Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Tik šeši Tarybos nariai išdrįso atsakyti į paklausimą

DCIM102MEDIADJI_0007.JPG

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotrauka G. Tamošiūno *

          Prieš savaitę kreipėmės į visus Širvintų rajono savivaldybės tarybos narius, prašydami pasisakyti miesto aikštės klausimu. Ką Jūs asmeniškai galvojate ir kurią pusę palaikytumėte (už naująją aikštę be medžių, ar už medžių išsaugojimą)?

Vidmantas Mateika:

           Ne merė sodino,  ne merė turi teisę ir nupjauti. Aikštė gali būti  atnaujinta išsaugant medžius.

Jūratė Šiukštienė:

          Pasakysiu trumpai. Aš už medžių išsaugojimą.

Kęstutis Pakalnis:

          Nemanau, kad reikia naikinti medžius. Kiek pamenu, nesu nei prie vienos savivaldybės matęs ilgamečio ąžuolo, kuris yra valdžios ir tvirtybės simbolis. Keliaudamas po pasaulį ne kartą mačiau, kai statant namus randama būdų, kaip juos išsaugoti.

         Lietuva – miškų kraštas, o Širvintos ypatingai žalias miestelis. Norėtųsi, kad jis toks ir liktų. Juk tai yra viena priežasčių, kodėl kai kurie žmonės renkasi gyvenimą Širvintose ir kasdien važinėja dirbti į Vilnių. Gyvenkime draugiškai ir tausokime gamtą. Juk ne per vienerius metus užauginami tokie medžiai.

Rasa Tamošiūnienė:

           Gerbiu Merės norus keisti Širvintų miestą, tačiau nepritariu norams, kurie mano nuomone yra drastiški. Daugelį metų augo medžiai Vilniaus g., kurių jokiais būdais niekas neleido kirsti, taip gali būti, kaip viena Širvintų verslininkė pasakė ,,medis kaip žmogus – neamžinas“. Ąžuolas – tai ne tik medis, kadangi jis auga šimtmečius, manau, kad ąžuolas ir dar keli medžiai galėtų labai gražiai įsilieti į naująją miesto aikštę. Kurioje užtektų vietos tiek prekybininkams tiek mūsų rajono gyventojams rengiant miesto šventes.

Vytas Šimonėlis:

        Kategoriškai esu prieš. Kuo trukdo medžiai, kad norime juos pakeisti plytelėmis? Mūsų mieste pilna vietų, kurioms labiau reikėtų ES investicijų. Manau, nereikia gadinti aikštės, kuri turi šimtametį ąžuolą ir dar kelis gražios lajos medžius. Liūdna, kad medžius kirsti sugalvojo žmogus, negyvenantis Širvintose. Išvažiuos ir liksime plyna aikšte.

Jonas Purvaneckas:

           Per radijo laidą buvo pasisakymas, kad toks ąžuolas yra miesto puošmena. Neabejotinai pasisakau už tokių medžių išsaugojimą. Keista, kad architektas projektuoja aikštę nepagalvodamas apie gamtą. Tikiu, kad jis gal net nėra matęs aikštės ir medžių, o vykdė užsakovo pageidavimus.

*****

          Nors siuntėme paklausimą visiems Tarybos nariams, tačiau patys matote, kiek jų atsakė. Greičiausiai neatsakiusieji arba nėra apsisprendę, arba jiems gėda dėl savo apsisprendimo.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. tik sako:

  adresuota tikrai:tiek ir sugebat…

 2. tikrai sako:

  Apsimysiu

 3. kai sako:

  gauna naudos ir mokama už lojalumą ar gali būti jiems gėda. Tai mums bjauru ir gėda, kad turime tokius nemokytus t. n., jie žmonių negaili, ką jau kalbėti apie medžius. Dvasios ubagai.

 4. super sako:

  Atsiprasau.
  Plius dar 6 tarybos nariai = 18.
  Truksta dar 3.
  Politician’s, what a disgrace!

 5. super sako:

  Gerai – 12 – Ziviles sestiorkes. Apie juos, kaip apie gerbiancius save zmones, politikus, tarybos narius geda kalbeti. Tokiems – arba spjauti i snuki, arba spirti i uzpakali. Bet Sirvintos – ne Lietuva, kuri parode atmatoms is DP ka apie tas aferiugas galvoja.
  Plius dar 5 pilietiski nariai = 17.
  Kur dar 4?

 6. buvęs širvintiškis sako:

  Širvintose yra Nepriklausomybės aikštė. Reiktų ją taip sutvarkyti, kad atitiktų pavadinimą.

 7. nuomonė sako:

  dvylikos nuomonė tai vienos nuomonė,o socdemai,kaip ankščiau stengėsi sėdėti ant dviejų kėdžių,taip ir toliau nori sėdėti.

 8. sirvintiske sako:

  visi kiti tyli, nes neturi savo nuomonės,

 9. zose sako:

  O tai pakalni,ne prie taves alejos isdraskytos buvo? Dabar jau apie zalumas tauskia,kai didziaja dali pats po plytgaliaus palaudojo

 10. Klausimėlis sako:

  O ponios vicemerės, kuri yra TS-LKD narė, kokia nuomonė šiuo klausimu? Ar ązuolai zaliuos zemėj Lietuvos???

Jūsų komentaras:


+ aštuoni = šešiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]