Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Taryba sukviesta dėl vieno klausimo

DSC_0002* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Foto ir video autorės *

           Šiandien merės sušauktame Tarybos posėdyje buvo svarstomas vos vienas klausimas. Ar tikslinga dėl vieno klausimo atitraukti Tarybos narius nuo tiesioginių pareigų – sunku pasakyti. Tačiau kas paneigs, kad už to kažkas slypi? Bet apie viską iš eilės.

        Tarybai pateiktas vienintelis klausimas “Dėl pritarimo įgyvendinti projektą „Gatvių apšvietimo įrengimas ir kitos mažos apimties infrastruktūros plėtra Kielių ir Avižonių kaimuose“ ir bendrojo finansavimo dydžio skyrimo.”  Žinoma, kiekviena bendruomenė laukia savo gyvenvietės apšvietimo. Todėl natūralu, kad posėdyje dalyvavo ir bendruomenės atstovai.

           Merė, pamačiusi, koks būrys atstovų atvyko, prieš pat posėdžio pradžią ėjo prie savo partiečių ir kažką jiems šnabždėjosi (žiūrėkite video). Žinant, kad į posėdį valdančioji dauguma ateina tiesiai iš pasitarimo su mere, darytina prielaida, kad jie jau būna apsitarę, kaip balsuos. Kokius nurodymus vadovė davė savo partiečiams – belieka tik spėlioti.

          Prasidėjus posėdžiui Taryba informuota, kad Vidmantas Mateika išreiškė pageidavimą nusišalinti nuo klausimo svarstymo. Po Tarybos posėdžio mes pašnekinome Tarybos narį. Jis atsakė, kad nusišalino nuo klausimo, nes pats gyvena vienoje minimų gyvenviečių, buvo bendruomenės pirmininku  ir nenori būti kaltinamas viešųjų ir privačių interesų painiojimu. Visas pokalbis – video įraše.

         Tarybos narė Rasa Tamošiūnienė pasiteiravo, ar ne per vėlai Taryba tvirtina klausimą. Jos žiniomis, Tarybos sprendimas turėjo būti pridėtas teikiant paraišką (iki rugsėjo 30 d.). Atsakyta, jog galima Tarybos sprendimą pateikti ir vėliau.

           Tarybos nariams kalbėjo ir naujoji bendruomenės pirmininkė.  Ji išreiškė viltį, kad šis sprendimas bus įgyvendintas.

           Taryba vienbalsiai balsavo už  Kielių ir Avižonių gatvių apšvietimą, bei kitus darbus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

32 Komentarai (-ų)

 1. nuomonei sako:

  vietoj smagaus baliuko “lelijoj” po rinkimų,tik smagumų parodija

 2. Nuomonė sako:

  Manau , kad ta ” vieno klausimo sesija” buvo suplanuota , neabejojant jau I ture DP pranašumu pasigirt , pasitaškyt replikom , nepaklusnius feodalus sukišt po stalu , pasigėrėt , kaip valstiečių kojos , liberalų rankos tirta nuo viską šluojančios merės politikos … bet dabar mieloji mere , tu vėjo paklausk , tau vėjas atsakys kur tuos tavo stebėjimus nupūtė , “gerieji Lietuvos ir Širvintų žmonės”

 3. > kokia sako:

  geriau paklausykit, kaip “rišliai” kalba jūsų duondavė, kai gauna “nesuderintą” klausimą. Tada pasimato visas intelektas ir kalbos kultūra.

 4. kokia sako:

  “Risli” p.Mateikos kalba. Net iki galo isklausyt nesinori. Reikia isskirtinio intelekto but,kad suprast pona.

 5. jo sako:

  Labai prasminga tarybos nario kalba, tiesiog pakildina klausytojo siela. Manau, kad kalbetojas galetu uzimti partijos pirminyko posta, nes rinkimu rezultatai parode, kad uz dabartini balsavo tik 49 apygardos rinkejai. Prapilti rinkimai butu grazi proga atsinaujinti.

