Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Melas išlindo dar susitikimo metu

14370266_609762615873044_9155468121470463439_n       Dar  Širvintų centrinės aikštės vizijos pristatymo metu Tarybos narys Giedrius Jozonis visiems susirinkusiems atskleidė merės melagystę dėl to, kad pasaulyje būsime pirmi. Akivaizdžiai nustebo pristatymo organizatoriai, o administracijos direktorė išsitraukė savo mobilųjį ir puolė kažko ieškoti jame.

         Netrukus po susirinkimo viename viešųjų tinklų pasklido dalinimasis melo įrodymu su tokiu prierašu: “Šiandien garbūs architektai pateikė naujos Širvintų aikštės projektą. Kaip sakė merė, unikalų ir vienintelį visame pasaulyje! Tik pristatydami nepagalvojo, kad žmonės ir Širvintose internetu naudojasi.. .” Ir pridedama nuotrauka Vokietijos miesto, kuriame tokia aikštė jau yra . Kartu ir nuoroda į informaciją https://barcode.com/201603115733/german-city-builds-giant-qr-code-in-town-square.html

         Ar merė melą sugalvojo pati, ar ją apgavo architektai – klausimas lieka neatsakytas. Tačiau jos frazė iškalbinga: “ ne tikriausia, mes esame tikri, nes tikrinome, žiūrėjome po architektų pasiūlymo. Kad pasaulyje Širvintos būtume pirmi, tai tikrai atkreiptume visų dėmesį <…> Širvintos taptų pirmuoju pasaulio miestu savo pagrindinės aikštės grindinyje panaudoję QR šriftą…”

         P.S. Mes nesakome, kad idėja bloga. Permainos visada gerai. Tačiau nesuprantama, kam reikėjo meluoti? Juk google šiais laikais visagalis…

Merės žodžius galite išklausyti čia:


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. Gerbiamam(ai) s sako:

  O ka jonelis jau susitvarkė?

 2. to be pykčio sako:

  O mane siutina žmonių ribotumas. Ar išgražinus aišktę kas nors gaus naujų darbo vietų, ar padidės vidutinė alga Širvintose,ar pagerės tvarka mokyklose, ar pagaliau baigę mokyklą vaikai norės čia grįžti, o ne likti didmiesčiuose? Čia jau reik GALVOTI, tai ne gėlytes sodinti ar trinkelių jūrą iškloti.

  Atsakykit į šiuos klausimus ir pagalvokit ar nuo to galo pradedami pokyčiai.

 3. Andrius sako:

  Ir kas būtų tam QR kode užkoduota? Nuoroda į http://www.sirvintos.lt ?

 4. = sako:

  siūlau betoninę aikštę su pastumti į kairę pusę nuo savivaldybės link Šeiniaus gatvės. visa aikštė liktų taip kaip sumąstyta, tik Ąžuolas nenukentėtų ir visa žalia zona liktų už ąžuolo link IKI. praktiškai viskas tas pats tik truputį kitu kampu
  man patiko pasiulymas. ir jei yra nors kiek lankstumo, tai galetu atsizvelgt, nuo to tik pagarbos sumanymams butu daugiau, ir pasipriesinimo maziau

 5. Pasiūlymas sako:

  Šiame projektiniame pasiūlyme numatyta pašalinti dešinėje pusėje esančius klevus, vietoje jų padaryti automobilių stovėjimo aikštelę ir pasodinti naujų medelių. Atsistokime Vilniaus gatvėje priešais savivaldybės pastatą ir pabandykime įsivaizduoti vaizdą, kuris tuomet atsiras. Ogi, iškirtus medžius vaizde dešinėje liks plikas plytinis daugiabutis su parduotuve IKI, o šalia jo stovės automobiliai, ir šis vaizdas lydės mus daugiau nei 20 metų, nes pasodinti nauji medžiai per keletą dienų neužauga. Šie klevai ne tik užstoja tą daugiabutį, jo “superinį” grožį, bet ir sudaro žalią erdvę tiek to namo gyventojams, tiek ir dirbantiems savivaldybės pastate, bei lyg ir sudaro aikštės kontūrą. Jeigu geriau įsigilinsite, tai taps aišku, kad šiuos klevus reikia palikti.

