Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kam naudinga niokoti sveikatos sistemą Širvintose ?

Kęstutis Pakalnis, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys nuo LLS (liberalų)

Kęstutis Pakalnis, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys nuo LLS (liberalų)

 

* KĘSTUTIS PAKALNIS, Tarybos narys nuo LLS (liberalų) *

          Sveikatos apsauga yra viena jautriausių temų bet kurioje visuomenėje. Ji svarbi ir jautri ir mūsų rajone.

            Negaliu užsimerkti ir ramiai žiūrėti į tai, kas šiuo metu vyksta. Mane, kaip Tarybos narį, kaip šio rajono gyventoją, ypatingai jaudina ir neramina faktas, kad yra iš pamatų griaunama ilgus metus kurta mūsų rajono sveikatos apsaugos sistema.

          Vienas po kito „savo noru“ atleidžiami medicinos įstaigų vadovai. Jiems iš paskos – medikai. Kai kurie medikai, neapsikentę spaudimo ir visiško chaoso, bėga iš ligoninės ir poliklinikos, lyg iš skęstančio laivo.

          Be galo skaudu matyti, kad gydytojai, kuriais pacientai pasitikėjo ir kuriuos mylėjo, yra priversti išeiti iš darbo. Tai N. Dimšienė, J. Raudeliūnienė, N. Pilkienė, J.Ragenytė (iš ligoninės). Vien iš reanimacijos išėjo visas būrys gydytojų: D.Hibner. A.Tyla, R.Stasiulionė, J.Koroliova, A.Rodzevičienė. Kas dabar stos į kovą su mirtimi? Kas gelbės mūsų žmones? Juk reanimacija tam ir įsteigta, kad gaivintų, gelbėtų, o ne tam, kad atvažiavęs numirtum. 

Norėtųsi, kad merė nemeluotų žmonėms, kad neklaidintų jų beverčiais pažadais, žinodama, kad niekada jų negalės įgyvendinti. 

         Žmonės skambina ir skundžiasi, kad po kelias dienas nėra vizituojami pacientai ligoninėje. Labai blogai, kad šiandien dauguma jaučiasi tiek įbauginti, jog bijo pareikalauti jiems priklausančių paslaugų. Tų paslaugų, už kurias jie jau sumokėjo mokėdami mokesčius.

        Baisu, kad per kelis skyrius likęs dirbti vienas medikas. Baisu ne dėl jo kvalifikacijos, o dėl žmogiškųjų faktorių. Juk jis gali elementariausiai nesuspėti pacientui į pagalbą. Ne veltui yra numatyti kriterijai, keliais pacientais vienu metu medikas gali pasirūpinti.

         Man neramu, kad savaitgaliais budintys medikai vienu metu dirba kelis darbus. Jie ir budi, ir konsultuoja pacientus. Ką pasirinks medikas, jei konsultacijos metu bus atvežtas sunkus ligonis?

       Prieš kelias savaites iš sunerimusių rinkėjų skambučių sužinojau, kad Gelvonuose jau nebedirba ambulatorija. O juk dar prieš pusmetį susitikusi su Bagaslaviškio gyventojais rajono merė pasakojo ir žadėjo, kad kiekvienoje gyvenvietėje bus „daktarytė, kuri spaudimą pamatuos ir vaistukus išrašys“. Kodėl merė eilinį kartą drastiškai meluoja? O gal ji pati neprisimena savo pažadų žmonėms? Galima jai priminti – yra susitikimo įrašas. Juk medicinos pagalbos žmonėms reikia čia ir dabar.

         Lygiai taip pat merė gyrėsi, kad važiavo į Ukmergę ir sutarė dėl „žaliojo koridoriaus“ širvintiškiams, suderino net autobusų važiavimo grafikus. Ir vėl merė  apsimelavo. Kur tie žadėtieji autobusai? Juo labiau, kad į Ukmergę širvintiškiai jau važiuoja ne tik į turgų ar pas gydytojus. Net ir pasų pasikeisti reikia važiuoti į Ukmergę ir begalę kitų reikalų susitvarkyti.

