbūt supainiojo savo statusus. Įvairių juk turėjo…

 27. na sako:

  ko norėt iš tokios merės, kaip motina loja , taip ir dukrytė merė.Obuolys, nuo obels, netoli nurieda !

 28. Anonimas sako:

  visada bus sunu, kurie los.

 29. kaimietė sako:

  juk visada atsiras šunų banda, kurie seka paskui vieną…

Jūsų komentaras:


− du = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]