Širvintos. Gegužės 15 – 21 d. įvykių suvestinė    Švęskime Tėvo dieną kartu    Kviečiame į "Akordeono ir vargonų muzikos valandą"    Sušaukiamas Tarybos posėdis    Merė pusdienį skyrė kandidato žmonai   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Nuo liepos didinami atlyginimai medikams

         atsisiųstiŠių metų birželio pradžioje vykusiame Privalomojo sveikatos draudimo tarybos posėdyje buvo pritarta, kad iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto rezervo šiemet būtų skirta 30 mln. eurų sveikatos priežiūros paslaugų bazinėms kainoms didinti. Taip siekiama suteikti galimybę gydymo įstaigoms pakelti gydymo įstaigų darbuotojų atlyginimus. Apie būtinybę didinti darbo užmokestį kalbėta jau ne kartą, tad šis Tarybos sprendimas lems, kad sunkų ir pasiaukojamą darbą dirbantys medikai, slaugytojai, kiti gydymo įstaigų darbuotojai galėtų gauti didesnį atlygį.

         Taip padidinus visų sveikatos priežiūros paslaugų kainas, gydytojo etatui alga vidutiniškai galėtų padidėti apie 100 eurų, o slaugytojo etatui – apie 50 eurų, viso gydymo įstaigos personalo – apie 58 eurus.

          Taip pat Tarybos posėdyje buvo svarstomi aktualūs vaistų bei medicinos pagalbos priemonių kompensavimo klausimai, pritarta naujų paslaugų bazinėms kainoms.

            Šiuo metu PSDF biudžeto rezervą sudaro 65,5 mln. eurų. Šios lėšos yra paskirstytos į dvi dalis, viena jų – 21,6 mln. eurų – sudaro pagrindinę dalį, kita – 44 mln. eurų – rizikos valdymo dalį. Pastarosios dalies lėšos gali būti naudojamos sveikatos apsaugos ministro sprendimu, įvertinus Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir Privalomojo sveikatos draudimo tarybos nuomones.

           „Iš PSDF rizikos valdymo dalies skyrus 30 mln. eurų, nuo šių metų liepos 1 d. vienodu mastu – 5,5 procento – būtų padidintos visų sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos. Tokiu būdu gydymo įstaigos, sudariusios sutartis su ligonių kasomis ir suteikę pacientams paslaugas, gautų daugiau lėšų, kurios ir turėtų būti naudojamos darbo užmokesčiui didinti”,– teigė Vitalija Dagilytė, VLK Biudžeto planavimo skyriaus vedėja, laikinai vykdanti Ekonomikos departamento direktoriaus funkcijas.

         Pasak V. Dagilytės, taip padidinus visų sveikatos priežiūros paslaugų kainas, gydytojo etatui alga vidutiniškai galėtų padidėti apie 100 eurų, o slaugytojo etatui – apie 50 eurų, viso gydymo įstaigos personalo – apie 58 eurus.

Valstybinės ligonių kasos prie SAM informacija

 

 

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. ... sako:

  Ponia L.R.- na pagal Jus tai tikrai toj ligoninėj nepersidirbat ;-) …..

 2. priešams sako:

  durnaropių priėdėt?

 3. Priešai sako:

  Nuo kada savivaldybė už sveikatos paslaugas moka??? Nu 3-4 klykiam, merė kaltaaaaaaaaaaaaaaaa

 4. Iš savivaldybės sako:

  Linkim sveikatos ir laimės jums brangieji draugai medikai, bet pinigų nėra…. (mums neužtenka)

 5. Laima sako:

  Svarbiausia, kad iš tikrųjų būtų pakelti medikų, ypač Širvintų, atlyginimai. Mes tikrai sunkiai ir su atsidavimu dirbam. Kokiu būdu ir kas prisiims sau laurus dėl to, visiškai nesvarbu. Protingi supras, o kvailiams įrodinėti nėra reikalo. Svarbu tik faktas, kad atlyginimai pakiltų. To visiems medikams ir linkiu.

 6. ? sako:

  Kaip tai nėra? Juk aukščiausiojo lygio vadybininkai atėjo vietoj seselės. Pakels tikrai, matysite, ypač sau, kaip ir visa valdančioji rajono dauguma: sau atlyginimą pasikėlė.

 7. o sako:

  Sirvintu medikam niekas algu nekels….nera pinigu…va taip va….

 8. ai sako:

  tai kad ir taip apsiskelbs. Pas mus dabar tokia politika rajone. Kas gerai, tai valdantieji. Kas blogai – buvę.

 9. ech jūs!!! sako:

  Nu kam paskelbėt? Visą reikalą sugadinot. Būtų krštolinė pranešus, kad jos ir naujo vadovo dėka keliami atlyginimai. Būtų visi dėkoję… O jūs… Et, visą reikalą sugadinot

Jūsų komentaras:


trys × devyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]