Sudie, gražuole vasara    Vasaros palydų šventė Musninkuose    Bočių kelionė į Varšuvą    Skundė ar neskundė Tarybos nariai projektą prieš miesto šventę?    Algirdas Kuzma ir Širvintų rajonas   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Eilinį kartą merė apsimelavo (garso įrašai)

 

Jau šešis mėnesius Šiaulių kaimo bendruomenės namų durys užrakintos kaimo žmonėms.

Jau šešis mėnesius Šiaulių kaimo bendruomenės namų durys užrakintos kaimo žmonėms.

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

          Jau ne tik rajono gyventojams, bet ir Tarybos nariams merė akivaizdžiai meluoja.

        Tai žadamos ambulatorijos kiekviename kaime, o paskui tyliai uždaromos likusios, tai prisiimami kitų nuopelnai, tai nutylimi atleistųjų laimėti teismai.

      Šį kartą Tarybos posėdžio metu merė vėl apsimelavo. Tą melą užfiksavo savivaldybės, mūsų kolegų ir mūsų vaizdo kameros.

     Birželio mėnesio Tarybos posėdžio metu merė Tarybos nariams garsiai „skundėsi“, jog Šiaulių kaimo bendruomenės pirmininkė prašiusi jos uždaryti koplytėlę ir ją atiduoti bendruomenei (įrašo ištrauką pateikiame). Merė garantavo, kad jos kabinetas filmuojamas, tad viskas užfiksuota.

       „Negarbinga“, – tuomet pamanėme. Negalima vienus nuskriaudžiant siekti naudos sau (šiuo atveju bendruomenei). Siekdami tiksliau informuoti visuomenę, paprašėme:

      „Tarybos posėdžio metu merė Ž. Pinskuvienė minėjo, kad Šiaulių kaimo bendruomenės pirmininkė jos prašė uždaryti koplytėlę.

         Merė taip pat minėjo Tarybos nariams, kad yra pokalbio įrašas.

         Sulaukėme tiek vienos, tiek kitos pusės skambučių.

         Prašau suteikti galimybę išklausyti (arba atsiųsti)  įrašo arba jo dalies, kurioje bendruomenės pirmininkė būtent to prašo.

          Pagarbiai,… “

        Po keturių dienų gavome atsakymą: „Merė šiuo klausimu savo poziciją išdėstė 2016-06-30 Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu.

Pagarbiai…”

           Na, kad kažkas savivaldybėje turi teksto suvokimo problemų – jau pastebėjome. Mes klausiame vienų dalykų, atsako visai apie kitus.

        Tokio atsakymo priežastis paaiškėjo visai netikėtai. Vieną dieną visai netyčia gavome voką su įrašu ir laiškeliu:  „Palyginkite merės pasisakymą įraše ir Tarybos posėdyje. Atrasite tai, ko net nesapnavote. Nepasirašau, nes tai būtų tolygu darbo praradimui.” Viešai dėkojame nepažįstamajam (-ai) už įrašą.

           Na, mes ir palyginome… Abejonių dėl balso nekilo. Ir tapo aišku, kodėl savivaldybė  „nesuprato” mūsų prašymo pateikti gyventojams įrašą, kaip pirmininkė „prašo uždaryti koplytėlę” .

           O iš įrašo aiškėja, kad merė pasiūlė surinkti parašus ir perimti koplytėlę. Dar paaiškinama, kad kitų patalpų tikrai nebus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. Kylai sako:

  Pirma. Jei čia būtų ne tiesa, tamstos patronė seniai būtų laikraštį po teismus užtampius. Netampo, nes neturi kuo apsiginti. Antra. Kad ją nuverst, reikia 3/5 tarybos balsų. Tai sudaro 12 žmonių. Tiek yra jos pasekėjų, kitų yra mažiau. Va ir nėra kaip nuverst. Nebent… gyventojai pradėtų rinkti parašus Prezidentei dėl nepasitikėjimo mere. Ale gi vėl. Kalbėt visi kalba, bet gi kai daryti reikia, pasiteisina baime.

