Telefoninių sukčių taikinys - senjorai    Pranešimas apie sukčiaujantį buto nuomotoją    Lietuvos žurnalistų sąjungos 90 mečiui skirtoje konferencijoje N.Tuškevičienės pasisakymas apie regioninę Lietuvos žiniasklaidą ir jos iššūkius    Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Baigėsi jubiliejinė senjorų dainų šventė „Mes Vilniuje kartu“

chorasix

 

Birželio 4 d. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje nuskambėjo finaliniai jubiliejinės Lietuvos senjorų dainų ir šokių šventės „Mes Vilniuje kartu“ akordai.

Šiemet šventėje dalyvavo per 800 daininikų bei šokėjų iš Kelmės, Utenos, Kražių, Pasvalio, Panevėžio m. ir raj., Lentvario, Kalvarijų, Biržų, Skuodo, Švenčionių, Švenčionėlių, Varėnos, Šilalės Radviliškio raj., Ukmergės, Lentrvario, Vievio, Elektrenų, Telšių, Šiaulių, Kauno ir Vilniaus.

„Jau X – tą kartą skambančios dainos Vilniaus mokytojų namų kiemelyje džiugina visų dalyvių ir žiūrovų širdis. Ne veltui dainų šventės UNESCO pripažintos stebuklu”, – dalyvius sveikino LR seimo narė Ona Valiukevičiūtė, prisipažinusi esanti didžiausia chorinės muzikos gerbėja.

Vilniaus miesto savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto komiteto narė Aldona Šventickienė dėkojo iš visos Lietuvos susirinkusiems dalyviams, kad savo krašto dainas jie atvežė į sostinę ir paminėjo, kaip svarbu „ne tik išdainuoti dainas, bet ir perduoti jas ateinančioms kartoms“.SAMSUNG CAMERA PICTURES

Renginį  vedusi etnologė Gražina Kadžytė džiaugėsi, kad kiekvienas šventės dalyvis išsiveš tai, kas kiekvienam Lietuviui yra namų simbolis – kvepiantis duonos kepalas, „Vilniaus duonos“ dovana.

Šventės meno vadovas ir vyriausiasis  dirigentas – Gintaras Skapas, koncertmeisterė – Janina Kalinaitė, choreografė – Alma Lomsargė,  garbės  svečias – Lietuvos chorinės muzikos patriarchas prof. Lionginas Abarius.

Lietuvos senjorų dainų šventė – unikalus tęstinis, vienintelis toks mūsų šalyje vykstantis renginys senjorams, rengiamas nuo 2006 m. Tai išskirtinė galimybė ne tik visos Lietuvos senjorams parodyti savo sukauptą gyvenimišką patirtį dainomis ir šokiais, bet ir visai miesto bendruomenei pabūti kartu, pajusti skirtingų kartų dvasinį ryšį bei bendrystę.

Vilniaus Mokytojų namų informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni − du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]