Telefoninių sukčių taikinys - senjorai    Pranešimas apie sukčiaujantį buto nuomotoją    Lietuvos žurnalistų sąjungos 90 mečiui skirtoje konferencijoje N.Tuškevičienės pasisakymas apie regioninę Lietuvos žiniasklaidą ir jos iššūkius    Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

“Už saugią Lietuvą” renginyje dalyvavo Prezidentė ir Širvintų vaikai

14138148_1241510732559572_8072925341795479599_o* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos Rugilės Tuškevičiūtės ir Dubingių žirgyno *

          Prezidento kanceliarija informuoja, kad Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė Dubingių žirgyne (Molėtų r.) stovyklaujančius vaikų dienos centrų auklėtinius. Ši stovykla vaikams surengta Izraelio ambasados Lietuvoje iniciatyva. Prie jos prisijungė ir Airijos ambasada.

           Pasak Prezidentės, rūpestis vaikais yra gražiausia meilės išraiška šaliai, kurioje dirbi.

      Izraelio ambasada pirmoji iš Lietuvoje esančių užsienio diplomatinių atstovybių prisijungė prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir padovanojo vaikams turiningą laisvalaikį. Panašius projektus vykdyti ambasada planuoja ir ateityje.

          Šalies vadovė su Izraelio ambasadoriumi Amiru Maimonu bendravo su stovyklaujančiais vaikais, apžiūrėjo stovyklą ir stebėjo vaikų parengtą pasirodymą. Į dienos stovyklą Dubingių žirgyne susirinko 120 vaikų iš Kupiškio, Marijampolės, Širvintų, Druskininkų, Pasvalio, Utenos, Kaišiadorių ir Vilniaus „Gelbėkit vaikus“ įkurtų dienos centrų.

         Prezidentės teigimu, ši iniciatyva – geriausias įrodymas, kokie įvairiapusiai tarpusavio ryšiai sieja Lietuvą ir Izraelį. Valstybės kartu rūpinasi ne tik tarptautiniu saugumu, ekonominių ir kultūrinių ryšių stiprinimu, jas vienija ir bendras tikslas – pagalba socialinę atskirtį išgyvenantiems vaikams.

Dalyvavo ir Širvintų dienos centro vaikai

        Širvintų dienos centro vaikams pasisekė, nes jie taip pat buvo pakviesti į šią stovyklėlę. Vaikai ne tik pristatė savo programėlę, kurią vasaros pradžioje parodė Hamelno mieste, bet kartu su visais linksminosi.

         Dienos centro vadovė Elena Petkūnienė “Krašto naujienoms” džiaugėsi, kad yra tokių žmonių, kurie minėdami savo gimimo dieną galvoja apie vaikus. “Užauginę laimingus vaikus galėsime tikėtis  kad jie sieks savo tikslų, kad gyvens ir kurs savo šaliai, o tuomet ir mes sulauskime gražios senatvės,” – kalbėjo E.Petkūnienė.

        Širvintų dienos centro vadovė negailėjo gražių žodžių Izraelio ambasados darbuotojams. Būtent jų dėka centro vaikai kelionėje į Vokietiją buvo švarūs ir tvarkingi, nes ambasada dovanojo daug higienos priemonių, po kuprinę ir daug kitų labai reikalingų daiktų.

       Vaikai džiaugėsi galėdami pabendrauti su vaikais iš kitų miestų, nusifotografuoti su Izraelio ambasadoriumi ir LR Prezidente. O Širvintų dienos centro vaikai lapkričio mėn. pakviesti į Marijampolę, kur parodys spektaklį “Žiurkių gaudytojas”. Štai ir užsimezgė naujos draugystės…


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× keturi = dvidešimt aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]