 2. Kyla sako:

  klausimas, o kodėl jei jau taip yra ir visi viską žino, carienės nenuverčia, o kur teisėsauga žiūri??? Ar Širvintų rajone ponams viskas galima?? O opozicija kuom užsiima??? Mažiau kalbėt reikia, bet veikt!!!!

 3. Ievai sako:

  Ieva, kitą kartą kai eisi pas pinskuvienę įsidėk į rankinuka česnako, kitaip prie jos artintis pavojinga. Nors siūlyčiau reikalų tvarkyt pas ją neit, nes naudos nulis, tik bėdos gali prisidarit, kaip šiuo atveju.

 4. Monika sako:

  jie šio straipsnio nemato,nes jo jiems nėra, tad ir piktintis nereikia.Bet po kokio nors kito straipsnio papils purvo ant straipsnio turinio , atleistųjų, Neringos,Kęsto,Vyto,Vidmanto.

 5. Yes! sako:

  Atėjus į valdžią merė žadėjo susidoroti su lenkais, todėl, kad už ją nebalsavo. Kadangi Jauniūnų seniūnijoje gyvena daugiausiai jų, tai ir susidorojo. Medžiukuose šiuo metu nėra nei bibliotekos, nei kultūros filialo, ta pati padėtis Jauniūnuose. Nors čia bibliotekininkė tik nuo Naujų metų dirba, bet šiuo metu visą mėnesį atostogauja, Barskūnų mokyklos priestato statyba stovi vietoje, o Bartkuškyje viskas atiduota mokyklai, o kur susirinkti žmonėms, lieka tik bambaliai ir naujų rinkimų laukimas, o tada bus puota.

 6. Stebetoja sako:

  Ko tai si kart labai mazai besipiktinanciu. Kas cia nutiko, gal karstis megztas beretes isgulde?

 7. kam? sako:

  kam šitaip meluoti? Ar mus durnais merė laiko? O kiek dar nežinome, ką primelavo

 8. IŠVADA sako:

  nu su mere kalbant reikia nuolat turėti diktofoną. Kitaip migam apdurnins. Ot biznis prekeiviams

 9. maladec sako:

  nebūtų garso įrašų, vėl padlaižiai rėktų, kad melas. O dabar belieka tik nuleist galvas ir tylėti

 10. Gerbiamam(ai) s sako:

  kam nusibodo ir neįdomu, tegu neskaito, o užsiima kitais darbais, kad ir pijokų papirkinėjimu. O kai ant galvos kakoja, gal reikia parodyti, kad kai kas elgiasi negarbingai. Tarp kitko, kompiuterio klaviatūroje yra lietuviškos raidės.

 11. super sako:

  Pinskuviene tiketi negalima. Ne vienu zodziu. Bet gi bambalinai ir netikejo. Jiems ar uz Pinskuviene ar uz Pokemon Go pabalsuoti… Nera skirtumo. 6 eurai ir uz Donalda Trumpa atiduos savo brangu balsa.

 12. nesuprantu, sako:

  kaip galejo neisrinkti buvusiu politiku…juk jie taip gerai dirbo…rajonas klestejo…ir tiek kadenciju…o db tik opozicijoje…ir rajonas merdi…

 13. nu tikrai sako:

  nu nerašykit apie tas melagystes. Karalienei viskas galima. Ji nemeluoja, o elgiasi pagal aplinkybes. Tik va bėda. Kaip galima tikėti žmogumi, ir dar rajono vadovu, kuris nuolat meluoja?

 14. Ingrida sako:

  Regis galime turėti dar vieną šventę mieste. Širvintiskiai būkime dosnūs, kaip jau įprasta mumyse, susimeskime melagio karūnai. Šiaip ar taip visi cariene vadina, o kokia gi carienė be karūnos.

 15. s sako:

  Jau kaip nusibodo amzinos temos : melas, Siauliai, medikai, aciu zurnalistei, viskas blogai ir teisinga opozicja

Jūsų komentaras:


+ septyni = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]