Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kvietimas į skulptūros ,,Mama…!” dingusiems vaikams atminti atidengimą

angelas-gabrielius-1-1Dingusių žmonių šeimų paramos centras kviečia Jus į skulptūros ,,Mama…!”  atidengimo ceremoniją, kuri vyks rugsėjo 22 d. 10 val. šalia Lietuvos vaikų ir jaunimo centro, Konstitucijos pr. 25, Vilnius.

Atidengimo ceremonijoje dalyvaus LR Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkė Larisa Dmitrijeva, Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Vidaus reikalų viceministras Artūras Norkevičius, Vilnius miesto vicemeras Gintautas Paluckas, JAV ambasados atstovas bei kiti svečiai. 

Vaikų dingimas – vis didėjanti problema ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Oficialiais Policijos departamento duomenimis, 2015 metais yra dingę 3241 žmogus, iš jų – net 63 proc. yra vaikai (2048). Deja, šis skaičius kasmet tik didėja.

Net 90 procentų dingusių vaikų patys pabėga iš namų.  Skulptūra ,,Mama…!” atspindi priežastį, kodėl vaikai priima šiuos sprendimus. Meno kūrinys taip pat skatins visuomenę atkreipti dėmesį į problematiką, vaikus užduoti klausimus, o tėvus – aktyviai reaguoti į vaikų problemas bei ieškoti joms sprendimų.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− aštuoni = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]