Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ugniagesių pagalbos prireikė medikams ir policijai

imagesDĖL ŠIRVINTŲ RAJONE ATLIKTŲ GAISRŲ GESINIMO IR GELBĖJIMO DARBŲ NUO 2016-08-08 IKI 2016-08-15 DIENOS

Pranešame, kad nuo šių metų pradžios iki rugpjūčio mėn. 15 d. Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 56 gaisrai ir buvo atlikti 37 gelbėjimo darbai.

            2016 m. rugpjūčio mėn. 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m.,Vilniaus g. 53 reikalinga pagalba policijos pareigūnams patekti į butą antrame aukšte. Pagalba suteikta. Pastačius ištraukiamas kopėčias, policijos pareigūnai apžiūrėjo butą.

2016 m. rugpjūčio mėn.11 d. gautas pranešimas,kad Širvintų sen., Gavėnių k. dega kviečių laukas .Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms, degantis kviečių laukas buvo užgesintas.Išdegė apie 15 arų kviečių lauko.

            2016 m. rugpjūčio mėn.13 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., J. Janonio g. 15 reikalinga pagalba medikams patekti į butą antrame aukšte.Pagalba suteikta.Panaudoju skablines kopėčias ir gelbėjimo virvę per balkoną buvo patekta į butą, įleisti medikai.

            2016 m. rugpjūčio mėn.13 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Vilniaus g. 53 reikalinga pagalba medikams patekti į butą trečiame aukšte. Pagalba suteikta. Panaudojus ištraukiamas kopėčias per langą 3-ame aukšte patekta į butą, atidarytos užsitrenkusios vonios durys.

Viršininkas Eugenijus Iziumcevas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]