Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ieškos būdų, kaip užkirsti kelius pavojingoms gyvūnų ligoms

11059_8aeb39de639aebdb4f0fec297f3bf750Š. m. spalio 12–13 dienomis Vilniuje įvyks tarptautinis seminaras „Skubios veiklos planavimas gyvūnų ligų ir gamtinių nelaimių atveju“, kurį rengia Šiaurės–Baltijos šalių veterinarijos neatidėliotinų priemonių darbo grupė. Seminare pranešimus skaitys Švedijos, Norvegijos, Danijos, Islandijos, Lenkijos ir Baltijos šalių veterinarijos specialistai.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas afrikiniam kiaulių marui (AKM) – ne tik pristatoma  situacija Lenkijoje ir Baltijos šalyse, bet ir ieškoma būdų, kaip užkirsti kelią šiai ligai. Seminaro dalyviai bus supažindinti su naujų diagnostikos metodų kūrimu ir taikymu kovojant su AKM ir kitomis gyvūnų užkrečiamosiomis ligomis. Veterinarijos specialistai iš Latvijos aptars taikomus biologinio saugumo reikalavimus ir prekybos ribojimus, kai nustatomas AKM,  o kolegos iš Estijos apžvelgs pagrindinius AKM viruso patekimo į ūkius kelius.

Europos Komisijos (EK) atstovė, dr. Lena Englund supažindins su 2017–2019 m. planuojamais užkrečiamųjų gyvūnų ligų protrūkių valdymo projektais, apžvelgs nenumatytų atvejų ir stichinių nelaimių planavimo klausimus, nagrinės veterinarijos specialistų vaidmenį jų metu, pristatys EK kuriamą snukio ir nagų ligų poveikio skaičiavimo metodiką.

Žemės ūkio ministerija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× keturi = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]