          Man neramu, kad žmonės puse lūpų skundžiasi, jog ligoninės pacientams liepiama patiems nusipirkti vaistus, jog slaugytojos ligoninėje dirba be vienkartinių pirštinių, bet jos džiaugiasi nauja valdžia. Džiaugiasi todėl, kad sumažėjo darbo krūviai. Iš pačių medikų girdime, kad pacientų ligoninėje gerokai sumažėjo. Ir ne todėl, kad žmonės mažiau sirgti pradėjo, o greičiausiai todėl, kad jie vyksta į kitas gydymo įstaigas. Man šis faktas liudija, kad žmonės nustojo pasitikėti mūsų rajono ligonine.

         Man nesuprantama tai, kas šiuo metu vyksta mūsų valstybinėse gydymo įstaigose. Kurį laiką abiems įstaigoms vadovavo vienas LEP-as – V. Eigėlis. Tuomet buvo spėliojama: ar tai merė be Tarybos pritarimo pradėjo gydymo įstaigų jungimą? O gal LEP-ė išėjo tam, kad galėtų dalyvauti konkurse ir tapti tikrąja vadove? Klausimų labai daug, o atsakymų nėra. Tačiau viskas greitai paaiškėjo ir žmonių kalbos pasitvirtino – konkurse dalyvavo vienintelė kandidatė ir ji tapo PSPC vadove. Bet va, paskelbę konkursą niekas nepasivargino pakeisti PSPC įstatų. Mediko išsilavinimo neturintis asmuo tapo vyr. gydytoja. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.

       Norėtųsi, kad merė nemeluotų žmonėms, kad neklaidintų jų beverčiais pažadais, žinodama, kad niekada jų negalės įgyvendinti.

       Žinoma, gerai merei naikinti mūsų rajono gydymo įstaigas. Juk ji pati net nėra mūsų rajono gyventoja. Jos faktinė gyvenamoji vieta – Vilnius. O ten daug medicinos įstaigų, didelis ir medikų pasirinkimas. Ji niekada nesupras, ką reiškia sukrapštyti paskutinius pinigus, kad galėtum nuvažiuoti pas gydytoją.

        Šiandien kreipiuosi į Širvintų rajono merę. Gana skaldyti ir griauti. Tai padaryti gali kiekvienas ir proto tam nereikia. Mero pareiga suvienyti žmones ir rūpintis jų gerbūviu, stengtis išsaugoti gydymo įstaigas tam, kad paslaugas žmogus gautų kuo arčiau namų.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

66 Komentarai (-ų)

 1. skaitytojas iš kaimo sako:

  va dėl tokių straipsnių jums verta paleisti popierinį laikraštį, kad kaimai žinotų tiesą.

 2. priš tai rašiusiam sako:

  tamsta grasinate?! oi supakuos…

 3. To nesutinku 2016-06-23 13:39 sako:

  Tikiuosi proto invalide apsivoši kur nors. Ir tavo vaikai bus tuo kuo vadini savo komentare “šalava”.

 4. ... sako:

  Ko toliau to labiau tikiu kad protingu ir blaiviai mastanciu zmoniu sirvintose vis mazeja. Pastoviai pilamas purvas be pagrindo,minimos pavardes zmoniu,sakoma apie jos ne butus dalykus. Taip gali kalbeti tik zmones kurie nieko neismano apie darbo specifiika medicinoje aplamai. Geda . Jeigu nezinai,arba nepatingek suzinok,arba jeigu kamuoja nemiga nueik pas ta zmogu.paprasyk tegul diplomus parodo :)

 5. :D sako:

  Bet gi juokinga ir pikta,kai kazkas smeizia,prie ko cia Trinkuniene,prie ko cia ta laboratorija. Kas jums ten grybeliai kazkokioje vietoje uzaugo ?? Kas jums ten neduoda ramybes??? Jums kas ten galvoje vaidenasi? Juk istoti i medicina niekas nedraudzia,juk reikia tu paciu laborantu,tu paciu seseliu,3 metus mokslo,paskui kas puse metu tobulinimosi kursai ir ziurekite gal priims is jus!! Juk net padejeju be atitinkamu dokumentu ne priima,kokia kalba eina apie kitu special.darbuotojus.

