Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sporto ir pramogų šventė – vasaros palydėtuvės Šiaulių kaimo bendruomenėje

14151867_1433834156643833_2129100061_o

                  Dienos trumpėja, saulės spinduliai mus šildo vis rečiau ir šuoliais vėl artinasi rugsėjo 1 – oji. Baigiasi „katino“ dienos vaikams ir jų tėveliams. Dauguma vaikų po vasaros atostogų išsiblaškę, pamiršę apie saugų eismą ir kitus pavojus. Vykdant prevenciją rugpjūčio 26 d. į svečius pasikvietėme policijos pareigūnus, kurie vaikams priminė apie saugų eismą, atšvaitų nešiojimo svarbą ir kitus tykančius pavojus, bei kaip jų išvengti.
Norėdami tinkamai palydėti vasarą ir bei besibaigiančias atostogas Šiaulių kaime, bendradarbiaujant Šiaulių kaimo bendruomenei ir naująjam Širvintų kultūros centro Šiaulių filialo meno vadovui Egidijui Sinkevičiui gražią rugpjūčio 28 – osios dieną sporto aikštelėje buvo surengta sporto ir pramogų šventė – vasaros palydėtuvės. Į „garsiojo“ renovuoto Šiaulių kaimo pastato kiemą sugužėjo vaikai lydimi tėvelių ir senelių ne tik iš Šiaulių kaimo, bet ir iš Jauniūnų bei Bartkuškio.
Šventę savo sveikinimais atidarė žavia pirate persirengusi Šiaulių kaimo bendruomenės pirmininkė Ieva Pumputienė. Kartu su vaikais garsiais šuksniais ir pojimais į lauką išviliojo kartu pažaisti nežinia iš kur atvykusį su dideliu paslaptingu lagaminu linksmąjį klouną Traškį ( Egidijų Sinkevičių). Vaikai linksmai žaidė su klounu pievelėje smagius žaidimus ir gaudė paskutinius auksinės vasaros spindulius. Po judrių žaidimų norintys vaikai ir jų tėveliai su Traškio pagalba akimirksniu galėjo tapti mėgstamu personažu ar gyvūnu ir išbandyti teatrinio grimo subtilybes. Ant veidų Traškis specialiais dažais piešė ir drugelius, ir žmogų vorą, ir visokių vardų pokemonus, ir liūtus, ir katinus, kurie mėgsta vaikščioti vieni. Ši atrakcija labai patiko visiems ir buvo didelė staigmena.14151932_1433829699977612_1440813753_o
Pailsėję ir nusigrimavę ir maži ir dideli buvo pakviesti savo jėgas išbandyti sporto aikštelėje. Čia vėlgi laukė staigmena – vietoj tinklinio kamuolio žaidėjai gavo iš Kristinos Vinckevičiūtės rankų porą paklodžių ir pagalvę, kuriais buvo žaidžiamas netradicinis tinklinis. Emocijos liejosi per kraštus.
Savo jėgas dalyviai galėjo išbandyti žaisdami netradicinį „minusą“ į krepšinio krepšį mėtydami pagalvę, kas sukėlė daug smagaus juoko.
Gražvydas Balevičius, šią gražią dieną dar ir savo 14 – ąjį gimtadienį švęsdamas pravedė labai smagią estafetę, kur ir su maišais šokinėti reikėjo, ir šaukšte kamuoliuką slalomu nešti. Netikėtai buvo prisimintas ir „Kvadratas“, ir grupinis šokimas per sukamą didelę virvę.
Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis.
Po energijos reikalaujančių žaidimų visi galėjo pasistiprinti ant laužo kepamais spragintais kukurūzais ir dešrelėmis, savo pačių atsineštomis vaišėmis. Taip mes palydėjome vasarą ir atostogas ir džiaugiamės bendravimu ir buvimu visiems kartu savo numylėtoje vietoje, kur užaugo jau ne viena karta. Mes augome be kompiuterių, žaisdami vasarą lauke, važinėdami dviračiu ir žaisdami kamuoliu. Turėjome puikią vaikystę kupiną judrių žaidimų ir atviro bendravimo, todėl, norime atradę laiko savo vaikams dovanoti tos tikrosios vaikystės trupinėlį, kokioje mes patys augome ir kartu patys nors trumpam sugrįžti į savo vakystę… Ačių visiems, kurie prisidėjo prie šios idėjos įgyvendinimo ir padėjo organizuoti šventę.

Šiaulių kaimo bendruomenė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Reikia džiaugtis sako:

    Reikia džiaugtis, kad šiauliečiai nenuleido rankų. Optimizmo jums ir sėkmės.
    O politika tegu eina pro šalį…

Jūsų komentaras:


× vienas = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]