Tegul varpai pašaukia laimę    Musninkiečiai papuošė Velykų medį    Saulėtos, prasmingos, viltingos Prisikėlimo šventės!    Tikėjimą, Meilę ir Viltį į kiekvienus namus teatneša     Sušaukiamas Tarybos posėdis   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sudie razumėli. Širvintų ligoninės vadovo konkursą skelbia Pasvalio administracijos direktorius?

page

            Ar gali būti, kad VšĮ Širvintų ligoninės direktoriaus konkursą skelbia Pasvalio savivaldybės direktorius ir dar tame konkurse kažkokiu būdu išduodamas leidimas prekiauti ne maisto prekėmis, bei kažkaip atsiranda Alionių mokykla? Ne, brangieji, galvos nesusitrenkiau ir net nesapnavau. Tiesiog tokią informaciją skelbia Širvintų rajono savivaldybė savo tinklapyje. Atsivertusi šios dienos Tarybos sprendimų projektus domėjausi kiekvienu klausimu, kuris sukėlė tokį skubotumą, kad tik pasibaigus Tarybos posėdžiui buvo šaukiamas kitas posėdis.

             Kadangi sveikata didžiausias turtas, o man tai šen, tai ten pasopa, tai pirmiausia pasidomėjau klausimu apie Širvintų ligoninės vadovo skyrimą: kokie gi reikalavimai keliami ligoninės vadovui? Skaičiau bent penkis kartus. Net savo kaktą pačiupinėjau ar neperkaitus. Tada prisiminiau apie durnaropes… nu bet merijoj lankydamasi niekuo nesivaišinau, tai durnaropėm neprišėrė… ir gert nieko negėriau… Viskas tvarkoje su mano galva, bet niekaip negaliu suprasti paskelbtos informacijos. Dokumentus pridedu, gal gudresnių atsiras, kurie supras ir dar man paaiškins. Būsiu nuoširdžiai dėkinga.

             Taigi, dokumento pavadinimas aiškus – „Dėl viešo konkurso VšĮ Širvintų ligoninė direktoriaus pareigoms užimti ir viešojo konkurso nuostatų patvirtinimo“. Šis sakinys aiškus, bet toliau nieko nesuprantu. Lyg koks užtemimas būtų užslinkęs. Dokumento sudarymo vieta – Pasvalys, dokumentą pasirašo Administracijos direktorius Rimantas Užuotas. Oho, kokie greiti. Dar dieną merijoje direktoriavo Ingrida. Kada ją kas nuverst spėjo ir dar naują išrinkt? Nu negerai su mano galva…

                 Skaitau patį projektą. Suteikia kažkokiai asabai prekiauti nemaisto prekėmis. Kuo galima prekiauti ligoninėje ir kaip tai susiję su vadovavimu?

               Jau norėjau išjungti savo kompiuterį. Bet akys užkliuvo už šito projekto priedo. Spaudžiu „atsisiųsti“ ir viliuosi, kad dabar viskas man paaiškės. O čia dar gražiau: „Širvintų rajono Alionių pagrindinės mokyklos reorganizavimo…“. A tai jau ir mokykla ligoninėj veiks? Ko ten mokins?

                Sudie razumėli, – sakyčiau. Ale bėda ta, kad tokį gudrų raštą sukūrė sunkiai dirbanti Širvintų administracija ir dar rajono Tarybai balsavimui teikia. Va reikėtų jų paklausti, ar jie suprato, už ką balsuos?

ANA KUNDA


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. kaimietė sako:

  važinėjo po respubliką patirties pasisemti, tai ir prisivežė visokių rašliavų, pasimokė. Tik va bėda, kad kopijuot tai nukopijavo, bet patingėjo kai ką pataisyti, kad tiktų mūsų rajonui. Gėda skaidriems darbuotojams

 2. Laima sako:

  Mačiau ir aš ir KN pranešiau, o kodėl tylėjo KN, tai manau, kad laukė ar patys dp auksarankiai paskaitys ir pataisys. Bet auksarankiai mieliau KN skaito, nei tikrina, tai ką patys daro.

 3. isvadai sako:

  Mačiau ir aš ir nesuvokiau specialistų rašliavos.

 4. to isvada sako:

  Jei nematėt, nesakykit kad kiti nematė. Mačiau ir siuntinejau draugams kad padėtų suprasti kas per nesąmonė.

 5. isvada sako:

  Jeigu cia parasyta tiesa, tai padaryta per maža savivaldybės darbuotoju reorganizacija. Tai jokiu būdu ne klaida, o samoningas noras pakenkti įdedant kokią nors nesąmonę. Vadinasi, tarp darbuotojų liko tokių, kurie specialiai taip daro netgi pranesdami KN apie tokias ale sensacijas. Niekas nemate, o va kazkokia ana kunda pamate.

 6. Laima sako:

  Geriau priimtų atgal kompetetingus atleistus darbuotojus, o ne juokintų svietą. Gėda. Kur pasisuks, ten šleifas lieka.

 7. ? sako:

  Tai katra cia taip prirase, barbe devyndarbe Miliukaite?

 8. Manau sako:

  Pinskuvienė turėtų mokėti atlyginimą Neringai, kiek ji pastebi klaidų, o savivaldybė operatyviai jas taiso. Gerai kad nors domisi ir aktyviai skaito KN. Ko gero ne tuos darbuotojus pasirinko jei tokios grubios klaidos ir ne pirmą kartą. Nors pasakojo kokie universalūs specialistai matom, kad toli gražu ne.

  Teko girdėti rytoj kažkoks renginukas merė kviečia žiniasklaidos atstovus, mere padėkokit Neringai už profesionaliai atliekamą darbą, už pagalbą kiekvienam žmogui, už palaikymą kiekvieno besikreipusio pagalbos į KN, galu gale už Jūsų klaidų pastebėjimus, kurie skatina ir verčia Jus pasitaisyti.

 9. x sako:

  Įdomu, kaip atrodysim po metų. “Klanai” ir “statytiniai” atleisti, kiti protingi patys išeina, nes supranta galimas tokių darbų pasekmes, ledinės ledės savivaldybės skyrius ir pavaldžias įstaigas baigia užkišti savais lediniais specialistais… Ko gero, iš tiesų teks prašytis kokio Pasvalio ar Joniškio, kad leistų prisijungti.

 10. OPERATYVUMAS sako:

  ale operatyvumas pagirtinas. Migam ištaisė nesąmones savo. Aktyviai skaito KN

 11. Afrika sako:

  pizzzdec – revoliucija – Zimbabvė

 12. Turgus sako:

  Nu va davatkeles vel atkuto , nors ir ne turgaus diena, bet bus apie ka parasineti

 13. žiauru sako:

  Durnių gvardija

 14. nesikabinėkit sako:

  Pasvalį prie Širvintų prijungė, kad rinkėjų daugiau būtų.

 15. Laima sako:

  Įtariu ECDL kursų nelabai lankė. Nesupranta, kad “copy – paste” dar reik ir pakoreguoti.
  Komanda nekompetetinga – tai faktas, bet ar tarybos nariams, gavusiems tokius sprendimus ne gėda, kad jų net neskaito? Juk perskaitytų, tai perspėtų, būtų korekcija padaryta.
  Va ką reiškia tik “dėl rankos pakilnojimo” užimti tarybos nario vietą. Širvintiškiai, ką rinkome? Ats.: balvonus. Balvoniški ir sprendimai.

 16. Taigi sako:

  nauja komanda labai kompetentinga

 17. Laima sako:

  Skubos darbą velniai gaudo :)

Jūsų komentaras:


− šeši = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]