Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Iš Italijos širvintiškiai parvežė aukščiausius apdovanojimus

page

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos konkurso dalyvių *

        Vos prieš kelias dienas jaunieji širvintiškiai grįžo iš tarptautinio konkurso Italijoje. Nuoširdūs artimųjų sėkmės linkėjimai išsipildė su kaupu – vaikai parsivežė aukščiausius apdovanojimus. Tarptautinis instrumentalistų konkursas ITALIA AWARD 2016 m. birželio 18-19 d. vyko Roseto mieste, ant Adrijos jūros kranto. Jaunieji atlikėjai iš Italijos, Baltarusijos, Slovakijos, Rusijos, Lietuvos varžėsi įvairiose grupių kategorijose.

         Širvintiškės pianistės Meilė Graužinytė ir Alicija Garbatavičiūtė varžėsi įvairių instrumentų solistų kategorijoje. Mergaitės turėjo atlikti po vieną solinį kūrinį. Meilė B gupės solistų kategorijoje pelnė I vietą, Alicija D grupės solistų kategorijoje taip pat laimėjo I vietą. Abi mergaites moko fortepijono specialybės mokytoja Jurgita Reneckytė-Žemaitienė.

      Pirmąją vietą savo virtuozu kategorijoje laimėjo Lukas Vyšniauskas, o ansamblių kategorijoje visi trys  Širvintų meno mokyklos akordeonistai Lukas Vyšniauskas, Erikas Ašaka ir Nicolas Einorius laimėjo 3 vietą.  Vaikinų akordeono specialybės mokytoja Tatjana Maciulevič sako: “jei ir nebūtų vaikinai laimėję – nieko baisaus, tai buvo jiems didžiulė patirtis. Nuosirdziai dėkoju visiems, kas buvo su mumis kelionėje  ir kas išlydėjo ir laukė namuose. Grojimas su džiaugsmu-tai didžiulė laimė, profesionalus ir  skoningas grojimas, tai dvigubas džiaugsmas …”

      Kalbantis su mokytojomis Tatjana ir Jurgita, jos buvo kuklios – kalbėjo tik apie didžiulį savo mokinių darbą, bet net neužsiminė apie savo indėlį į šias neįkainojamas pergales. O juk puikiai žinome, kad kiekvienas pergalės siekimas, kiekvienas pasiekimas yra didžiulis ir kruopštus mokinio darbas su nemaža dalimi mokytojo profesionalumo ir širdies.13438842_849081961892229_8856553818470495479_n

          Mokytojos ypatingai gyrė savo mokinius ir akcentavo, kad Širvintose mokosi ir daugiau gabių mokinių, galinčių garbingai dalyvauti tarptautiniuose konkursuose. Didžiausia problema yra ta, kad Meno mokyklai labai trūksta gerų konkursinių instrumentų.

        Mokytoja Tatjana prisiminė, kai pavežė vieną pakeleivį, kuris važiuojantiems į konkursą Italijoje vaikams dovanojo dešimt eurų. Mokytoja pasakojo, kad vaikai žino apie šią auką ir ją labai vertina. Būtinai prašė padėkoti nepažįstamajam. Išvykos į konkursus yra nemaža finansinė našta šeimai ir ne kiekviena šeima net ir labai gabų vaiką gali išleisti į konkursus.

       Vaikai ilsisi po konkurso ir įspūdingos kelionės. Šventojoje žemėje jie net paliko po savo sugalvotą norą, kuris, tikimės, jog būtinai išsipildys.

Mokytojos pasidžiaugė savo mokinių sėkme - šiais metais  į Kauno konservatoriją, į fortepijono specialybę įstojo Alicija Garbatavičiūtė (vyr.mok.Jurga Reneckietė-Žemaitiene) ir į Vilniaus konservatoriją,  į vargonų specialybę – Dailius Kavalevskis (mok.-met.Tatjana Maciulevič) .

          O mums, suaugusiems, belieka ne tik džiaugtis gabiais ir atkakliai tikslo siekiančiais vaikais, bet ir pasistengti sudaryti kuo geresnes sąlygas, kad tokie vaikai galėtų tobulėti ir laisvai dalyvauti konkursuose, garsindami ne tik mūsų mažo miestelio, bet ir visos šalies vardą užsienyje.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Sveikinimai sako:

  Mieli laureatai, Jums pasisekė, kad turit šaunius mokytojus ir puikius tėvelius. Nuoširdžiausi sveikinimai ir sėkmės Jūsų kelyje į nuostabų muzikos pasaulį.

 2. ona sako:

  Šaunuoliai :) lai sklinda gražus garsas apie mūsų rajone augančius talentus :)

 3. mokytoja sako:

  Štai kaip reikia dirbti :) , kad visas pasaulis žinotų :) Sveikinu :)

 4. Laima sako:

  Atsiprašau :) , turėjo būti “mokytojas”.

 5. Laima sako:

  Sveikinu konkursantus :) ir jų moktojas. Linkėjimai mokytojai Tatjanai nuo jos buvusių mokinių: Laimos ir Tomo bei jų abiejų tėvelių. Džiaugėmės kartu su jumis ir linkime daug daug gražių laimėjimų ateityje.

Jūsų komentaras:


× trys = dvidešimt vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]