Širvintos. Gegužės 15 – 21 d. įvykių suvestinė    Švęskime Tėvo dieną kartu    Kviečiame į "Akordeono ir vargonų muzikos valandą"    Sušaukiamas Tarybos posėdis    Merė pusdienį skyrė kandidato žmonai   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Už gerus darbo rezultatus 2015 metais ligoninės ir poliklinikos vadovams skirti priedai

Pinigai. Asociatyvinė nuotrauka

Pinigai. Asociatyvinė nuotrauka

 

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

        Širvintų rajono savivaldybės taryba dar balandžio mėnesį nustatė VšĮ Širvintų ligoninės direktoriui kintamosios mėnesinės algos dalį – 10% nuo mėnesinės algos pastoviosios dalies dydžio, o Širvintų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. gydytojai 30 % dydžio kintamą priedą prie atlyginimo.

             Sprendimas priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 str. 3 d. 9 p., Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo 151 str. 6 d., Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2011 m. gruodžio 1 d. įsakymo Nr. V-1019 „Dėl Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos viešųjų įstaigų veiklos finansinių rezultatų vertinimo kiekybinių ir kokybinių rodiklių ir vadovaujančių darbuotojų mėnesinės algos kintamosios dalies nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (redakcija – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2016-04-05 įsakymas V-447 „Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2011 m. gruodžio 1 d. įsakymo Nr. V-1019 „Dėl Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos viešųjų įstaigų veiklos finansinių rezultatų vertinimo kiekybinių ir kokybinių rodiklių ir vadovaujančių darbuotojų mėnesinės algos kintamosios dalies nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo” pakeitimo“) 181.1 p., 19 p.

           Aukščiau minėti įstatymai numato, kad už gerą įstaigų vadovų darbą, kaip paskatinimas jiems gali būti taikomi algos priedai. Jei praėjusius metus vadovas dirbo gerai ir atnešė įstaigai naudą, jam sekančiais metais galima skirti priedą – mėnesinės algos pastoviąją dalį. Tai reiškia, kad vadovas visus metus – 12 mėnesių – kas mėnesį gaus algą ir numatytą priedą, kuris gali siekti iki 40% visos algos.

        Tokias paskatinamąsias priemones už puikius abiejų medicinos įstaigų metų rodiklius šiemet Taryba ir skyrė tiek ligoninės, tiek PSPC vadovams po to, kai patvirtino šių įstaigų finansines atsakaitas.

           Gražu, kad rajono vadovai supranta ir vertina taip visuomenei reikalingų įstaigų vadovų darbą. Tačiau į akis krinta kitas faktas – šiuo metu su Širvintų rajono savivaldybe bylinėjasi abi medicinos įstaigų vadovės, kurios galimai neteisėtai atleistos iš darbo. Paprastai žmonės iš darbo atleidžiami dėl to, kad tinkamai nevykdo davo pareigų. Tačiau iš Tarybai pateiktos medžiagos ir iš Tarybos priimtų sprendimų darytinos išvados, kad tiek N. Dimšienė, tiek L. Meškauskienė dirbo taip gerai, kad net naujiems, jas pakeitusiems, vadovams uždirbo priedus prie atlyginimų.

           Tuomet kyla pagrįstas klausimas: jei vadovės dirbo taip gerai, kad ataskaitos už jų vadovavimo periodą yra patvirtintos ir už puikius rezultatus net skiriami priedai prie algų, tai kokia gi buvo atleidimo priežastis?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. teismai sako:

  Neringa, gal jau turite žinių apie vadovių teismus?

 2. iš pašonės sako:

  priedai už 2015 metų darbo rezultatus. Tai tada už kokius “prasižengimus” buvo atleista PSPC vyr. gydytoja iš darbo? Va ir išlindo yla iš maišo, kad už NIEKĄ, šiaip, nepatiko ir atleido

 3. Ekonomistė šaunuolė sako:

  2017 m. Taryba galės Širvintų PSPC ekonomistei (oficialiai – “vyr.gyd.”) ne tik priedus nuimti, bet ir atlyginimą minusuoti už tai, kad Širvintų PSPC nuvarys į kapus su tokiu vadovavimu. Sėkmės, taip ir toliau.

 4. Purvasklaida sako:

  Paskutiniu metu su Širvintų pseudožurnalistėm visiška bėda. Pasiklydo vargšės savo peckelionėse. Va ir dabar. Ištraukė iš naftalino 3 mėn seniai visiem žinomą savivaldybės sprendimą ir varto pagal tą seną anekdotą -jei kandžiojas, tai lydeka. geriau vadovautusi senolių išmintim, jei nežinai ką pasakyt patilėk.

 5. to "jo jo" sako:

  Padorus žmogus elgtusi taip kad nebūtų už ką jo šmeižti ir skundų rašyti. Na ir kk2 padoriais žmonėmis nesidomi :)

 6. jo jo sako:

  Padorus zmogus nesmeižtų, skundu nerasytu ir KK2 nekviestų.

 7. nu nu sako:

  Gerai padirbėta! Sau atleidimai, kitiem priedai. Padorus žmogus neimtų priedo, kurio pats neuždirbo.

 8. oba sako:

  Gerai čia. Reikėjo parašyti anksčiau, gal būtų Dimšienei padėję. O Meškauskienės kitą savaitę kažkada.

 9. ? sako:

  Kada teismas Meskauskienes?

Jūsų komentaras:


− du = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]