Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mokytojų diena Gelvonų vidurinėje mokykloje

12. Egzaminas išlaikytas
Spalio 5-osios rytą Širvintų rajono Gelvonų vidurinėje mokykloje į pamokas tradiciškai pakvietė skambutis. Tik šį kartą visi patraukė link fojė. Būtent čia prasidėjo netradicinė, šventinė diena, kurią organizavo dvyliktos klasės mokiniai ir jų auklėtoja Jurgita Striškienė.
Pirmąją pamoką vyko šventinė programa. Mokiniai ir šventės kaltininkai – mokytojai – žiūrėjo Vytauto Petkevičiaus apysakos ,,Sieksnis, Sprindžio vaikas“ motyvais pastatytą spektaklį. Spektaklyje vaidino dvyliktos klasės mokiniai: Juozas Karaciejus, Karolina Rutkauskaitė, Laurynas Liuiza ir Ingrida Ivanovaitė. Po trumpo, bet nuotaikingo spektakliuko dvyliktokė Jolita Samardokaitė pasveikino mokytojus su profesine švente, paskelbė pavaduojančių mokytojų sąrašą ir pakvietė visus į antrąją pamoką.
Kol vienuoliktokai pavadavo mokytojus ir vedė mokiniams pamokas, pedagogai taip pat turėjo mokytis. Pirmoji pamoka buvo lietuvių kalba ir literatūra. Šios pamokos mokytojos buvo Laura Jatkauskaitė ir Jolita Samardokaitė. Merginos pateikė mokytojams kūrybinių užduočių, kurias pastarieji įveikė gana lengvai. Po pirmos pamokos vykdyta vaisių ir daržovių vartojimo skatinimo programa, kurios metu mokytojai gavo po bulvę, morką ir obuolį.
Antroji pamoka buvo matematika. Matematikos gudrybių mokė Dovydas Rutkauskas, Laurynas Liuiza ir Svajūnas Čereškevičius. Jaunieji mokytojai negailėjo savo mokiniams skatinamųjų prizų – saldainių. 4. Pamokas veda vienuoliktokė
Po nelengvų pamokų vyko ilgoji pertrauka, kurios metu mokytojai buvo pavaišinti cepelinais ir kava su užkandžiais. Tai suteikė šventės kaltininkams daug džiaugsmo. Ilgosios pertraukos metu mokytoja Sondra Bartulienė pasveikino kolegas su švente, taip pat pasidžiaugė suaugusių mokinių pasiekimais. Besidžiaugiant ir beplepant pertrauka pasibaigė. Mokytojams prasidėjo technologijų pamoka.
Technologijų pamoką vedė Rimantė Gaidytė, Ingrida Ivanovaitė ir renginio fotografė Karolina Rutkauskaitė. Merginos mokė mokytojus gaminti kregždutes.
Po pamokų atėjo atsakingas momentas – egzaminas, kurio metu mokytojai buvo tikrinami, ar viską išmoko. Jo metu Laura Jatkauskaitė ir Jolita Samardokaitė kvietė pedagogus traukti bilietus su klausimais. Buvo ir laimingų bilietų, tačiau jų neprireikė, nes mokytojai atsakinėjo šauniai. Už teisingą atsakymą kiekvienas gavo po juodą kepurėlę ir suvenyrus, kuriuos dvyliktokai gamino padedami technologijų mokytojos Sondros Bartulienės.
Diena netruko prabėgti. Pamokos ir egzaminas parodė, kad mokytojai būna ne vien griežti ir reiklūs, santūrūs arba niūrūs, o mokiniai ne vien triukšmingi, tinginiai ir neklaužados… Šventė užbaigta Jolitos Samardokaitės posmais apie Mokytojo darbo prasmę ir vertę.

Jurgita Striškienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ šeši = devyni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]