Per savaitgalį keturi ikiteisminiai tyrimai    Kviečiame į Raganaitės puotą    Sunkioji technika neišsiteko po Viesų viaduku    Ardomos ką tik paklotos plytelės. Kas atsakingas?    Tūkstančiai gyventojų privalės atsisakyti dujų balionų   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

V. Masiukienei gera žinia iš Teismo

atsisiųsti

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

            Joninių išvakarėse Virginija Masiukienė sulaukė geros žinios iš Teismo.

         Po to, kai Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė Virginijos Masiukienės skundą dėl neteisėto atleidimo iš darbo, o Savivaldybė garsiai savo laikraštyje ištrimitavo apie darbuotojos pralaimėjimą, moteris nepasidavė ir, advokatės Gitanos Gudaitės padrąsinta, sprendimą apskundė Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

        Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo kolegija, susidedanti iš trijų teisėjų, teismo posėdyje rašytinio proceso ir apeliacine  tvarka išnagrinėjo administracinę bylą pagal Virginijos Masiukienės apeliacinį skundą dėl Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimo administracinėje byloje pagal  V. Masiukienės skundą atsakovui Širvintų rajono savivaldybės administracijai dėl įsakymo panaikinimo.

               Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 140 straipsnio 1 dalies 1 punktu, teisėjų kolegija nutarė:

         Panaikinti Vilniaus apygardos administracinio teismo 2016 m. balandžio 4 d. sprendimą ir perduoti bylą pirmos instancijos teismui nagrinėti iš naujo. Nutartis neskundžiama.

         Šis Teismo sprendimas atvėrė V. Masiukeinei kelią ir galimybę įrodyti Teismui, kad ji buvo atleista neteisėtai, juo labiau, kad į skyrių, kuriame ji dirbo, yra priimtų naujų darbuotojų.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. širvintiškė sako:

  sveikinu Virginija.

 2. monika sako:

  problemų prisidarė neteisėtai atleisdami darbuotojus, tad jau jokie advokatai padėti negali.

 3. Simona sako:

  Sveikinu Virginija,sekmės ir stiprybės.

 4. man sako:

  gražuolės save skaitančios bėkit iš skestančio laivo nes ne juokais ateina ,,galas užtenka mėtyti pinigus advokatams, reiks asmeniškai pinigus grąžinti jums. Čia iš karto buvo aišku ir matoma, kad reorganizacija neteisėta. Kiek sugadinote žmonėms sveikatos, nervų. Niekada blogi darbai taip lengvai nepraeina, atsisuka atgal bumerangu, jūs apie tai nepagalvojote, ar buvote įsitikinę, kad visur ir visada laimėsite. Virginija eikite iki galutinės pergalės nenuleiskite rankų, Jūs jau laimite ir laimėsite. Laimėjusiems skiasčiausioji matyt kurs atskirą skyrių, nepriklausomą, nes bijos paliesti, nes jie bus drąsūs ir kiekvieną kabinėjimasi skųs. Gerų švenčių.

 5. GERAS PATARIMAS SAVIVALDYBEI sako:

  Meskit visus savo teisininkus ir nutraukit sutartis su advokatais. Pasisamdykit vieną advokatę. Tą, kur gina atleistuosius. Problemų su teismais daugiau neturėsit.

 6. DDD sako:

  Tai ką kolkas 100% pergalės. Ot tai teisininkės, ot kompetetingos atleidimuose. Gal savivaldybėj visi tokie specialistai?

 7. liuks žinia sako:

  Virginija, sėkmės teismuose. Laukiam pergalės

 8. mėlyniems sako:

  dedu galvą, kad neparašys. Juk gėda bus po to, kai apsigyrė, kad laimėjo

 9. Valio sako:

  Sveikinimai Virginijai

Jūsų komentaras:


penki × devyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]