Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Merė gali ne viską

atsisiųsti (2)

            Merė gali ne viską. Tai parodė šios dienos įvykiai. Po to, kai padarius rinkimų pažeidimus, merė neteko savojo rinkimų stebėtojo pažymėjimo, ji ėmėsi keršto. Po paros laiko buvo apsigalvota ir parašyti skundai, savo pažeidimus permetant kitiems stebėtojams – man ir Tamašunui (atsiprašau – vardo neprisimenu).

            Molėtų – Širvintų rinkimų apygardos komisija mano pažymėjimą paliko galiojantį, o štai kolegos stebėtojo  – atėmė. Priežasčių nežinau. Ir tai yra visai normalu, kadangi ne aš rašiau skundą, tad ne man ir pranešta.

          Beje, labai gailiuosi, kad laikiausi žurnalistinės etikos taisyklių ir rinkėjų namuose nefilmavau, nors labai knietėjo. Taip, pripažinsiu, fotoaparatas buvo paruoštas tam atvejui, jei kiltų rimta situacija, būtų tereikėję paspausti vos vieną mygtuką. Šiandien gailiuosi, kad nefilmavau, kitu atveju turėčiau įrodymą, jog triukšmavo ir komisijos nariams nurodinėjo tik merė, turėčiau įrodymą, kaip ji šaukė ir komandavo, kaip filmavo. Deja, mūsų rajone tokia situacija, kai pokalbius įrašinėti būtina nuolat – kitaip gali būti apkaltintas bet kuo.

           Net nenustebau, kai mano mažamečiai vaikai paskambino ir pasakė, jog jų klasiokai jiems parodė merės rašliavą apie mane.

             Nenorėjau savo reikalams naudoti tinklapio. Tačiau man nepalikta kita išeitis.

          Noriu informuoti skaitytojus. Taip nutiko, kad prieš trejus metus savo gyvenimą pradėjau nuo nulio. Kadangi turiu negalią, negaliu dirbti pilnos darbo dienos, tad pajamos nėra didelės. Taip, aš gyvenu savivaldybės bute. Teismo sprendimu, jame galiu gyventi iki ateinančių metų vasaros vidurio. Tad jokių įstatymų nepažeidžiau. Patikėkite, jei pasibaigtų terminas, merė greičiausiai tą pačią akimirką atsiųstų policiją. Tokio malonumo tikrai jai nesuteiksiu.

            Merė taip pat šią informaciją žino. Kodėl jau ne pirmą kartą ji mane šmeižia – nežinau ir nesigilinsiu. Tiesiog pasimokysiu iš rajono merės ir šmeižtą skųsiu teismui. Tuo klausimu jau dirba pasamdytas advokatas. Merė galbūt tikėjosi, kad nepajėgsiu advokato pasisamdyti.  Ji klydo…

          Dar labai noriu padėkoti visiems komentatoriams, kurie rašo, jog neva esu užgrobusi butą, jog skriaudžiu tremtinį…. Mielieji, daugiau tokių komentarų! Būtent tokie jūsų komentarai man padės lengviau įrodyti teisme, kad žmonės patikėjo merės melu. Tad nesikuklinkite – rašykite.

           Ir įsidėmėkite – niekam niekada neleisiu skriausti mano vaikų. Visų trijų.

       Aš suprantu, kad šie visi puolimai susiję su mano darbu „Krašto naujienose“. Nesistenkite – neužčiaupsite. Kuo labiau mane šmeišite ir pulsite, tuo aršiau aš rašysiu.

Pagarbiai, Neringa Tuškevičienė


Susiję straipsniai:

28 Komentarai (-ų)

 1. Regina sako:

  Šaunuolė Neringa, laikykis ir nepasiduok. Dauguma žmonių jus palaiko, o ne DP. Ir toliau skelbkite rajono negeroves.

 2. sako:

  manau, kad rašinėja prieš Jūs tie miela Neringa, kurie nežino, kai daugiau įkąsti. Laikykitės. O pataikūnai, peržengėte bet kokią padorumo ribą, o gal jos neturite?:)

 3. birute sako:

  na ,tikra maryte melnikaite ta zurnaliste.o jei neteisetai gyveni bute tai teks atlaisvinti,nes negalia turinciu daug o tik ponia rasytoja gavai buta nors ir ne daugiavaike seima tuo metu buvai,o kad teisme parodysi komentarus ,tai tik paaiskes kad truksta paciai pagarbos s skaitytoju

 4. as sako:

  Susitiko kelios miesto personos, kalbasi tarpusavy,kaip ir kitame interneto portale ir isivaizduoja,megina sudaryti ispudi,kad cia dauguma taip mastanciu,kad visi nesvarbu uz ka,bet tik ne uz DP.

 5. Taip sako:

  Jonas dabar politinis lavonas.

 6. Ramiai sako:

  Laikykitės! Jūs teisingai elgėtės, kad palaikėte demokratiją šitam pūnančiam krašte, ateityje padėjote valytis Lietuvai nuo DP :-)

 7. Tikrai sako:

  Nepavydžių dabar Jonui-namie jam tikriausia ne pyragai.

 8. paziurejus sako:

  Neringos feisbuko siena ir uzgauliojancius postus,tikrai kreipciausi i teisma uz tokius “plakateliu” montavimus.