 6. girdėjau sako:

  kad aš tikrai bedarbis, išvarytas, tai turiu kada ir šieną paravėt ir jums parašyt, o va tie kurie gina valdžią ką??? Juk sėdi rūmuose, o rašinėja pagal nakazus. Eikt dirbt, o tai piliečiai jus atleis, nes iš jų pinigų jums algas moka!

 7. viesas interesas sako:

  Kaip Savivaldybė laikosi Statybos įstatymo: “Viešojo intereso gynimas teritorijų planavimo procese”? Kaip su gyventojais aptarta? Pirma pateikiamas į finansinę instituciją projektinis pasiūlymas, be privalomo dokumento – tarybos sprendimo.Kai pasibaigęs terminas teikti paraiškas su privalomais dokumentais, renkama taryba skubos tvarka. Taip administracija negali dirbti. Kas pirma – Višta ar kiaušinis? Merė sako : ‘ .. reikia paimti pinigus” :)

 8. to girdejau sako:

  Ravetojau,tikrai paravejai cia☺ pats,matyt,bedarbis, kad diena komentarais svaidais.

 9. to girdejau sako:

  gal gali pamokyt kaip siena ravet? matau,puikiai su tuo susipazines :)

 10. girdėjau sako:

  kad naujai priimti savivaldybėje dirba ne tiesioginius darbus, o partijos pavedimus. Kas gali paneigti ar patvirtinti? Tai jei tiesa, tai ką dabar veiks super duper specialistai??? Juk partijos tai nebėr :D , o dirbt daugiau nieko ir nemoka :D . Tai kaip dabar atidirbsite ir atsidėkosite patronei??? Ale kam ėjau balsuot, kiek dabar klausimų kyla :D
  P.S. vienas dalykas pasitvirtino, kad komentatoriai šeriami tai iš valstybės išlaikomų vietų, kitaip eitų kol šviesu lapų griebt arba šieno ravėt

 11. to KIEK sako:

  viena karta per menesi,nes tiesiog neturejo ko aptart

 12. idomu sako:

  is kieno rankytes tadas blinda seriamas:))))

 13. super sako:

  Tai tu keistas.
  As Tuskeviciene myliu! Kai ja pamatau, tai man net pasistoja.
  p.s. Ten kazkoks kitas super ant jos varo.

 14. to superiui sako:

  bet nu blyn tu kažkoks keistas, tai tu varai ant žurnalistės, tai tu ją Tadu Blinda vadini, tai tu gini merę ir ją dievini, tai tu varai ant jos išmatų kibirais. Nu vapšče neapsisprendęs. Karoče tu nutūpk ant vienos kėdės, nes belekiodamas kelnes susidraskysi.
  Gali ant manes dabar varyt, juk tavo stiliukas varyt, apvardžiuot. Kai taip darai matau, kad žiauriai nervinies. Daba eik vaistų išgerk, o tada jau varyk ant manes. hoho Kalėdos artinas

 15. virgis sako:

  kiek daug dunduku.jeigu butu galima sita klausima delst tai butu nukeltas i menesio gala,bet yra turbut skuba todel ir buvo susauktas skubos tvarka

 16. super sako:

  >TO > super 2016-10-13 08:59

  Man ji – complete zero, be nuomones ir drasos, zmogus-tarnas, atidirbantys nemenku pinigus. Pamenu buvo ŠK toks didelis didelis tarnas, dabar jau pensijoje, bet visvien sugebedavo Zivilei i uzpakali sulysti. Genialus buvo syknalaizys. Cia – tas pats gyvenimo momentas. Tokiem net sedint “toj vietoj” pinigai nekvepia. .

  Tuskeviciene situ bailiu fone tai tikra didvyre. Toksai Širvintų rajono Tadas Blinda.