 6. papasakosiu sako:

  http://www.ldb.lt/TDB/VILNIUS/PASLAUGOS/Puslapiai/default.aspx
  o tu pasiskaityk, gal suprasi:
  DARBO BIRŽA:
  organizuoja aktyvios darbo rinkos politikos priemones:
  bedarbių ir įspėtų apie atleidimą iš darbo darbingo amžiaus darbuotojų profesinį mokymą
  remiamąjį įdarbinimą (įdarbinimą subsidijuojant, darbo įgūdžių įgijimo rėmimą, viešuosius darbus, darbo rotaciją)
  paramą darbo vietoms steigti (darbo vietų steigimo subsidijavimą, vietinių užimtumo iniciatyvų projektų įgyvendinimą, savarankiško užimtumo rėmimą)

  “Profesinis mokymas” gal yra kas nors girdėto? Ar irgi neigsi?
  kad profesinis mokymas suteikia profesija, o profesija yra specialybės sinonimas.

 7. to nepasakok sako:

  pirmą kartą girdžiu, kad kursai suteikia specialybę:)) Nebūtų kepėja:)

 8. gaila sako:

  sužlugdys ligoninę ir neliks gydytojų, kas didybės maniją gydys?

 9. baisu sako:

  susiradau tą rojaus kūrimo apsiskelbimą. Nu pypiec. Čia jau didybės manija. Susireikšminimas kapitalus. Metas pas specialistus. Arba pas kunigėlį spaviedotis.

 10. nepasakok sako:

  apskaitininkui užtenka to, ką finansuoja ir kokius kursus suteikia darbo birža. Ir gana čia aiškinti. Laboratorijoje dirba laborantė, kurią gyd. Trinkūnienė visada įžeidžančiai vadina pieno laborante. Ji taip pat neturi medicininio išsilavinimo, o baigė tik kursus, beja ir kurią ta pati meškauskienė visada gynė. Laboratorijos vedėja Matukienė taip pat pagal išsilavinimą biologė, baigė kursus ir įgavo teisę dirbti medicinoje. Taip, kad gana čia aiškinti kas ir kokį išsilavinimą turi.

 11. to nesutinku sako:

  tai, kad kepėja nebaigė mokslų, tik kursus. Kursai išsilavinimui neprilygsta.

 12. nesutinku sako:

  Kepėjai neuždrausta baigti mokymus ir įgyti kitą specialybę. Kaip ir šalavai valdyti rajoną. Tegyvuoja lygybė :)

 13. už Pakalnį sako:

  kiekvienas mokytojas turėtų vaikus mokyti ir rodyti pavyzdingą elgesį, o ne politikuoti. Vasiliauskienei, Zibalui tai garbės nedaro. Labai jau negražiai kalbama apie tokius mokytojus. Reikėtų susimastyti, kadencija ne amžina.

 14. gerb.Pakalni sako:

  Jus asmeniškai žadėjote žaliuosius koridorius Vilniaus ligoninėse.Kur jie?žadėjot vip.palatas,poilsio kambarius personalui(patogius),kol guledavo Jus7 artimieji…kur visa tai?yra problemų,bet jų buvo ir prie Meškauskienės ne ką mažiau,tik buvo tyla,visiems buvo gerai.Daktarai kelia sąmyšį,nes jie buvo ponai,vieninteliai ir nepakartojami…nežiūrėkim merės,dirbkim savo darbą kiekvienas ir viskas bus gerai.Kiekvienas gydytojas turėtų gydyti,o ne politikuoti.Šiukštienei tai garbės neprideda,nes pacientai už nugaros kalba ką kitą.Dirbkim mielieji ir mažiau pjaukymės,purvo ir taip labai daug