 6. Stanislava sako:

  Gerai panaršius, tai gal net ir į pirmą dešimtuką nespėtume, čia tik vokiečiai ir rusai, o kur dar likusi pasaulio dalis. Stebina p. noras šokti aukščiau bambos, tampam kažkokia eksperimentine erdve, kur norima nustebinti pasaulį ir niekam nerūpi, ar patogu mieste gyvenantiems žmonėms. Gal jai į sportą reikėjo eiti, o ne į politiką. Būtų garsinusi gimtąsias Širvintas olimpiniais medaliais.

 7. alija sako:

  Išvis padarytų labirinta, vietoj aikštės, kad į savivaldybę įeiti, tai tikrai pagarsėtume jei ne pasaulyje, tai Lietuvoj. Ir nauda mūsų merei būtų, kol širvintiškiai ir žurnalistai norėdami nepatogius klausimus užduot klaidžiotų jame, merė spėtų per tą laiką, atostogų išeit ar darbo reikalais išvažiuot. :)

 8. To M sako:

  Man taip pat patinka, kad merė rūpinasi miesteliu. O kas miestelis be žmonių. . Kada ji pasirūpins visais žmonėmis, ne tik savais. jai žmonės – šiukšlės.

 9. be pykcio sako:

  miestas grazeja, renginiai puikus, infrastruktura (keliai, apsvietimas taip pat juda i prieki)…koks skirtumas partija ar asmuo, svarbu kaip tai rajonui atsiliepia…kas is tu nuolankiu bobeliu, kurios nieko nepadaro…geriau stiprus ir zinantis ka daro vadovas…meras ir turi toks but..
  p.s. kokios gali but idejos kaip tvarkyti miesta zmoniu, kurie savo gyvenimo susitvarkyt nesugeba :) )))

 10. paskaičiuokim sako:

  70 procentų nuo atėjusių balsuoti yra mažiau nei pusė turinčių rinkiminį balsą

 11. M. sako:

  Aciu dievui atsirado zmogus, kuris grazina miesteli, nes prie vienos valdzios Sirvintos nebuvo taip sutvarkytos ir neatrode taip, kaip atrodo dabar, negeda ir zmones i svecius pasikviesti. Renginiai kokie vyksta dabar prilygsta Sostines lygiui, zmones bent turi kur pasizmoneti. Tegul ima pavyzdi visi kiti, o ne slapcia pakise mikrofona seka kiekviena pasakyta zodi ir zingsni – tai rodo zema lygi ir intelekto trukuma… Pati gyvenu sostineje ir gristu i musu miesteli 1 kart per menesi, o jis vis grazeja ir grazeja. Saunu, pagarba merei, kad sitaip rupinasi Sirvintu miestelio bei miestelenu gerove.

 12. Meeeee sako:

  Gal galetu jozonas ir patyleti kiek metu socdemai valdzioj buvo Sirvintose visi zinom o ka padare bent tualeta ar pastate?kam kam bet jam tai tyleti.

 13. Regina sako:

  Į kokį priekį judam? Kad raunam medžius, viską betonu užliejam. Tai žvilgsnis į priekį? 70 procentų žmonių pritaria? kas kada kur pritarė? Vos keli atsiliepimai, vos keli žmonės salėje merei sudaro 70 procentų rajono gyventojų? Melas ir dar kartą visur melas. Lietuva tuom ir unikali, kad visur daug miškų, žalumos, o pas mus ją naikina

 14. saulele sako:

  žmonės, ar bent pasiklausėt įrašo? baisi ta ale unikali aikštė, bet dar baisesnis nemokėjimas bendrauti su tuo ale 70 procentu rinkėjų. Aš ir Aš. o kur mes, tie kur rinko? mūsų nuomonės reikėjo tik rinkimams, o dabar norint išsaugoti tikrai unikalius medžius mes tik stabdžiai?

 15. judam sako:

  Nesakykite smagu , kad judam i priekį. Anksčiau panašaus nieko nebuvo. Vis naujove. Ir nesvarbu kokia partija tai daro.

 16. LT sako:

  apskritai nieko naujo, ko nebutu pasauly, nera…bet man patinka noras is provincijos gilaus uzkampio padaryt miela gyvent miesteli

 17. ojojojoj sako:

  koks kriminalas….skambesni zodi pasake…klausimas toj vokietojoj, ar visiskai identiskai kaip pas mus?

 18. super sako:

  Oi, skrisi is socbusto. Keista dar, kad taip ilgai ten tau leidzia sita ragana (abi jus geros, tik ji kur kas grazesne) gyventi. Nebent teismas taip nusprende.
  Nu nieko, RSO kamorke paskirs. Atidirbsi.

Jūsų komentaras:


šeši + šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]