 17. TO > super 2016-10-13 08:59 sako:

  pamiršote ir DIDŽIĄJĄ PAKALIKĘ – Baltušytę ;) neignoruokite, ji taip pat visur šalia nuotraukose. Žėri pas mus dvi žvaigždės ;)

 18. bet o sako:

  kaip Jus isivaizduojate vietos savivalda? apie ka jinai?

 19. Joo oo sako:

  Lenino įsitikinimą apie esminį elektrifikacijos vaidmenį siekiant komunizmo iliustruoja jo posakis: “Komunizmas yra tarybų valdžia plius visos šalies elektrifikacija”
  - ir mes eisim tuo keliu

 20. Kiek sako:

  Atsimenu, tai beveik visada posėdžiai budavo vieną kartą per mėnesį, nes prieš vadinamą merę buve merai turėjo galvą ir prieš kiekvieną posėdį gerai pagalvodavo kokius klausimus reikia svarstyti. Dėja, galimai dabar galvos nėra – tai su kuo gi galvoti. Todėl ir buna posėdžiai po vieną klausimą kai kažkas ką nors prisimena.

 21. super sako:

  >Monikai
  Great!

  Lauksime Zibalo fotkes kaip mere su šliomu plytas deda!

 22. Monikai sako:

  tai kad kaimuose mere sneka, kad cia ji maxima stato

 23. to Monika sako:

  taigi praneskite, ka padare tarybos nariai kiti..turit gi ir nuosava laikrasti ir nuosavas lakstytojas po rajona???? kame bedos? nes db taip ir atrodo, kad nieko negalite pranesti, todel tik pagiezingai draskotes ant meres…

 24. bet tai kai sako:

  zmoniu nesveikumas…koks skirtumas del keliu klausimu susaukta? reikia ir saukia…kas cia nukentejo? kur cia pointas blogumo???? nebeturit visai prie ko kabinetis????ieskokit, stenkites…nu…

 25. Monika sako:

  tarybos narys mielai rūpintųsi rajono gerove,bet Širvintų respublikoje gerove rūpinasi tik merė,visus darbus nudirba tik merė,laukiu nesulaukiu kada bus pranešta-merė pastatė maximą.

 26. nepasiteisino sako:

  sukviesti tarybą dėl vieno klausimo spalio 12 dieną,iškart po atostogų ir po rinkimų,nes rinkimų rezultatai netokie kokių tikėtasi

 27. to super sako:

  nea, jus lb klystate….musu tarybos nariai, pasirodo, turi kazkokius tiesoginius reikalus…o zmoniu atstovavimas yra atitraukimas nuo ju….

 28. super sako:

  Tarybos nario pareiga yra rupintis rajono zmoniu gerove. Tad ateiti i posedi jis privalo net nakti, reikalui esant.

 29. Rudens nakties sapnas sako:

  Ruduo, naktis, vėsu, vėjas nešioja lapus, alėjos gale drasko nuvytusios ir apšąlusios gėlių arkos kasas. Tolumoje pasirodo blyškus vaiduoklio šešėlis, šmirinėja tarp medžių, apsivynioja aplink buvusį “grožį”… Ir tada ant grindinio sušvinta miražas. O ne, tai tikrovė. Po arka atsiranda baltų chrizantemų krepšelis, net šviečia naktyje ir gadina akis… Ir šalnų nebijo…

 30. graudu skaityt... sako:

  “…atitraukti Tarybos narius nuo tiesioginių pareigų – sunku pasakyti. ” apsvieskite, kokios tiesiogines tarybos nario pareigos???????????

 31. nesuprantu sako:

  sito straipsnio esmes? o tarybos nariams gal per sunku del vieno anot Jūsų NEREIKSMINGO klausimo susirinkt…galejot gi nesivargint ir neit su visa svita…kas prase????

 32. www sako:

  Juoda eilutė. Gedulas?

Jūsų komentaras:


+ šeši = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]