Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Savivaldybė ir vėl taiso savo broką

J.Purvaneckui ir K.Pakalniui kilo daug klausimų dėl buitinių atliekų kainų ir pačios sutarties.

J.Purvaneckui ir K.Pakalniui kilo daug klausimų dėl buitinių atliekų kainų ir pačios sutarties.

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

                      Praėjusiame Tarybos posėdyje buvo padidintos buitinių atliekų kainos. Praėjo savaitė ir sprendimas vėl teikiamas pataisymui.

                     Tai jau ne primas kartas, kai ką tik priimti sprendimai teikiami pataisyti. Tai Savivaldybės administracija, vadovaujama Ingridos Baltušytės Četrauskienės, vis taiso ir taiso savo daromą broką. Taip nuolat parodoma, kad arba Administacija tiek negerbia Tarybos narių, kad nuolat juos gaišina, arba yra tokie nekompetentingi, kad negeba deramai parengti sprendimų projektų.

                Tarybos nariui Jonui Purvaneckui paklausus, ar verta, likus iki sutarties pabaigos vos 2,5 mėn, ją taisyti ir koreguoti. Taip pat jam kilo klausimas, kas pasirašė sutarties pratęsimą. Va čia ir vėl buvo parodyta didžiulė nepagarba Tarybos nariams ir rinkėjams. Dabartinė administracijos direktorė tvirtino, kad pratęsimo sutartį pasirašė Elena Davidavičienė, nors ji tuo metu jau nedirbo Savivaldybėje. Nejau save gerbiantis žmogus – vienas rajono vadovų – gali sau leisti taip meluoti? Pasirodo, gali. Ir meluoja net nemirkčiodama.

             J. Purvaneckas taip pat teiravosi, ar jau paskelbtas konkursas buitinių atliekų išvežimui, juk laiko iki sutarties pabaigos liko labai nedaug, o procedūras ir terminus reikia išlaikyti. Taip pat šiam Tarybos nariui rūpėjo kitas klausimas. Jo teigimu, būtų logiška manyti, kad rūšiuodami šiukšles žmonės sumažina bendrų šiukšlių kiekį, todėl būtina Tarybai peržiūrėti buitinių atliekų kiekius ir gyventojams juos sumažinti. Taip brangstant paslaugai mažiau nukentėtų rajono gyventojai. Deja, kaip jau tapo įprasta, valdančioji dauguma pasiūlymo neišgirdo.

           Tarybos nariui Kęstučiui Pakalniui net teko priminti tikrąjį savo vardą, nes vicemerė ne pirmą kartą jį iškraipė ir trumpino. Tiesa, vicemerė pastabą išgirdo. K. Pakalnis pareikalavo pagarbos kalbančiam Tarybos nariui J. Purvaneckui, o ne maivytis. Taip pat jis paprašė Administracijos atsakingiau dirbi, nes kiekvienas Tarybos narys planuojasi savo darbus ir kiekvieną savaitę negali dalyvauti posėdžiuose.

                  Paprasto klausimo svarstymas atvėrė ir lyg ant delno iškėlė visas Tarybos posėdžiuose vykstančias negeroves, kai akivaizdžiai tyčiojamasi iš kitokios nuomonės, kai žeminami opozicijos nariai, net neatsižvelgiant į vyresnį Tarybos nario amžių. Pagarbos neliko niekam. Neleidžiant kai kuriems Tarybos nariams pasisakyti svarstomu klausimu, valdančiajai daugumai leidžiama komentuoti net ir buitinius klausimas, kaip antai būtinumą išjungti šviesą salėje.

                  Visas klausimo svarstymas video medžiagoje.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. Amsis sako:

  Matėm , matėm .Tai reiškia ,kaip visada : meluojam , savo klaidas slepiam , tiksliau neigiam , bet kokia kaina arba apkaltinam opoziciją.Naudojamės kitų nuveiktais darbais , projektais , vagiam idėjas , skaldom visuomenę ir toliau tyčiojamės iš žmonių.T.y. DP valdo ir daro ko negali kiti

 2. ona sako:

  o matėt, ką apie šią tarybą rašė šventas laikraštis?

 3. Birutei sako:

  ok. kitam posėdy vadinsiu Živka, Irka, Bircia… Sakėt, nieko tokio trumpint vardus :-)

 4. Birutei sako:

  Jei taip suprantate apie klaidas tai galėtumėte pati rašyti be klaidų,kablelius sudėti ten kur turi būti…

 5. birute sako:

  kai paskaitai toki straipsni ,atrodo kad skundziasi penkiameciai smelio dezeje,sutrumpino varda,na ir kokia cia tragedija, o kad taiso klaidas tai pagirtina nes neklystanciuju nera

 6. negražu sako:

  Ir galingi gi tie buvusieji! Jau antrus metus nedirba, o dokumentus vis pasirašinėja, sutartis pratęsinėja, kainas kelia. Ir tik tam, kad dabartinėms blondinėms pakenkti, kad tik jos, vargšelės, daugiau rūpesčių turėtų, kad tik daugiau joms nepatogių klausimų kiltų. Žiūrėk, kadencija pasibaigs, o jos nė valdžios skonio nepajutusios liks. Ir vis per tuos buvusiuosius…

 7. ? sako:

  Ar tikėtina, kad administracijos direktorei reikia susirūpinti sveikata, jei jau tokia trumpa atmintis? O gal suktybėse jau visai susipainiojo?

 8. super sako:

  Neklysta tas, kas nieko nedaro.
  Jasiukevičiaus komanda buvo situo klausimu tobula.

 9. "123 sako:

  anigdotų karalystė ir karalaitės su nevispročių sindromu

Jūsų komentaras:


devyni − = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]