Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Būk matomas- būsi saugus

IMG_0799x

         Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuras ir Širvintų rajono policijos komisariatas Širvintose organizavo akciją „ Būk matomas- būsi saugus“, kurios tikslas – skatinti gyventojus tamsiu paros metu nešioti atšvaitus ir taip saugoti savo sveikatą bei gyvybę.
Rugsėjo 6 d. rytą Visuomenės sveikatos biuro specialistės kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnais, talkinant jaunosioms policijos rėmėjoms, prie pėsčiųjų perėjų, vedančių į pradinę mokyklą ir „Atžalyno“ progimnaziją, dalino atšvaitus į mokyklą skubantiems mokiniams. Pareigūnai taip pat informavo kaip taisyklingai juos nešioti, kad būtum matomas tamsiu paros metu. Atšvaitas – juostelė dedamas ant dešinės rankos, aukščiau riešo. Vaikams buvo primenama, kad pats atšvaitas nešviečia tik atspindi automobilių žibintų šviesą ir nematomus padaro matomais. Deja, ne visi eismo dalyviai supranta jų svarbą, žmogų su atšvaitu vairuotojas gali pastebėti iš penkis kartus didesnio atstumo nei be atšvaito.
Akcijos organizatoriai praeiviams palinkėjo geros dienos ir priminė, kad reikia elgtis atsakingai, turint su savimi asmeninę saugos priemonę „Atšvaitą“ patekti į eismo įvykį tikimybė yra labai maža. Akcijos metu Širvintų mokiniams išdalinta 500 atšvaitų, todėl tikimės, kad jie bus matomi ir saugūs.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]