 15. to :) sako:

  Na sutikite, kad kepėjai buhalterijoje ne vieta:))

 16. už Pakalnį sako:

  greitąją Vilniui atidavė pagal nutarimą, o ne pagal Pakalnio norą. Gana čia purvais mėtytis.
  O šiaip kai pagalvoji, jei jau sesutė nusipirko diplomą, tai ji šaunuolė, pati užsidirbo ir nusipirko. Vadinasi tų seselių geri atlyginimai.
  Blogiau merei – jai Pinskus diplomą nupirko, toji net užsidirbti nesugebėjo.

 17. to Pakalniui sako:

  Na jei konservatoriui buvo išnuomotos, tai Vasiliauskienė kalta – ji konservatorė ir buvo praeitoje kadencijoje. O dabar yra darbo partijos ložėje. Tai visgi, prie ko čia Pakalnis. Juk patys viską jaukėte ir tada ir dabar.

 18. :) sako:

  gydytoja Raudeliūnienė buvo gražiai paprašyta išeiti. Negražinkite tiesos. Kad ji daug kam nepatiko, tai tiesa, tačiau būtų dar dirbusi, jei nebūtų “paprašyta” išeiti savo noru į užtarnautą poilsį. Beje, taip “paprašyta” buvo ir mūsų gražioji senoji buhalterė Marytė :) kuri dabar labai daug rašo kokia buvusi vadovė bloga ir kad įdarbino giminaitę. Chi, chi.

 19. Pakalniui sako:

  Gal “gelbėtojas” Pakalnis atsakys:
  1. Kas atidavė Širvintų greitają pagalbą Vilniui?
  2. Kas apeinant visus teisės aktus paskyrė Širvintų ligoninės pavaduotoją gydymui seselę??
  3. Kas išnuomavo puikiausias ligoninės išremontuotas patalpas 1-me aukšte už simbolinę kainą konservatoriui Aleknai???
  O dabar atsibudo per pilnatį ir rėkia nesavu balsu- pavojus, dangus griūva. Tuo pačiu ir Živilė kalta. Kaip gera gyventi kai pats “nemeluoji ir neklysti”, o visi kiti melagiai ir žulikai?

 20. to geruliai sako:

  ale ir pats iš durnyno, kad po vidurnakčio dar nemiegi. Ką, visagalė pilnatis kamuoja, ar visgi krištolinei duoklę atiduodi :)

 21. geruliai sako:

  Pilnatis tikrai graži. Bet prašau dar kartą. Bent per pilnatį atjunkit internetą durnyne.

 22. Nusipezejo sako:

  Nusipezejimas ir tiek,senai pamirsta tema.

 23. Prieš tai rašiusiam sako:

  Man regis vietoj marytės paminklą pastatys gelbėtojai ir pačiai darbščiausiai. Nieks kitas tiek nenuveikė ir nenuveiks. Juk negali likti neįvertinti tokieeeeeeeeee nuopelnai ir pasiekimaiiiiiiiii, bei darbaiiiiiii.
  Bus graži dovana miestui.

 24. Pilnatis sako:

  Va ka reiskia pilnatis… nei metu kas skiria, nei teisiniu dalyku ismano kaip turtas perduodamas. Buvusiems klapciukams reiktu susimesti ant pamiklo seseliai. Butu vietine Maryte del meskyte

 25. pilnatis sako:

  pilnatis čia jus taip veikia?

 26. melagė sako:

  nu tai visi seniai žino, kad ji meluoja ir neraudonuoja. Spindi krištoline šviesa, durniai jai paploja, bet nieko negauna. Gal jau metas pabust iš letargo miego?

