Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintose bus teikiamos minimalios migracijos tarnybos paslaugos

unnamed (3)       Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba informuoja apie numatomas teikti migracijos tarnybos paslaugas Širvintose.

        Migracijos tarnybos paslaugų Širvintose buvo atsisakyta nuo šių metų kovo mėnesio, įvertinus Migracijos valdybos Pasų skyriaus nutolusių darbo vietų veiklą kaip neefektyvią. Tačiau, Širvintų gyventojams pageidaujant, dalis paslaugų bus grąžinta – nuo 2016 metų lapkričio 2 d. asmens tapatybės korteles ir LR pasus užsakyti ir atsiimti bus galima jiems įprastoje vietoje Širvintų rajono policijos komisariate (Vilniaus g. 39). Minėtos paslaugos interesantams bus teikiamos kartą per savaitę – trečiadieniais nuo 9 val. iki 14 val.. Asmens tapatybės kortelės ar/ir paso siekiant skubos tvarka, susidarius kitiems nenumatytiems atvejams, piliečių prašoma kreiptis į kitą savarankiškai pasirinktą migracijos tarnybos padalinį. Kaip įprasta, negalią turinčių ar sunkiai judančių garbaus amžiaus asmenų prašymai asmens tapatybės kortelei ar pasui gauti (keisti) bus priimami jiems įprastoje aplinkoje, Migracijos valdybos Pasų skyriaus specialistams naudojant mobilią asmens biometrinių duomenų registravimo įrangą.

          Migracijos valdyba primena, kad daugelis migracijos paslaugų teikiama naudojantis Elektroninių valdžios vartų portalu ir kviečia piliečius jį išbandyti. Naudojantis elektronine migracijos paslauga Epis galima pranešti apie prarastą asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą, sužinoti apie jų gaminimo stadiją ar galiojimo laiką, pateikti kvietimą užsieniečiui atvykti ir kita. Elektroninė migracijos paslauga Epis teikiama prie sistemos prisijungus banko kortele ar elektroniniu parašu. Ši elektroninė sistema išplečia piliečių galimybes kai kurias migracijos tarnybos paslaugas gauti greičiau ir nepatiriant išlaidų, stebėti paslaugos ar pateikto prašymo eigą, užtikrina paslaugos kokybę.

Vilniaus apskr. VPK informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]