Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apygardos teismas: Savivaldybės nepasitikėjimas Širvintų teismu – nepagrįstas

L.Meškauskienė ir jos advokatė G.Gudaitė

L.Meškauskienė ir jos advokatė G.Gudaitė

 

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ  * Nuotrauka iš KN archyvo *

          Šiandien Vilniaus apygardos teismas rašytinio proceso tvarka  nagrinėjo Širvintų rajono savivaldybės reikalavimą dėl Širvintų apylinkės teismo visų teisėjų nušalinimo ir Laimos Meškauskienės  civilinės bylos perdavimo nagrinėti kitam apylinkės teismui. Tik rugpjūčio 11 dieną gavęs  dokumentus, Teismas operatyviai išnagrinėjo bylą.

           Išnagrinėjimo rezultatai: Prašymas dėl teismo nušalinimo atmestas ir byla neperduota iš teismo, kuriam ji teisminga, kitam teismui (arba grąžinta teismui, kuriam ji teisminga).

         Tai reiškia, kad Širvintų rajono svaivaldybės pareikštas nepasitikėjimas  Širvintų rajono apylinkės teismu yra nepagrįstas ir Laimos Meškauskienės darbo byla prieš Širvintų rajono savivaldybę bus nagrinėjama Širvintų teisme.

             Jau rašėme, kad  pirmadienį Širvintų rajono apylinkės teisme vyko eilinis darbo bylos posėdis, kuriame nagrinėtas Laimos Meškauskienės ieškinys Širvintų ligoninei ir Širvintų rajono savivaldybei dėl galimai neteisėto darbo sutarties nutraukimo. Posėdžio metu įvyko akibrokštas, kai Širvintų rajono savivaldybės atstovas (advokatas) pareiškė nepasitikėjimą Širvintų rajono apylinkės teismu. Iš tokio pareiškimo galima spręsti, kad Savivaldybė nepasitiki teismu ir sako, kad visos jo nagrinėtos bylos yra šališkos ir sprendimai neteisingi. Tai labai rimtas pareiškimas. Daugiau apie tai: https://www.krastonaujienos.lt/2016/08/sirvintu-rajono-savivaldybe-nepasitiki-sirvintu-apylinkes-teismu-garso-irasas/


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. --》man sako:

  Lietuvoje antrą kartą pareikštas nepasitikėjimas teismu. Pirmą kartą Venckienė tai padarė. Ir tai laikote normalia procedūra? Jei būtų normali – nuolat būtų vykdoma.

 2. savivaldybė sako:

  Parodė didžiulę nepagarbą ne tik konkrečiam teismui, bet visai valstybei. Teiėjus skiria Prezidentė. Vadinasi, Širvintų savivaldybė nepasitiki ir ja.

 3. man sako:

  tai cirkas, kai is normaliu proceduriniu dalyku padaro sensacijas…

 4. Anonimas sako:

  Bet sugalvok tu man – visą teismą nušalint. Sveiku protu nesuvokiami dalykai.

 5. O varge sako:

  Tokie carienės viražai neturėtų nieko stebint , mes jau pripratę , kad neklystančioji ir jos šešėlis” pasiklysta ir tarp trijų pušų”, nemoka suskaičiuot net iki dvidešimties , nes vaidina nepralaimėjusias nei vienos bylos , kad taip šventai laikosi įstatymų , kad čia pat juos ignoruoja visų akivaizdoj , ir tt ir pp…Bet iš kur ji traukia tokius specus , kurie jos idėjas įgyvendina ? Kad ir šį paskutinį – nušalint visą teismą ? Poniai neįtiko vietinė Temidė ? Pašalint nedelsant – ir atsiranda kažkoks veikėjas , kuris tai padaro!Iš kur tiek “proto bokštų” toj mažoj šalelėj? Laimutei sėkmės , neprarask tikėjimo žmonėm ir tiesa. Tu nugalėsi ir įrodysi , kad negali tyčiotis iš mažo žmogaus valdžios antžmogės.

 6. NESUPRANTU NIEKAIP sako:

  ko Pinskuviene taip bijo Meskauskienes?niekuo neipatinga moteris,na baige mokamus mokslus,bet visi norekim,turekim pinigu ir mes baigsim.Vadovavo ligoninei,na priklauso parijai,sita padejo pasiekti posta,o ir ligonines tik pavadinimas,buti gali slaugos namai.Va Dimsiene tai moteris turinti galva ir viska ko reikia vadovui,gerbe ja visas kolektyvas,ne bijojo,o gerbe.O dabar taip elgdamasi savyvaldabe tik zemina save,nors ko noreti…isrinkom(bambaliniu deka),o turim visi.

 7. Vietinė sako:

  Kodėl gėlės ir konertai nemojami? Naiviai galvojat, viskas bus priskaičiyota prie šildymo ir visų kitų mokesčių, nes šventėm įmonės apdėtos “nalogais” o jos patikėkit susigražins iš mūsų

 8. tikrai sako:

  ir vėl žmonės ateis į teismą ir vėl išgirs negražių dalykų.

 9. > tai ką, sako:

  ir vėl neišdegė? Turbūt nėra teisingumo ant Lietuvos žemės, ania, mėlynieji? Visi teismai prieš jūsų “madoną”.

 10. pavasaris sako:

  O krištolinei ir jos komandai tai dzin. Pasikviečia savo televiziją Kakadu ir prieš visą Lietuvą vaidina, Jonelis dainuoja serenadas, šoka. Žema, gėda, protingi žmonės taip tiestukiškai nesielgia, lygis supratimo seniai aiškus. Tai va kaip dirba krištolinė. Labai norėjo vilkinti bylą, bet nepasisekė, reikia prieš rinkimus atrodyti švariai, Jonukui laimėti juos bet kokia kaina. Suvarys mūsų rajoną į ragą, pati pabėgs, o Jūs bėdžiai gyvenkite toliau ir sapnuokite gėles, koncertus nemokamus.

 11. savivaldybei sako:

  Kaip šlapiu skuduru per snukį… Ir ne gėda? Patys nesąmonių pridirbo ir net padorių teisininkų nesugeba susirasti. O pinigėliai tai kapsi…

 12. geras sako:

  o va 2ia tai geras. Nepavyko krištolinei. Man tik rūpi sužinoti, ar taip jau nieko neturit prieš atleistą vadovę, kad belieka griebtis nesąmonių? O kur jūsų žadėta byla jai?

Jūsų komentaras:


− du = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]