 27. Laimai sako:

  a tai jūs nežinot, kad dabar nevizituoja pacientų, nes Meškauskienė bloga? Nu ir kas, kad nedirba jau gal pusmetį, bet vistiek ji kalta

 28. Nu sako:

  o tai iš kur ištraukėte, kad sesutė perdavė Ukmergei, jei pagal nuorodą atidavėte ministerijai, o ligoninės pavadinimo ir juo labiau sesutės pavardės čia net nėra.
  Nu bet Pakalnis teisus. Melagiai aplink, nors tu raudok.

 29. Laima sako:

  O va tai tau. Tai ir merė prisidėjo prie šio reikalo. Tai ko čia klaupčiukai puola pakalnį ir tą meškauskienę.
  O tai kai uždarys ligoninę ir gi pakalnis vienas bus kaltas?

 30. iš nuorodos sako:

  Na bet jūs širvintiškiai ir šlykštūs esate. Dabar suprantu, kodėl garbingi žmonės išėjo iš ligoninės.

  LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ

  NUTARIMAS
  DĖL ILGALAIKO MATERIALIOJO TURTO PERĖMIMO IR PERDAVIMO

  2014 m. vasario 12 d. Nr. 129
  Vilnius

  Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo 5 straipsnio 1 dalies 6 punktu, 7 ir 9 straipsniais, 17 straipsnio 2 dalies 2 punktu ir įgyvendindama Valstybės turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. sausio 5 d. nutarimu Nr. 16 ,,Dėl Valstybės turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise tvarkos aprašo patvirtinimo“, taip pat atsižvelgdama į Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2013 m. lapkričio 28 d. sprendimą Nr. 1-277 ,,Dėl medicininės įrangos perdavimo“, Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutaria:
  1. Perimti valstybės nuosavybėn Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausantį ilgalaikį materialųjį turtą, kurio bendra likutinė vertė 2013 m. spalio 31 d. – 143 125,20 lito (vienas šimtas keturiasdešimt trys tūkstančiai vienas šimtas dvidešimt penki litai dvidešimt centų), pagal priedą.
  2. Perduoti valstybės nuosavybėn perimtą 1 punkte nurodytą turtą Sveikatos apsaugos ministerijai valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise.
  3. Įgalioti Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerį pasirašyti su Širvintų rajono savivaldybe 1 punkte nurodyto turto perdavimo ir priėmimo aktą.

  Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius

  Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis

  Lietuvos Respublikos Vyriausybės
  2014 m. vasario 12 d. nutarimo Nr. 129
  priedas

  VALSTYBĖS NUOSAVYBĖN PERDUODAMO ŠIRVINTŲ RAJONO SAVIVALDYBEI NUOSAVYBĖS TEISE PRIKLAUSANČIO ILGALAIKIO MATERIALIOJO TURTO SĄRAŠAS

  Eil. Nr.
  Turto pavadinimas
  Inventorinis Nr.
  Kiekis, vienetais
  Įsigijimo vertė, litais
  Likutinė vertė 2013 m. spalio 31 d., litais
  1.
  Laparoskopinė-artroskopinė įranga
  000930

  1
  273 000,00

  78 000,00
  2.
  Operacinis C lanko formos rentgeno aparatas
  000967/1
  1
  165 900,00
  53 313,30
  3.
  Chirurginių instrumentų rinkinys
  000966/8
  1
  12 250,00
  3 937,30
  4.
  Chirurginių instrumentų rinkinys
  000966/9
  1
  12 250,00
  3 937,30
  5.
  Chirurginių instrumentų rinkinys

  000966/10

  1
  12 250,00

  3 937,30

  Iš viso

  5
  475 650,00
  143 125,20

  ––––––––––––––––––––

 31. žinantis kaip buvo sako:

  pasitikrinkite ar tikrai slaugytė savavališkai perdavė įrangą Ukmergės ligoninei ar tik vykdė nutarimą.
  Baikite šmeižti tą slaugytę, dabartinė merė už ją daug prastesnė.

  https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/9a7bb6b097c411e3bdd0a9c9ad8ce1bf

 32. www sako:

  Lai kuria rojų žemėje, rojuj gera, nereik nei drabužių, o pasisotint obuoliukais galima. Nes kilus grėsmei, kad liksim nuogi basi, bus atsarginis variantas. Girdėjau žmonės kalba kad ir gėlyčių šiemet mažiau dėl senų skolų, o dovanos miestui verslininkas ko gero nenori daryti.
  Beje, o kur to rojaus sodo pradžia kuriama?

