Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Padės jaunimui susikurti darbo vietas kavinėse ant ratų

 atsisiųsti (2)

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) su partneriais pristatė naujieną Lietuvoje – 10 mažiausių pasaulyje kavinių ant ratų, kuriose dirbs beveik 40 žmonių. Švedų startuolių “Wheelys” sumanytose kavinėse ant ratų, kurios dabar atkeliavo ir į Lietuvą, bus prekiaujama kava, šaltalankių arbata ir šeimos verslo “M DONUTS” spurgomis.
“Idėja be darbo – nieko verta. Savo idėjai suradome bendraminčių ir su jais padėsime jaunimui susikurti beveik 40 darbo vietų. Visą vasarą šiose kavinėse ant ratų jie prekiaus kava ir spurgomis, įgis visas pradedančiajam verslininkui reikalingas žinias: kaip gauti verslo liudijimą ir kitus pažymėjimus, kaip bendrauti su klientais, tiekėjais. Žinoma, iš šios veiklos jie užsidirbs ir pinigų”, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) pirmininkas Artūras Zuokas.
Pasak jo, verslumo, ypatingai – tarp jaunų žmonių, skatinimas yra svarbi Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) programos artėjančiuose Seimo rinkimuose dalis. „Šiuo projektu su partneriais ne tik padėsime jauniems žmonėms sukurti darbo vietas vasarai, bet ir patys matysime, su kokiais sunkumais susiduria smulkusis verslas realybėje. Mes patys su Lietuvos laisvės sąjungos kandidatais į Seimą praėjome visas procedūras, išsiaiškinome, kiek laiko užima gauti visus leidimus prekybai ir praktiškai išbandysime šią veiklą”, – pabrėžė A. Zuokas.
Net dešimt kavinių-dviračių pasklis po visą Lietuvą, miesto renginius, festivalius ir prekiaus kava, arbata bei amerikietiškomis spurgomis. .
“Džiaugiamės galimybe prisidėti prie naujų darbo vietų kūrimo Lietuvoje, išmokyti jaunimą prekiauti, bendrauti su klientais, pasidalinti patirtimi. Patys pradėjome amerikietiškų spurgų verslą, jį plėtojome, buvome vadinamųjų užkandinių ant ratų (ang. food truck) pradininkais Lietuvoje. Turime skatinti verslumą visais įmanomais būdais, dažnai net mūsų pomėgiai gali virsti verslo idėjomis”, – sakė MB “Amerikietiškos spurgos” direktorius Mantas Vokietaitis, tieksiantis kavinėms ant ratų Lietuvoje itin populiarias spurgas.

Projekto partneriai: startuolis iš Švedijos “Wheelys”, kuris plečia mažiausių kavinių ant dviračio tinklą visame pasaulyje, šeimos įmonė “M DONUTS”, tieksianti šviežias spurgas, Lietuvos startuolis Pulsetip ir kiti.
Naujienas apie vietas, kur dirbs kavinės ant ratų sekite www.lls.lt, socialinio tinklo Facebook paskyrose Lietuvos laisvės sąjunga | liberalai, Zuokas, ir M DONUTS.

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. noriu sako:

    va ir aš noriu pradėti tokį verslą. Padės man kas nors Širvintose? Ne pinigų noriu, o gerų protingų patarimų

Jūsų komentaras:


vienas × penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]