Vyksta Širvintų miesto šventė    Padėka "Krašto naujienų" skaitytojams    Kadastriniai matavimai Dangaus g. 1, Zujūnų sen., Vilniaus r. sav.    Skaitymai prie „skruzdėlyno“    Širvintos. Liepos 10-16 d. įvykių suvestinė   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Piliečiai kviečiami pretenduoti į Seimo rinkimų apygardų komisijų narius

            Artėjant Seimo rinkimams,  Teisingumo ministerija kviečia piliečius siūlyti savo kandidatūras į  sudaromų Seimo rinkimų apygardų komisijų narius. atsisiųsti

          Teisingumo ministras Juozas Bernatonis turi teisę į 71 rinkimų apygardos komisiją pasiūlyti po vieną kandidatą, todėl piliečiai, kurie nori aktyviai dalyvauti rudenį (spalio 9 d.)  organizuojant ir vykdant Seimo rinkimus, kviečiami siūlytis ir pretenduoti į šių komisijų sudėtį.

            Kandidatas, pretenduojantis į komisijos narius, turi gyventi ar dirbti savivaldybės, kuri visa ar jos dalis priskirta šiai rinkimų apygardai, teritorijoje.

       „Siūlomi asmenys turi būti nepriekaištingos reputacijos pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai, turėti aukštąjį teisinį išsilavinimą. Į komisijos narius negali pretenduoti asmenys, kurie per paskutinius trejus Seimo, Respublikos Prezidento, savivaldybių tarybų rinkimus, rinkimus į Europos Parlamentą arba referendumą buvo atleisti iš rinkimų ar referendumo komisijos už rinkimų ar Referendumo įstatymų pažeidimą“, – pažymi J. Bernatonis.

           Kviečiame iki š. m. birželio 15 d. raštu pasiūlyti kandidatūras į formuojamų Seimo rinkimų apygardų komisijų narius, nurodant apygardą, į kurios rinkimų komisiją asmuo siūlomas bei kitus reikiamus duomenis, pagal teikimo Vyriausiajai rinkimų komisijai dėl asmenų, siūlomų į Seimo rinkimų apygardų komisijas formą, kurią galite rasti interneto svetainėje adresu http://www.vrk.lt  skyrelyje Rinkimų komisijų  apygardų sudarymas. Papildomai prašome nurodyti informaciją apie siūlomų asmenų įgytą išsilavinimą ir išsilavinimo įgijimo metus.

              Pretendentai maloniai kviečiami savo kandidatūras Teisingumo ministerijai teikti raštu ar el. p. [email protected].

 

Teisingumo ministerijos  informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. abejoju sako:

    kad valdovė leis be jos žinios komisijas formuoti

  2. Laima sako:

    Nepritariu, kad bus iš vienos teisingos partijos. Mūsų apygarda kartu su Molėtų, taigi, daugumą lems Molėtų kraštas. O tai džiugu, nes krištolinė ten nelabai turi įtakos. Ten valdo konservatoriai. Tikri konservatoriai, ne tokie kaip mūsiškė.

  3. garantuoju sako:

    visi komisijoj bus iš vienos partijos.

Jūsų komentaras:


aštuoni − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]