 33. Vietinis sako:

  Ar nebus cia berasinejantis teisuoliai aguonu apsiryja nuo vilniaus kelio pakeles?

 34. rojus sako:

  ir žada kasmet sodint po medį

 35. rojus sako:

  užtat rojų merė Širvintose steigia. Jau rojaus obuoliuką pasodino. Fb apsigyrė. Tuoj visi nuogi po medeliu sėdėsim

 36. gėlytė sako:

  kur jūs tas gėlytes matot? A? Sumažėjo. Gerokai sumažėjo gėlyčių

 37. @ sako:

  Nėr bankų, pasų poskyrio…, įtariu nebus ir ligoninės. O kalti žinoma bus buvusieji, kaip visur ir visada. O naikint ir griaut dar tikrai yra ką. Svarbu gėlytės žydi, žolynai ne prasčiau už juos.

 38. OHO sako:

  Puikus ir teisingas straipsnis. O komentarų gausa tik įrodo kad žmonėms ne visvien. Aišku kaip visada dalis komentatorių- krištolinių “advokatai”, gerai dirba ir ne tik agituodami aktyvūs.

 39. gana purvus barstyt sako:

  Dirba tos ambulatorijos.

 40. neverkit sako:

  tuoj krištolinė sužlugdys ligoninę. Va tada galėsit raudot, kiek norėsit – niekas nepadės.

 41. chirurgui sako:

  Gal rajonus sumasiai, chiruginis uzdarytas jau senai, o kas Ukmerges ligoninei laparoskopa ir artroskopa atidave , ar ne sesele???

 42. patinka sako:

  Man patinka Pakalnio straipsniai. Jis rašo retai, bet visada sujudina bangas. Nu bent pamato, bent išgirsta. Net ir mėlynųjų pusė kaip komentuoja.

 43. chirurgas sako:

  tai kad aš dirbau dar kol Meškauskienė vadovavo. Naujasis išparceliavo.

 44. Visiems žiauriems sako:

  Bent jau reik žinoti, kad Širvintu ligonineje nei chirurginio, nei traumatatologinio skyriaus nera. Del to reik padekoti visiems buvusiem gelbetojams ir ypac merui Pakalniui

 45. Tai kad sako:

  ten mina slenksčius Valkausko chebra. Tad Pakalniu nėra ko prikaišioti. Tamsta partijas supainiojot

 46. žiauru sako:

  kai chirurgas reanimacijos vedėjas. Juk ten pagrinde širdininkai patenka. Nu dar sutraiškyti po avarijų. Širdininkams reik kardiologo.

 47. Pakalniui sako:

  Labai gaila, kad visi buve pripratem teisybe vadinti melu, o mela teisybe. O Pakalniui geriau butu rupintis Memelio reikaliukais bei LLS “obciaku” ir kitais baltarankiais is liberalu klano, kurie mina prokuraturos slenkscius

 48. fėja sako:

  nu neateis merė ir nemostels lazdele ir tikrai nepasveiksit, kai toks bardakas. Va kas baisiausia

 49. Briedui sako:

  tik prie šios valdžios visi išeina”savo noru”, o Pakalnio straipsnyje tikra tiesa. Ačiū jam už tiesos paviešinimą, nors ji daug kam ir nepriimtina.

 50. to jelenai sako:

  Reikejo ne Vilniu, o i Klaipeda- prie juros oras geresnis.