 9. Vida sako:

  Tai ką, taip aukštai Živiliukas šoko, o net Jonelio į seimą neprastūmė. Nusimato suskilusi gelda ateityje, kaip toj pasakoj. Valio, valio, valioooooo!!!

 10. Be komentaru... sako:

  Jiems matomai galima… juk zentas sios ponios….

 11. kaip sako:

  Galima gyventi svetimam bute teisetai?ateik i mano buta ir gyvenk TEISETAI. Nu kaip?

 12. ... sako:

  Pritariu be komentaru. Cia ne jus izeidziama ar juodinama buvot. Cia jusu zentas menku leksikonu izeidineju kitus. Ar jusiskiam taip galima daryt?

 13. :) sako:

  keistas straipsnis, kam gintis, jei teisetai gyvenama bute???
  siaip manau, kad jeigu tiek pastangu butu ideta ieskant gerai apmokamo darbo ar buto, tai seniai viskas butu turima… ir nereiketu viesu deklaraciju…

 14. Nepergyvenkit sako:

  dėl Jonuko, jis bus pas carienę “duoklių” rinkėjas.

 15. na va sako:

  Neringa, stiprybės Jums. Mąstantys suprato, kad tame bute gyvenate teisėtai, nes jei būtų kitaip, toji akiplėša tą pačią dieną su triukšmu būtų Jus išmetusi. Na, o jos vasalų nereikia įtikinėti, nes jie PRIVALO tikėti tik viena tiesa. Visgi gerai, kad paaiškinote situaciją, galbūt tai padės abejojusiems.

 16. Geliu salonas sako:

  Siandien geliu salone dp laidotuvems chrizantemos nemokamai. Kilometrine eile jau issirikiavo. Uzteks visiems. Vardan tos, Lietuvos

 17. Rytas sako:

  Rytas išaušo …Visiems , kas susidūrė su tikruoju merės veidu , pajuto mažą palengvėjimą.Bet per likusį laiką ji su savo pantomimos trupe (tarybos narai ,taip taip narai nesuklydau), savo fanatais , kuriems labai artima kalėjimo leksika ,a le mafijoziniai grąsinimai, ras būdų atkeršyt visiems , kam pajėgs kąs , kur papuls , kas jei tie vaikai , jei tai jos karjeros kelius praardžiusių žmonių ,vaikai …Tai l. piktas piktas žmogutis , būkim budrūs visi. O Neringai lenkiuos iki žemės , Jūs puikią uoslę turinti žurnalistė , linkiu Jums kasdieninės sėkmės ir didėlės svajonės išsipildymo , gal geriau trijų …

 18. buvęs širvintiškis sako:

  Po nesėkmingų rinkimų teks dabar merei vyrą įdarbinti savivaldybės aparate

 19. TAIP sako:

  Dievas yra, Pinskuvienė ir darbiečiai ilgai grabe vartysis už jų akiplėšiškumą ir nežmonišką elgesį. Dabar baigsis ir grobstymas ir nebaudžiamumas ir teismų savivalė. Kiek atleistų darbuotojų ministerijose ir kiek ten prikišo “specialistų”, giminaičių ir lojalių partiečių. Darbo partijos žlugimui VALIO,VALIO,VALIO..

 20. Be komentaru... sako:

  Ponia, Neringa…. kai vakar jusu dukra su zentu puole visus komentatorius, Jus manote to zmones negali panaudoti pries Jus? Ten buvo daug izeidzianciu zodziu is Jusu seimos puses… o kad ne visada Jus ponia rasote tiesa, tai tikrai…. melo ir purvo daug pripylete pavasari kartu su gerbiamu Mateika pries aky…. nezinote situacijos visos, o rasote…. geda….

 21. loreta sako:

  Zivile, ar jau nezinai ko griebtis? Juk pati gerai zinai kada neringai issikraustyt o vis pjudai gyventojus tarpusavy.. ka dar sugalwosi? Gal tau reik dar wieno patarejo? Nes jonukas juk be darbo liko? Ar dar pakelsi sau alga?

 22. ..... sako:

  O mano vaikus buvo galima skriausti ?

 23. Neringut, nepasduok sako:

  nepasduok, jokiais būdais, gal gi suzinos kada nors kiek liezuvis kainuoja

 24. jonas sako:

  Idomu kaip ziviliukas reguotu jai jos dukra uzkabintu?a? Ar ji yra tikra kad neturi ko slepti

 25. sako:

  Neringa labai Jūs palaikau, brangioji, laikykimės visi kartu. Ačiū jums.Kad būtų daugiau tokių žmonių, gal nebūtume tokioje situacijoje.

 26. super sako:

  ‘Ir įsidėmėkite – niekam niekada neleisiu skriausti mano vaikų. Visų trijų’

  O apie kitus vaikus ar galvojai kada purva ant ju tevu pilei?

 27. Stefutė sako:

  Neringa,yra gera lietuvių patarlė ,,kaip šauksi,taip atsilieps,,
  Mano patarimas , nueikit į bažnyčią , labai padeda.

 28. Pasijuokim sako:

  Ponia Neringa, jau pasibaigė merės era. Nėra darbo partijos, skaityk, nėra ir mūsų merės. Gal išbus iki sekančių balsavimų, o gal ir ne.O Joneliui Amen.
  Tai yra lamingiausia dorų žmonių diena ir mano irgi.
  Valio! valio! valio!

Jūsų komentaras:


du + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]