Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Padėkos laiškas Mamoms

13113132_1067571409982419_521496130_o

             Vėl žydėjimui keliasi gamta, medžiai puošiasi žiedais, paukščiai rytais pažadina nuostabiausiomis melodijomis, greitai vėjas draikys žalias beržo kasas, baltai susigėdusiose ievose turtingus metus pranašauja gegutė. Su atbudusia ir gėlėmis besipuošiančia gamta į kiekvienus namus ateina padėkos šventė- Motinos diena. Laimingi tie, kurie dar turi laukiančias mamas, kurie dar gali pas jas sugrįžti, apkabinti ir padėkoti.

             Balandžio 30-osios popietę Kiauklių filiale buvo suorganizuota įsimintina šventė Mamoms. Vos tik įžengus į salę visų dėmesį patraukė ir į praėjusius metus grąžino paroda „Mamos- rankinės paslaptys“.

         Įsimintinas akimirkas dovanojo Odetos Žinienės merginų šokių kolektyvas. Nepamirštamas ir praėjusias dienas mamoms priminė Vaidas Lengvinas dainuodamas savo kūrybos dainas, atlikdamas 1970-ųjų metų populiariausius kūrinius, romansus ir iš karto  pelnęs susirikusiųjų simpatijas. Nuoširdžiausius žodžius mamoms skaitė Dovydas Naraškevičius. Šventės pabaigoje susirikusioms mamoms savo dainų puokštę dovanojo Kiauklių vokalinis moterų ansamblis ,,Vilkesa”. Mamos dienai ansamblio moterys pasipuošė Oksanos Graužinienės rankų darbo kūriniais. 13120818_1067571329982427_1577595925_o

            Iš skambiausių dainų, nepamirštamų šokių, nuoširdžiausių žodžių buvo parašytas padėkos laiškas mamoms. Kiekvienai į renginį atėjusiai mamai Kiauklių filialo vedėja Asta Amankavičienė padovanojo po rožės žiedą, Kiauklių kaimo bedruomenės moterų rankų darbo atviruką ir Oksanos gamintas sages.

             Už nepamirštamas akimirkas mamos dėkojo šventės sumanytojai  Astai Amankavičienei ir visiems dalyviams rašiusiems padėkos laišką. O mes tariame  Ačiū, kad buvote ir esate kartu su mumis.

Vaida Dilienė

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni × septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]