 51. Bud. Gyd. sako:

  Mhm jo atvaxžiuoji i budėjimą ir turi apžiūrėti ligonius kurie jau kelias dienas guli, bet gydymo niekas nepaskirė nes nebuvo gydytojo. Situacija tikrai pablogėjo atėjus naujai valdžiai. Perkelė skyrių į naujas patalpas bet net WC suremontuoti jau 3 sav. negali. Ligoniai išsirašo į namus nes nesulaukia gydymo po 3-4 dienas.

 52. Runkelis sako:

  Verkia buves meriukas, kad prie lovio neprilenda. Kaip senoliai sako, ko nenumanai, tai geriau patylek…

 53. jelena sako:

  as savo tevus net persirasiau i vilniu, nes sirvintuose balaganas, graudu ziureti i grazejanti bet is vidaus gendanti miesta.. graudu

 54. kaimietis sako:

  Ekonomiste vistiek geriau nei ligoninei vadovo slaugute su pirktu MESLITOS diplomu… Che, Che, Che… O straipsnio komentatoriai irgi aiskus- galima pavardem israsyti (slaugute ir buve feodalai), kartojasi per visus straipsnius. nieko naujo.

 55. Briedui sako:

  tik prie blondinių valdžios visi vadovai ir dauguma darbuotojų išeina “savo noru”, o ekonomistai “laimi” konkursus ir tampa vyr. gydytojais. Fenomenalu, ar ne?

 56. Briedas sako:

  Tikros žinios iš Širvintų turgelio. Nei vieno sakinio tiesos. Ryškiai keršto naujienų ir žymiosios slaugytės eilinis melo kūrinėlis. Gerai būtų, kad šitie rašytojai bent iki ligoninės ateitų ir pasižiūrėtų- kas darosi? Kokie nauji daktarai pradėjo dirbti ligoninėje, kas iš vis joje vyksta? Ir Pkakalniui asmeniškai- gydytoja Raudeliūnienė išėjo pati į užtarnautą poilsį, o kaip ir priklauso padorioje visuoomenėje, gavo išeitinę, kurią užsitarnavo už savo ilgametį darbą… O reanimacijoje dirba 6 patyrią gydytojai anestioziologai ir nereik meluoti, kad nėra kam gydyti- vien tik šią savaitę pradėjo dirbti 2 nauji gydytojai LOR ir okulistas. Kitą savaitę pradės dar 2. Tai gi Pakalniui- NEREIK NAGLAI MELUOTI> LIGONINĖ NESUGRIUVO IR NESUGRIUS. Nereik Mikaldos?Pakalnio aiškeregysčių

 57. taigi sako:

  Kazkokios patarnautojos surasytas tekstas?

 58. o sako:

  Kada p. Pakalnis pats asmeniškai buvo pas medikus? Ar jam pakanka VBS informacijos?

 59. Tokia sako:

  Realybė… ir nieko Kęstai nepadarysi. Nusispjauti pozicijai, juk nė vienas nesitiki,kad pakliūti gali pas tuo metu dirbančius gydytojus.. bus graudu,kai asmeniškai nukentės,vat tada supras,kad Lt dar helikopteriai neskraido,o mirtis dažnai netikėtai užklumpa nepasirenka nei poste esančio,nei eilinio žmogaus

 60. autoriui sako:

  kodėl opozicija nieko nedaro? Jūs drąsus žmogus. Kelkit kitus.

 61. ?? sako:

  Dėkoju klapčiukei už atsakymą.

 62. to žiniukui sako:

  o tai kodėl teismą nukėlė, ko trūko?

 63. žiniukas sako:

  sako, kad teismą nukėlė .

 64. žiniukas sako:

  LEP – laikinai einantis pareigas. Net Zurbos romane Šimtadienis taip parašyta. Skaičiau prieš kokių 15 metų :-)

 65. ?? sako:

  Gal šis protingas rašytojas galėtų paaiškinti, kas yra lepas ir lepė? Kažkaip iki šiol negirdėti žodžiai.

 66. ? sako:

  KADA MEŠKAUSKIENĖS TEISMAS?

Jūsų komentaras:


trys × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]