Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Per savaitę šalies keliuose žuvo 3 eismo dalyviai

unnamed
   Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, spalio 14-20dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 76 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 3 eismo dalyviai - automobilių vairuotojai (2 vyrai ir 1 moteris), jų amžiaus vidurkis - 45-eri metai. Sužeista 90 žmonių, tarp jų - 21 nepilnametis (10 iš jų - pėstieji). Daugiausia įvykiuose nukentėjo vairuotojų ir pėsčiųjų – po 28, taip pat 27 keleiviai ir 7 dviračių vairuotojai.
Neblaivūs vairuotojai, pirminiais duomenimis, dalyvavo 5 eismo įvykiuose (sužeisti 6 žmonės).
Palyginti šios savaitės avaringumo statistiką su praėjusių metų ta pačia savaite, pirminiais duomenimis, įvyko 14 eismo įvykių daugiau, žmonių žuvo 3 mažiau, sužeista 8 daugiau.
Šiais metais (iki spalio 21 d.) mūsų šalyje eismo įvykiuose, pirminiais duomenimis, žuvo 145 žmonės, t. y. 28(arba 16,2 proc.) mažiau negu praėjusiais metais per tą patį laikotarpį. Tarp žuvusiųjų - 111 vyrų. Daugiausia žuvo vairuotojų - 57 ir pėsčiųjų - 46 (iš jų 31 žuvo tamsiuoju paros metu).
Per savaitę (spalio 14-20 d.) šalies keliuose užfiksuota 3 714 Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Policijos pareigūnams įkliuvo 389 neblaivūs vairuotojai, tarp kurių 167 neblaivūs dviračių vairuotojai ir 7 vadeliotojai.Nustatyti 4 pavojingo (chuliganiško) vairavimo atvejai, 294 pėsčiųjų padaryti Kelių eismo taisyklių pažeidimai, 353 asmenys automobiliuose važiavo neužsisegę saugos diržų, 360 vairuotojų vairuodami naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.

Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys + vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]