Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kelių direkcija: asfaltuosime ir Širvintų raj. žvyrkelius

            Per dvejus metus daugiau kaip šimtas duobėtų ir dulkėse paskendusių žvyrkelių Lietuvoje virs asfaltuotais keliais. Panaudojant Europos Sąjungos paramos bei Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas, per 2016–2017 metus numatoma asfaltuoti apie 591 kilometrą žvyrkelių Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Vilniaus regionuose.
           Asfaltuojamos bus trumpos žvyrkelių atkarpos tarp jau asfaltuotų kelio ruožų.  2016–2017 metais bus išasfaltuota apie 476 km tokių atkarpų. Populiariai tokie keliai vadinami „zebrais“. Šiuo metu Lietuvoje tokių valstybinės reikšmės žvyrkelių yra 7225 kilometrų, o didžioji jų dalis (87 proc.) neatitinka net minimalių reikalavimų. Numatyti asfaltuoti kelių ruožai atrinkti atsižvelgiant į vidutinį metinį paros eismo intensyvumą, maršruto užbaigtumą mažinant skirtingų dangų ilgį kelyje, kelio dangos pasiskirstymą rajone, taip pat atsižvelgta į tolimesnę kelio jungtį su bendra susisiekimo infrastruktūra. Svarbus yra ir kaimo vietovėje gyvenančių žmonių skaičius – siekiama išasfaltuoti žvyrkelius ten, kur gyvena iki tūkstančio gyventojų.
           Iš Kelių priežiūros ir plėtros programos 115 km. kaimo žvyrkelių asfaltavimui per dvejus metus bus skirta 20,8 mln. eurų, ES paramos lėšos sudarys 14,3 mln. eurų.
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos dėl žvyrkelių ruožų asfaltavimo sudarė sutartis su viešųjų pirkimų konkursų laimėtojais.
           Birželio pradžioje jau pasirašytos sutartys dėl žvyrkelių, esančių Klaipėdos ir Šilutės (iš viso 11,878 km), Utenos, Ignalinos, Zarasų (19,317 km), Molėtų, Švenčionių, Ukmergės (18,846 km) ir Širvintų, Vilniaus rajonuose (17,543 km) asfaltavimo.
 Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Antanas sako:

  žmogau pasirašantis super, kaip gaila, kad net nedrįsti pasirašyti vardu.Man suprantama, kodėl parašytą tiesą vadini šmeižtu. Itikėjąs kuo nors žmogus tiki aklai. Tik vienas pavyzdys-teismas pripažino vaikų teisių skyriaus panaikinimą neteisėtu ir įpareigojo šį skyrių atkurti.Merė balsuoja prieš,juk teismo sprendimai privalomi vykdyti besąlygiškai. Buvo laikas kai žmonės aklai tikėjo Stalinu,buvo pasiruošę už jį atiduoti gyvybę.Buvo Hitleris,kuriuo tikėjo,ir atidavė savo gyvybes tuo pačiu ir atimdami milijonus kitų gyvybių.Siūlau ne aklai tikėti,o įvykius analizuoti, vertinti,tuomet matysi tiek pozityvą, tiek negatyvą.Gal atsiras ir poreikis atsiprašyti žmogaus už jo fizinius trūkumus.Gero krepšinio.

 2. super sako:

  >tau super
  Jums jau atsake. Beje, mes pazistami, kad jus mane tujinate?
  O situos moralus rasytojai paskaitykite. Ir del smeizto,, ir del apkalbu ir del patyciu.

 3. to tau super sako:

  4 iš 5 cia paskelbtu rasineliuų (isskyrus sveikinimus) yra patycios ir smeiztas. Todel nereikia piktintis, kad kazkam nervai neatlaiko ir paraso ka nors negrazaus, kas labai izeidzia sio puslapio globejus. Nuolatos zemindami kitus pagarbos neuzsitarnausite. Jeigu tyciojates is kitu, nepykite, kad ir jums atkertama tuo paciu.

 4. tau super sako:

  Esu skaitytoja, kuri skaito tiek šį puslapį tiek ir komentarus. Dažniausiai, jie būna gana pozityvūs- žmonės išsako savo nuomonę, kuri nors ir kitokia, bet yra gerbtina. Tačiau retkarčiais vis išlenda “idijotiški” komentarai- tyčiojamasi iš kitų fizinių savybių, vadinami “idijotais”, durniais, ir pan. Tikiuosi, kad tai vieno žmogelio darbas, gal būt ir apmokamas? Kreipiuosi į jį : reiškiu tau gilią užuojautą, nes tyčiotis iš žmogaus fizinių savybių- tai be dantų, tai per daug svorio- yra žiaurios patyčios, kuriomis siekiama įskaudinti…Gal būt, tu pragyvensi gyvenimą su visais sveikais dantimis, galėsi kandžiotis iki gyvenimo pabaigos,gal būt visada būsi lieknas ir strainus, kas čia žino? Viliuosi, kad tu neturi vaikų, kurie nepatirs patyčių dėl to, kad jie per ploni, ar per stori, ar kad iškrito dantukas ir šiandien švepluoja, dar labiau tikiuosi, kad jeigu ir turi vaikų, tai gal nesityčioji iš jų fizinių savybių?, nes užaugs tokie patys monstreliai, kaip ir tu ? Sory,

 5. besmegeniui sako:

  besmegeniui teksto suvokt šansų nėra

 6. super sako:

  >superiui

  Jus be smegenų? Jums sunku be jų gyventi? Užjaučiu. Bet kam taip atvirauti?

 7. superiui sako:

  va be smegenų gyvent daug sunkiau – ir niekas jų jau neįdės

 8. super sako:

  Va kur bedante idijote. Pati su savi kometuojasi.

 9. Jonas sako:

  Antanai, kaip tu manai, oi tikriausiai gaus pylos, tie “specialistai”, kurie nepranešė carienei, jog reikia ten nulėkt fotkę dėl piaro pasidaryti????

 10. Antanas sako:

  nemačiau fotkės laikraštyje ant atnaujintų kelio atkarpų Širvintos-Bagaslaviškis. Matomai klapčiukai nepranešė, kad kelininkai šiame kelyje dirba.pražioplintas piaras.

 11. Jonas sako:

  Gal jau ir kelininkams nusibodo, kad Jų visus darbus prisiima merė, kaip savo iniciatyvą???

 12. as sako:

  Jau maciau kaip kelias isasvaltuotas berzu gatvej… i kelio atkarpa nuvaziuoti i berzu 8 sudetinga nes i ta pusia nepadarytas nuvaziavimas, pagal senus projetus turejo visa berzu gatve asvaltuot, bet to nera…

 13. pastebėjimas sako:

  arba nutrins pinigus nuo kaimo žvirkelių miestui,juk dalis lėšų skiriama per ŽŪM, o ten dp,kurie visada padės.

 14. prieš tai rašiusiems sako:

  na tikrai nesutrukdys pasidaryti to piaro, nes daugiau taigi nieko nemoka. Turbūt ir saulė virš Širvintų pateka tik “merės iniciatyva”.

 15. nu tikrai sako:

  Ech jūs… Nie sąžinės, nei dorovės. Kaip dabar pijarą padaryt, kai jau įlindot ne vietoj?

 16. ach sako:

  užbėgote įvykiam už akių. Negalės dabar mereika pasigirti, kad “jos iniciatyva” rajono keliai išasfaltuoti. Nedorėliai Jūs

Jūsų komentaras:


− du = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]