Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Profesinės sajungos: ne prieš pokyčius, bet už subalansuotą Darbo kodeksą

images         Primename, kad Lietuvos profesinės sąjungos visus šalies gyventojus kviečia dalyvauti mitinge, kuris vyks rugsėjo 10 d. (šeštadienį) 10 val. Nepriklausomybės aikštėje prie Lietuvos Respublikos Seimo (Gedimino pr. 53).

        „Siekiame, kad Seimas pritartų Prezidentės Dalios Grybauskaitės pasiūlymams ir nuo kitų metų pradžios įsigaliotų naujas subalansuotas Darbo kodeksas, nekenksiantis darbuotojams. Toks, dėl kurio po ilgų diskusijų buvome sutarę Seimo socialinių reikalų ir darbo komitete“, – akcentuoja Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininkas Artūras Černiauskas.

           Anot jo, nors oponentai mėgsta demonizuoti profesines sąjungas ir tvirtinti, kad šios nusiteikusios prieš pokyčius, stabdo pažangą, tai nėra tiesa: „Juk kaip tik profesinių sąjungų atstovai kone dvejus metus dirbo Trišalėje taryboje, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitete, ieškodami konsensuso, kad išloštų visos suinteresuotos pusės. Politikai į susitarimus nusivalė batus. Argi čia profesinės sąjungos stabdo šalies pažangą?“

            Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė pabrėžia, kad tikisi, jog Darbo kodekso, o kartu ir šalies darbo rinkos likimą nulemsiantys Seimo nariai suvoks prezidentės D. Grybauskaitės pasiūlymų svarbą dirbantiesiems ir apsispręs teisingai.

          „Jei parlamentarai pritars prezidentės siūlymams, manau, žmonės irgi atsižvelgs į tai, kurie politikai palaikė dirbančiųjų pusę, kai balsuos artėjančiuose Seimo rinkimuose“, – dėsto K. Krupavičienė.

          Mitingo metu vyks specialistų diskusija aktualiais Darbo kodekso ir socialinio modelio klausimais, bus paneigtas ne vienas paplitęs mitas, o šalies dirbantieji spręs, kokie politikai už savo „nuopelnus“ turi patekti į politinį kapinyną.

Kontaktiniai asmenys:

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos

generalinė sekretorė Janina Matuizienė
Tel. nr.:
+37065047858
El. pašto adresas:
[email protected]

 

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“
pirmininkė Kristina Krupavičienė
Tel. nr.: +370686 17389
El. pašto adresas: [email protected][email protected]

 

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas

Artūras Černiauskas
Tel. nr.: +37067383988
El. pašto adresas: [email protected]


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]